Twarz IDEALNEGO MĘŻCZYNY: Będziesz zaskoczona, co kręci większość kobiet!

Jakich facetów kobiety pragną najbardziej?
Twarz IDEALNEGO MĘŻCZYNY: Będziesz zaskoczona, co kręci większość kobiet!
03.05.2011

Dwudniowy zarost, blizny, tatuaże i mocno zaznaczone kości policzkowe... Taki wygląd facetów wcale nie podoba się kobietom. Panie wolą bowiem mężczyzn o bardziej delikatnych, wręcz kobiecych rysach twarzy.

Najnowsze badania psychologów okazały się bardzo zaskakujące. Większość kobiet, które poproszono o ocenę tysięcy wygenerowanych komputerowo męskich twarzy, najwięcej punktów przyznało mężczyznom z kobiecymi rysami.

Wbrew powszechnej opinii, panie wolą facetów o delikatnej urodzie. Co ciekawe, również najczęściej za atrakcyjnych kobiety uznawały mężczyzn z ciemną karnacją.

A jak z kolei wygląda twarzy idealnej kobiety? Mężczyznom najbardziej podobają się panie z dużymi oczami i wydatnymi wargami, ale w tym nie ma akurat nic zaskakującego czy odkrywczego.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

BARDZO PRAWDZIWE VIDEO: Etapy rozwoju związku (od miłości do...)

Związek dwojga ludzi można podzielić na etapy. W każdym z nich pary zmagają się z innymi tematami i problemami. Zobacz, w którym etapie związku jesteś i co cię czeka.

Feministki nie wzbudzają u mężczyzn pożądania – TO PEWNE!

Zdaniem badaczy w sypialni nie ma miejsca na równouprawnienie.

Polecane wideo

Komentarze (184)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 16.09.2016 19:12
nie ma już zdjęć przy tym artykule, ale z tego co czytam w starszych komentarzach daliście zdjęcia madoxa i jeffree'a star'a. jeśli tak, to dobór zdjęć do artykułu beznadziejny. delikatne, kobiece rysy twarzy to mają na przykład ville valo czy jared leto, a wy pokazaliście zdjęcia mężczyzn którzy są skrajnie metroseksualni i "robią się" na kobietę przez co wprowadziliście wiele osób w błąd i wywołaliście burzą w komentarzach. ale o to wam chodziło, prawda? mimo wszystko, marna prowokacja. poza tym pierwszy akapit tekstu tez beznadziejny. zarost, blizny i tatuaże, a nawet wystające kości policzkowe nie wykluczają się z kobiecymi rysami twarzy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.11.2014 20:44
jeffree star xD
odpowiedz
asia (Ocena: 5) 08.06.2013 18:27
Pete Burns
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.12.2012 01:07
UU
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.08.2012 00:29
Roger Taylor - ideał
odpowiedz

Polecane dla Ciebie