Przyszli tatusiowie mają objawy ciąży! Męczą ich nudności, huśtawka nastrojów i skurcze porodowe!

Przyszli ojcowie są dzisiaj bardziej zaangażowani w ciążę i poród, niż jeszcze kilkadziesiąt lat temu.
Przyszli tatusiowie mają objawy ciąży! Męczą ich nudności, huśtawka nastrojów i skurcze porodowe!
30.05.2011

Wzruszają się bez powodu, mają nudności i wzmożony apetyt. Mowa tu jednak nie o kobietach w ciąży, a o ich… partnerach. Z najnowszych badań wynika, że mężczyźni, którzy wkrótce mają zostać ojcami, odczuwają wszystkie ciążowe dolegliwości równie mocno, jak ich żony.

Ankieta, przeprowadzona wśród przyszłych ojców z Wysp, jest tego najlepszym dowodem. 26% panów przyznało w niej bowiem, że odczuwają nagłe wahania nastroju, 10% że miało pokarmowe zachcianki, 6% - poranne nudności. Co trzeci mężczyzna reagował również na wszystko bardziej emocjonalnie, niż zazwyczaj (np. płakał podczas sentymentalnych filmów), a niektórzy odczuwali nawet bóle kręgosłupa i skurcze porodowe!

- Przyszli ojcowie są dzisiaj bardziej zaangażowani w ciążę i poród, niż jeszcze kilkadziesiąt lat temu. Chcą wesprzeć swoją partnerkę najlepiej jak potrafią, a to sprawia, że zaczynają współodczuwać te same objawy, co ciężarne kobiety - podsumowuje profesor Mary Steen.

Uważacie, że to urocze czy raczej… zabawne?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Na czym polega konkurs Tydzień Mody Colgate Max White One?

Co zrobić, aby wziąć udział w Tygodniu Mody Colgate Max White One i wygrać jeden z luksusowych dodatków od największych projektantów?

Zaskakujące ciekawostki seksualne

Ilu prawiczków jest w Unii Europejskiej? Czym kiedyś leczono impotencję? Poznaj niewiarygodne fakty!

 

Komentarze (18)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.06.2011 20:55
(To KOMENTARZ jednej z osób która przeczytała książkę MIŁOŚĆ MĘŻCZYZNY). Od zawsze byłam szarą myszką, nie zauważaną przez nikogo. Odkąd kupiłam książkę MIŁOŚĆ MĘŻCZYZNY wiele się zmieniło w moim życiu. Wprowadziłam w życie zawarte w książce porady i efekt jest nadzwyczajny. Faceci zupełnie inaczej mnie odbierają . Aż mi się płakać chce ze szczęścia. Dziękuję ci wydawnictwo Euforia
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.06.2011 10:13
Troche przerażające...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.05.2011 14:50
To jest po prostu sprawiedliwe xD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.05.2011 12:02
a to znaczy że jak bede w ciąży w co wątpie bo dziecka nie chce i się zabezpieczam no ale gdybym chciała to znaczy że mój boy by za mnie żygał, jego by bolała głowa, on by miał żylaki, on by miał huśtawki nastrojów itd- jeny za bardzo kocham mojego chłopaka żeby go skazywać na takie nieszczęścia i temu nie bede w ciąży nigdy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.05.2011 21:05
Boże ...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo