Jakich mężczyzn pragną kobiety? Sprawdź, co nas najbardziej odstrasza!

Szczęśliwi panowie wydają się mniej atrakcyjni seksualnie, niż ich ponurzy koledzy.
Jakich mężczyzn pragną kobiety? Sprawdź, co nas najbardziej odstrasza!
25.06.2011

Choć wielu wydaje się, że kobiety uwielbiają przebojowych i zawsze uśmiechniętych mężczyzn, to jednak fakty są zupełnie inne. Okazuje się, że promienny uśmiech i wszystkie inne przejawy zadowolenia nie zawsze spotykają się z aprobatą pań.

Te w większości wolą facetów, którym wcale nie jest do śmiechu - donosi sfora.pl, powołując się na badania jednego z kanadyjskich uniwersytetów. Naukowcy doszli do wniosku, że szczęśliwi panowie wydają się mniej atrakcyjni seksualnie, niż ich ponurzy koledzy.

Tak przynajmniej wynika z badania, które przeprowadzono na grupie tysiąca kobiet i mężczyzn, którzy na podstawie zdjęć osób płci przeciwnej musieli wskazać, który typ najbardziej ich pociąga. Wesołość wcale nie jest w cenie.

Panie wskazały, że najmniej intrygują je mężczyźni, którzy byli wyraźnie zadowoleni i szeroko uśmiechnięci. Na drugim miejscu znaleźli się panowie z zachmurzonymi minami, którzy niewiele mają wspólnego z radością życia. Najbardziej pożądani okazali się poważni faceci z dumnie podniesionymi głowami.

Jeśli chodzi o typy mężczyzn, to wygląda to odwrotnie. Jako partnerkę do łóżka chętniej widzą oni uśmiechnięte panie. Te, które przejawiają rozważną pewność siebie raczej nie mogą liczyć na ich względy.

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl

Zobacz także:

O co pary kłócą się najczęściej? TOP PRZYCZYNY KONFLIKTÓW

Zdziwisz się, co jest najczęstszym powodem kłótni!

Młody Wietnamczyk ma na nodze 80-kilogramowego guza! NAROŚL uniemożliwia mu chodzenie

Jak dotąd jest to największy udokumentowany guz w Wietnamie.

Polecane wideo

Komentarze (26)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.12.2015 16:30
Miłość to najdziwniejsze co jest na świecie… przychodzi niespodziewanie i tak samo szybko odchodzi. W każdym związku człowiek uczy się czegoś nowego, idzie na ustępstwa, wybacza, tęskni. W krótkim czasie oddajesz komus innemu swe serce i pragniesz by także je pokochał. Na twarzy masz uśmiech i zyjesz pełnią życia. Ale gdy to stracisz… tylko ból i cierpienie. U mnie to były kolejne doby płaczu. Po prostu depresja…. Kiedy już trochę się pozbierałam wiedziałam ze albo on albo żaden. Przeszukiwałam Internet w poszukiwaniu pomocy. I tak trafiłam na stronę urok-milosny.pl – zamówiłam urok i choć myślałam już że nie spotka mnie w życiu nic dobrego odzyskałam ukochanego mężczyznę. Dlatego nigdy nie warto tracić nadziei w lepsze jutro.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2011 18:09
koniecznie to zobaczcie www.youtube.com/watch?v=jfzCurAInjg
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.06.2011 16:30
wręcz przeciwnie, kobiety lubią uśmiechniętych mężczyzn;/ kobiety mogą łatwiej do nich dotrzeć, wydają się normalniejsi, ale to także kwestia gustu a o gustach się nie dyskutuje;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.06.2011 20:36
nie lubie jak ktoś cieszy się do mnie bez powodu, ale jak żatujemy czy flirtujemy to oczywiście żeby się uśmichał.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.06.2011 16:36
uśmiechnięci są sexy! nie lubie ponuraków...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie