Prawie połowa z nas nie chce płacić na randce! Należy nam się nagroda za dobry wygląd?

Płacić czy nie płacić - oto jest pytanie. Okazuje się, że odpowiedź jest tylko jedna!
Prawie połowa z nas nie chce płacić na randce! Należy nam się nagroda za dobry wygląd?
25.03.2011

W naszej kulturze przyjęło się, że za randki powinien płacić mężczyzna, ale ostatnio ta tradycja traci na znaczeniu i nowoczesny facet wyznaje zasadę, że wspólne przyjemności powinniśmy finansować wspólnie. Jak jednak pokazują badania, współczesne panie nadal liczą na szarmanckie gesty ze strony partnera.

Brytyjski eksperyment dokładnie pokazał, na czym polega skomplikowany proces myślowy ok. 45 procent pań. Wszystko zaczyna się od przygotowań do randki. Kobiety godzinami stroją się, malują, czeszą, a czas poświęcony na robienie się na bóstwo traktują jako... godziny robocze - donosi "Daily Mail". Za poświęcenie oczekują wynagrodzenia w formie zapłaty za kolację, wyjście do kina czy bilety na koncert. Uważają wręcz, że po prostu im się to należy. Dlatego nie wyobrażają sobie sytuacji, by oprócz przygotowań musiały dodatkowo płacić za cokolwiek.

Z drugiej strony, podobno jeśli kobieta upiera się, że chciałaby pokryć część lub całość rachunku, to niezawodny znak, że towarzysz spotkania nie przypadł jej do gustu i nie będzie już miał okazji na rewanż...

Więcej podobnych newsów przeczytasz na Hanter.pl.

Zobacz także:

MUZYKA DO SEKSU: Romantyczne kawałki, gorące rytmy czy mocniejsze brzmienia?

Zobacz, jakiej muzyki powinniśmy słuchać podczas miłosnych uniesień, aby chwile spędzone w łóżku z partnerem były naprawdę niezapomniane!

Dlaczego nie warto sypiać z kim popadnie? EROTYCZNE PRZESTROGI

Problemy emocjonalne, choroby przenoszone drogą płciową, społeczne piętno – to tylko nieliczne negatywne skutki przypadkowych zbliżeń.

Polecane wideo

Komentarze (57)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.04.2011 23:59
To nie prawda że jak kobieta chce zapłacić za siebie to jest niezadowolona z randki. Wydaje mi się że nie koniecznie. Z mojego doświadczenia wynika że jest to bardzo różnie. Ja myśle że jak kobieta płaci za siebie to chce być w porządku i taka kobieta jest ok. To zależy też od jej charakteru. Często mozna trafić na naciągaczki które chodzą często na randki i nie wydają nic. Dlatego trzeba wyczuć czy jej zależy , bo szkoda płacić za kogoś jeśli się okazuje że ona powie potem żebyś się wypchał :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.03.2011 21:59
www.glitery.pl/polecam,PATRYCJAPATKA - > POLECAM . ! WCHODZIĆ :) SUPER WPADKI GWIAZD . ! I WGLE KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE ! !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.03.2011 21:58
www.glitery.pl/polecam,PATRYCJAPATKA - > POLECAM . ! WCHODZIĆ :) SUPER WPADKI GWIAZD . ! I WGLE KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.03.2011 19:56
Ja z moim facetem mamy najlepszy układ ;) uważam że każdy facet powinien chcieć ZAWSZE płacić za swoją kobietę, a równocześnie kobieta powinna chcieć ZAWSZE się dokładać. Kiedy idę z moim facetem do sklepu, nie robimy z siebie durniów i nie liczymy groszy przy kasie tylko on płaci całą sumę, a później mu wrzucam do kieszeni jej połowę ;p bo on się zawsze bardzo oburza, kiedy chcę za siebie zapłacić. Mam na to też drugi sposób. Mówię mu, że kiedy nie weźmie pieniędzy to się obrażę i wyjdę ;p oczywiście to wszystko jest mówione na żarty, a mój facet już nie czuję się skrępowany kiedy bierze ode mnie pieniądze, w końcu gdyby ich nie wziął to bym się śmiertelnie obraziła ;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.03.2011 10:30
prawda jest taka, że dla większości kobiet liczy się czy ich partner ma kasę (np widać po tutejszych komentarzach)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie