Jakimi ojcami są mężczyźni? WIECZNIE NIEOBECNYMI W DOMU!

10% facetów przyznało, że czasami specjalnie zostają w pracy po godzinach, aby uniknąć domowych obowiązków.
Jakimi ojcami są mężczyźni? WIECZNIE NIEOBECNYMI W DOMU!
16.05.2011

Każde dziecko do prawidłowego rozwoju potrzebuje obydwojga rodziców. Jednak w dzisiejszych czasach coraz częściej to matki zajmują się potomstwem, podczas gdy ojcowie całymi dniami przesiadują w pracy.

Potwierdzają to najnowsze badania. Wynika z nich, że mężczyźni, nawet jeśli by chcieli, zazwyczaj nie mają możliwości na budowanie trwałych relacji z dziećmi. Jeden na pięciu ojców przyznał się, że kończy pracę tak późno, iż do domu dociera już po zaśnięciu potomstwa. Jednocześnie 10% ankietowanych wyznało, że czasami specjalnie zostają w pracy po godzinach, by uniknąć domowych obowiązków.

Poza tym aż 70% pracujących ojców uważa, że nienormowany czas pracy bardzo negatywnie wpływa na ich życie rodzinne. Tyle samo mężczyzn odczuwa wyrzuty sumienia ze względu na to, że nie mogą uczestniczyć w tak prozaicznych czynnościach, jak wieczorna kąpiel, czy usypianie bobasa. Jeden na czterech ojców przyznał również, że taka sytuacja prowadzi do kłótni i nieporozumień w związku.

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl

Zobacz także:

Kobiety uwielbiają seks analny! Uprawia go połowa Twoich koleżanek!

Czyżby taka forma współżycia przestała być łóżkowym tematem tabu?

Miły i dobrze wychowany facet? Kobiety uważają, że to niemęskie!

Przedstawicielki płci pięknej wolą prawdziwych twardzieli, mężczyzn wyrazistych, w pewnym sensie bezczelnych i zarozumiałych...

 

Komentarze (23)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.07.2011 13:33
c2zy81 qleavcenpgaz
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2011 15:49
L1Z1Ho wdqoghtmcxtp
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2011 05:21
THX that's a great asnwer!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.05.2011 17:59
a ja jak bd miec dziecko to powiem wyraznie swojemu" chciales dziecko" to sie zajmuj i se wróce do pracy a on bedzie miał dzidzi he he:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.05.2011 12:30
spoko mi też usuwaja komy i też niewiemczemu( oczywiście niektóre tylko) a nie ma w nich ani wulgaryzmów ani obrażania kogoś ja niewiem kto ten portal prowadzi i wole nie wiedzieć
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo