Wiosna - pora wcale nie miłosna! W marcu, kwietniu i maju najrzadziej uprawiamy seks! (PRAWDA?)

Ale za to najłatwiej teraz o wpadkę! Jak to możliwe?
Wiosna - pora wcale nie miłosna! W marcu, kwietniu i maju najrzadziej uprawiamy seks! (PRAWDA?)
23.03.2011

Większość ludzi z utęsknieniem czeka na pierwszy powiew wiosennego wiatru i ciepłe słońce, które stanowią miłą odmianę po długiej i mroźnej zimie. Natura budzi się wtedy do życia, a nam wydaje się, że jesteśmy pełni energii i wigoru. Okazuje się jednak, że wiosna jest akurat tą porą roku, która wyjątkowo nie sprzyja aktywności seksualnej.

Amerykańscy naukowcy doszli do takiego wniosku po tym, jak przeanalizowali dzienniki prowadzone latami przez pary i małżeństwa. Wyszło wówczas na jaw, że w okresie wiosennym kochankowie rzadziej decydują się na seks i… zdradę.

- Zdecydowanie bardziej bogate życie seksualne prowadzimy jesienią, chociaż mogłoby się wydawać, że to właśnie w czasie wiosennego przypływu energii powinniśmy nie wychodzić z łóżek – twierdzi prof. Michael Smolenski z University of Texas. Biolog dodaje jednak, że mimo to wiosną kobietom dużo łatwiej zajść w ciążę. Jak to możliwe? Otóż liczba plemników u mężczyzn jest co prawda najwyższa późnym latem i wczesną jesienią, ale to właśnie wiosną ze względu na rzadszy seks, nasienie jest „lepszej jakości”. Według naukowców już jedno zbliżenie w tym okresie może zakończyć się poczęciem dziecka.

Maja Zielińska

Zobacz także:

PORADNIK FLIRCIARY: Dokąd pójść na pierwszą randkę?

Nie macie pomysłu na pierwszą randkę? Wybierz miejsce i rodzaj spotkania, który spełni twoje oczekiwania.

KSIĄŻĘ Z BAJKI: Istnieje, ale trudno z nim wytrzymać! Oto najczęstsze problemy!

Tęsknisz za przystojniakami z okładek magazynów mody? Chciałabyś mieć faceta, którego zazdrościłyby Ci wszystkie koleżanki? Lepiej dobrze to przemyśl!

 

Polecane wideo

Komentarze (21)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.04.2011 20:47
jasne, że tak!!! bunga-bunga.waw.pl przeżywa prawdziwe oblężenie!!!:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.04.2011 13:43
jak najbardziej sie nie zgadzam. wiosna to swietny czas na seks!! Ja tam z moim meżczyzna cały weekend spędziliśmy w łóżku. Co czesto nam się nie zdarza.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.03.2011 10:39
'''DZIDZIE'''' HAHHAHAHA BACHORA A NIE JAKIES DZIDZIOLE
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.03.2011 22:03
www.glitery.pl/polecam,PATRYCJAPATKA - > POLECAM . ! WCHODZIĆ :) SUPER WPADKI GWIAZD . ! I WGLE KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.03.2011 13:30
Akurat, ciekawe czemu tyle dzieci rodzi się w styczniu:P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie