Kobiety na potęgę szpiegują mężczyzn! (Wy też ciągle szukacie dowodów zdrady?)

Przeglądamy im telefony, buszujemy w komputerach, węszymy w archiwum!
Kobiety na potęgę szpiegują mężczyzn! (Wy też ciągle szukacie dowodów zdrady?)
13.06.2011

Jak śpiewała niegdyś Violetta Villas "nie ma miłości bez zazdrości". Faktycznie, ma to wiele wspólnego z sytuacją w większości związków. Problem w tym, że kiedyś nutka niepewności urozmaicała relacje damsko-męskie, a dzisiaj przybiera postać szpiegowania.

Jest ku temu coraz więcej sposobności. Wraz z rozwojem technologicznym pojawiły się urządzenia ułatwiające komunikację, ale równocześnie utrudniające zachowanie zdrowego dystansu. Telefony komórkowe czy komputery, to doskonały sposób na szybkie sprawdzenie partnera.

Najnowsze badania przeprowadzone w Hiszpanii wykazały, że aż 60 procent kobiet bez skrępowania chwyta za telefony swoich mężczyzn, sprawdza historię połączeń i czyta SMS-y. Choć same nigdy nie chciałyby być w ten sposób sprawdzane, to jednak wychodzą z założenia, że dla dobra związku same mogą działać w ten sposób.

To właśnie komórki stały się powodem największej ilości scen zazdrości. Kobiety uważają również, że zdradę mogą wyczytać z osobistego komputera partnera. Coraz częściej przeglądają historię odwiedzanych stron, a kiedy mają taką możliwość - przeglądają archiwum rozmów prowadzonych przez komunikatory, a także skrzynkę poczty elektronicznej.

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl

Zobacz także:

Jakich mężczyzn szukają kobiety? Oto najbardziej pożądane męskie profesje!

Wygląd to nie wszystko! Panie oczekują od facetów czegoś więcej. Oczywiście chodzi o pieniądze!

NAPRAWDĘ ŚWIETNE VIDEO: Sprawdziła, kto patrzy na jej piersi! Demaskuje facetów!

Oto jak reagują faceci, widząc w pobliżu kobietę bogato obdarzoną przez naturę!

Komentarze (60)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.01.2016 11:06
Same hipokrytki, jak zwykle odwracacie kota ogonem. A z kim ci faceci was zdradzają? z obcymi k... z innej planety?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.10.2012 08:50
"Kobiety na potęgę szpiegują mężczyzn!" = "Faceci na potęgę zdradzają kobiety" Wszystko w temacie, oczywiście nie usprawiedliwiam chorej zazdrości, ale jeśli zaufanie było nadużyte, to lepiej mieć oczy szeroko otwarte...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.10.2012 08:37
Kiedyś bym napisała, że brzydzę się taką nieufnością, dziś jestem przekonana, że lepiej wiedzieć na czym się stoi, niż myśleć że jest się w udanym związku. Za dużo znam przykładów z życia... (oczywiście nie można przesadzać z zazdrością, nic nachalnie, ale od czasu do czasu warto sprawdzić, szczególnie w przypadku kiedy nie jest się pewnym). Mam nadzieje, że się mylę i są wyjątki ale chyba nie ma faceta któremu można ufać w 100 %. Znam wiele związków, w których zdrada jest na porządku dziennym. Co więcej facet ten chwali się kumplom, jak to poruchał sobie jakieś małolatki w weekend, całe miasto wie że dziewczyna jest zdradzana regularnie, jednak mimo że wiele osób jej to mówi ona ślepo mu wierzy i nic z tym nie robi, a wręcz go broni. Takie zachowania też są patologiczne. Albo z pozoru idealne małżeństwo 35 latków: Są na zabawie razem, facet tańczy z 20-latką ( ufają sobie więc nic w tym złego, to tylko taniec) tymczasem 20-latka szepcze facetowi do ucha że lubi starszych facetów i ma na myśli sex bez zobowiązań. A on na to że gdyby nie był z żoną to by skorzystał. Zdaniem wielu jest to idealne małżeństwo! Wyglądają na wciąż zakochanych. A ten też chwali się kumplom w pracy co to nie on..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.08.2012 15:17
Masz wątpliwości co do tego, czy Twój partner/ka wyjeżdżając na wakacje Cię nie zdradził? On/Ona zdecydowanie zaprzecza , używając argumentów w które Ty nie wierzysz? Masz uzasadnione odmienne zdanie i na jakiejś podstawie mu/jej nie ufasz? On/Ona nie wie jak udowodnić Ci swoją niewinność? Wariograf to najlepszy sposób by rozchwiać wątpliwości ! Przyjedźcie do nas i dowiedz się prawdy ! :] Darmowe badanie wariografem! Skontaktuj się z nami pod nr. 796845666 lub n.leboch@tvn.pl
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2011 18:09
koniecznie to zobaczcie www.youtube.com/watch?v=jfzCurAInjg
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo