Wszystkie jesteśmy blacharami! PRAWDA czy FAŁSZ?

Bogaty mąż, zapewniający stabilizację finansową to marzenie niejednej z nas!
Wszystkie jesteśmy blacharami! PRAWDA czy FAŁSZ?
15.04.2011

Kobiety zapytane o ideał mężczyzny najczęściej stawiają na inteligencję oraz poczucie humoru. Tak, to bardzo istotne cechy, ale prawda o ich potrzebach okazuje się bardziej złożona. Facet ma być bowiem nie tylko mądry i zabawny, ale przede wszystkim - musi dużo zarabiać.

I nie jest to nasz wymysł, ale prosta zależność wynikająca z najnowszych badań. Panie jawnie przyznają, że pieniądze w związku to bardzo istotna kwestia. W cenie jest ogólnie pojęta siła nabywcza mężczyzny. Cechy charakteru pozostają raczej w tyle.

Kobietom zależy przede wszystkim na tym, by facet zarabiał więcej, a dzięki temu łatwiej będzie uniknąć konfliktów na tym tle. Współcześnie najważniejsza okazuje się równowaga finansowa. Wzrasta liczba związków, w których kobieta osiąga niższe dochody, ale przy okazji jest także szczęśliwa.

Potwierdzają to jeszcze inne badania, które wykazały, że niemal 65 proc. pań stawia sobie za cel poślubienie partnera z grubszym portfelem. Co ciekawe, nawet 70 lat temu kobiety tak bardzo nie poszukiwały bogaczy. Potwierdzają to kolejne sondaże, w których 62 proc. kobiet przyznaje, że zarabia mniej od mężów. Tylko 16 proc. uzyskuje wyższe dochody.

Okazuje się więc, że równouprawnienie nie dotyczy wszystkich sfer życia. Coraz częściej kobiety marzą o modelu związku, w którym mężczyzna zarabia, a one zajmują się wychowywaniem dzieci, podtrzymywaniem domowego ogniska. Trudno im się jednak do tego przyznać.

Jeśli chodzi o wspomniane we wstępie poczucie humoru, to wciąż jest w cenie. Głównie dlatego, że na jego podstawie panie oceniają naszą inteligencję, a tym samym także siłę nabywczą...

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl.

Zobacz także:

Co słychać za drzwiami polskiej sypialni? "SEKS TO GRZECH!"

Ciekawe wnioski najbardziej znanego polskiego seksuologa, Zbigniewa Lwa-Starowicza. Dlaczego seks to grzech i czego boją się singielki?

Kobiety zalewają się łzami po seksie! Czy to wina facetów?

Naukowcy przeprowadzili ostatnio badanie, z którego wynika, że co trzecia kobieta czuje smutek po stosunku.

Polecane wideo

Komentarze (54)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.10.2011 16:56
Laski nie oszukujmy sie..w realu nie czesto przyznaję sie że kasa jest ważna. Gadki typu najwazniejsza jest miłosc jest dla naiwnych. Im jestem starsza tym bardziej to sie we mnie uswiadamia.Facet musi miec kasę. mam 22 lata dorobiłam sie auta.sporej sumy na koncie i nie siedziałam na dupie na utrzymaniu rodziców chociaz mogłam sobie na to pozwolic...i do tego jestem atrakcyjna panną..i nie interesuje sie gołodupcami którzy tylko narzekaja jak to w zyciu ciężko.Kobiety potrzebuja zaradnych facetów!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.04.2011 14:31
racja nie po to się uczyłam zdobyłam zawód żeby potem siedzieć z gromadka bachorków w domu na utrzymaniu meżusia lub chłopaka.... a faceci tez leca na bogate laski i tyle a dziewczyny leca na bogatych chlopakow tez.... robimy to samo a nawzajem sobie wypominamy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.04.2011 17:38
moj narzeczony jest blacharzem xD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.04.2011 22:33
bardzo kiepsi artykul. w dzisiejszych czasach kiedy to kobiety walcza o rownouprawnienie zaczyna sie mowic o kurach domowych. to zalosne! nazywanie kobiet blacharami jest bardzo plytkie. posiadam swoja firme i to ja sie obawiam mezczyzn ktorzy "leca" na kobiety lepiej zarabiajace od nich... Powazna kobieta dazy do samorealizacji zawodowej a nie grzebania sie w pieluchach i garach. po cos konczymy te studia prawda??
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.04.2011 14:33
mie4dzy innymi i na drogie ciuchy i bizuterie i bogatych gosci
odpowiedz

Polecane dla Ciebie