Zrób mu seksowny masaż

Szybki masaż na pobudzenie wieczorem albo rozbudzenie o poranku.
Zrób mu seksowny masaż
28.08.2008

Nic tak nie pobudza zmysłów, a przy okazji nie rozluźnia, jak fantastyczny masaż. A jeśli dodatkowo wykonuje go ukochana osoba, wrażenie jest podwójne. Rozpocznijcie w ten sposób swój romantyczno - ognisty wieczór tylko we dwoje. Sukces i zadowolenie o poranku murowane.

Krok pierwszy: Wygodna pozycja to podstawa. Powiedz mu, aby usiadł na krześle, przodem do oparcia. Żeby czuł się komfortowo, podaj mu poduszkę. Niech ją włoży pomiędzy brzuch a oparcie krzesła.

Krok drugi: Przystąp do masażu, ale bardzo delikatnie. Gładź palcami jego kark, ramiona oraz plecy.

Krok trzeci: Skoncentruj się na karku, to zwykle bardzo spięte miejsce. Uciskaj mięśnie ramion i karku. Musisz mieć jednak pewność, że ból jest spowodowany zmęczeniem i napięciem, a nie chorobą czy stanem zapalnym.

Krok czwarty: Wykonuj koliste ruchy wewnętrzną stroną dłoni, przesuwając się wzdłuż kręgosłupa - najpierw po prawej, a potem po lewej stronie. Masuj zgodnie z ruchem wskazówek zegara.

Krok piąty - zakończenie masażu: Aby łagodnie wyprowadzić faceta ze stanu pełnego zrelaksowania, otwartymi dłońmi przesuń po plecach i ramionach.

Możesz do masażu wykorzystać olejki, oliwkę dla niemowląt albo natłuszczający balsam do ciała.

Polecane wideo

Komentarze (104)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.11.2012 17:11
umiem lepiej niz tu jest napisane lol
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.10.2010 20:22
moze ktos mi doradzic masaz dla chlopaka ?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.01.2009 17:05
ja uwielbiam masowac mojego mezczyzne..:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.11.2008 16:10
co za głupota ... niech lepiej sam mnie pomasuje jeśli potrafi
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.09.2008 22:38
[quote="Gosc"]też tak myślę!!! to napewno nie jest seksowny masasz. mam wprawę w masażaszch (nie jestem zawodową masazystką) ale każdy wie że coś takiego ni jak ma się do seksownego masażu!!!!!!!!![/quote] masz racje jest to zwykly masaż ktory moze poprawic nastroj, krążenie, rozluźnić napięte mięśnie, prawdziwym seksownym czy tez erotycznym masażem jest masaż tajski o ile sie nie myle :) wykonywany calym cialem przez osobe ktora masuje druga osobe :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie