Dlaczego musimy walczyć o mężczyzn?

W relacjach damsko-męskich nie ma sprawiedliwości. Podczas gdy my musimy nieustannie walczyć o męskie względy, oni cieszą się powodzeniem nawet bez włosów i z brzuszkiem.
Dlaczego musimy walczyć o mężczyzn?
20.06.2011

Żyjemy w czasach potężnych zmian demograficznych. Współcześnie nikogo już nie dziwi olbrzymi odsetek kobiet po czterdziestce, które nadal poszukują wybranka swojego życia.

Niestety, zadanie to nie należy do najłatwiejszych. Zwłaszcza że, jak pokazują najnowsze badania, samotnych pań w dojrzałym wieku jest znacznie więcej niż mężczyzn. Faceci mogą wybrzydzać do woli. Co innego panie, które są niejako zmuszone do polowania na najlepsze partie. Jednak z racji ograniczonego wyboru, nie mogą one mieć zbyt wygórowanych wymagań. Poziom zainteresowania kobiet mężczyznami w okolicy 44. roku życia jest tak duży, że nawet ci z brzuszkiem i łysiejący mogą się czuć niczym Adonis.

Współczesne 40-latki są wykształcone i pewne siebie. Nie widzą nic złego w tym, że to one wychodzą na przeciw i podrywają facetów. Co więcej, z powodu braku kandydatów w ich wieku, coraz częściej zaczynają one zwracać uwagę na znacznie młodszych panów.

Może więc już niedługo widok dojrzałej kobiety paradującej u boku znacznie młodszego mężczyzny stanie się czymś zupełnie powszechnym...

Co myślicie o takiej relacji?

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

SEKS W RÓŻNYCH KULTURACH: Chiny, świat Koranu, Czarny Ląd

Ludzie, żyjąc w różnych społecznościach, odznaczają się zupełnie inną postawą wobec ciała i własnej seksualności.

Jak zdobyć najmodniejsze białe dodatki od projektantów? Weź udział w naszym konkursie!

Zobacz, co można wygrać, biorąc udział w Tygodniu Mody Colgate Max White One!

Polecane wideo

Komentarze (51)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.12.2015 16:31
Miłość to najdziwniejsze co jest na świecie… przychodzi niespodziewanie i tak samo szybko odchodzi. W każdym związku człowiek uczy się czegoś nowego, idzie na ustępstwa, wybacza, tęskni. W krótkim czasie oddajesz komus innemu swe serce i pragniesz by także je pokochał. Na twarzy masz uśmiech i zyjesz pełnią życia. Ale gdy to stracisz… tylko ból i cierpienie. U mnie to były kolejne doby płaczu. Po prostu depresja…. Kiedy już trochę się pozbierałam wiedziałam ze albo on albo żaden. Przeszukiwałam Internet w poszukiwaniu pomocy. I tak trafiłam na stronę urok-milosny.pl – zamówiłam urok i choć myślałam już że nie spotka mnie w życiu nic dobrego odzyskałam ukochanego mężczyznę. Dlatego nigdy nie warto tracić nadziei w lepsze jutro.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2011 20:50
ry4gsv mzobojnfultq
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2011 14:49
Tt2rhi rrrgumatuplp
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2011 05:53
I love reading these aritcels because they’re short but informative.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2011 18:09
koniecznie to zobaczcie www.youtube.com/watch?v=jfzCurAInjg
odpowiedz

Polecane dla Ciebie