Zaniedbany, leniwy i kiepski w łóżku – oto typowy polski mężczyzna!

Sondaż przeprowadzony wśród kobiet z naszego kraju wykazał, że polskim mężczyznom daleko do ideału…
Zaniedbany, leniwy i kiepski w łóżku – oto typowy polski mężczyzna!
16.03.2011

Dziennik „Metro” postanowił sprawdzić, jakie zdanie na temat swoich partnerów mają kobiety z największych polskich miast. Wyniki sondażu przeprowadzonego przez gazetę pokazały niestety, że panie mają mężczyznom wiele do zarzucenia.

Najczęściej wymienianymi wadami były: zaniedbywanie higieny osobistej, brak wsparcia i… bardzo słaby seks. Kobiety narzekały również na brak zainteresowania ze strony partnerów, ich przepracowanie i ignorancję w kwestii prac domowych. Zdaniem pań mężczyźni są też zdecydowanie za mało romantyczni, za dużo czasu spędzają przed komputerem i za często narzucają swoje zdanie.

Sondaż pokazał zatem, że lista męskich wad jest naprawdę bardzo długa, jednak zdaniem psychologów, winę za to ponoszą… kobiety!Panie uważają, że mężczyzna sam powinien się domyśleć, że ma posprzątać mieszkanie, czy poświęcić im więcej uwagi. Gdy facet tego nie robi, rzucają ogólnikowo "zrób porządek" czy "znajdź dla mnie więcej czasu". To błąd. Mężczyźnie trzeba pokazywać palcem, na którym parapecie ma zetrzeć kurz i kiedy dokładnie ma odejść od komputera. Brak jasnych komunikatów powoduje, że kobieta jest skazana na rozczarowania – tłumaczy Magdalena Wdowska, psycholog z Centrum Pomocy Profesjonalnej. Nie zgadza się z nią jednak Wanda Nowicka, szefowa Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny: - Szkoda, że wiele kobiet wciąż musi partnerów "prosić o pomoc" – mówi -  bo tak naprawdę nie o pomoc tu chodzi, tylko o współuczestnictwo i własną inicjatywę mężczyzn. Sondaż pokazuje smutną prawdę, jak bardzo kobietom doskwiera brak tych elementów.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Im jesteś starsza, tym lepszy masz seks! Kobiety po 50. są bardziej usatysfakcjonowane niż gorące nastolatki!

Na dobry seks trzeba poczekać. Nawet dłużej niż do ślubu!

Najdziwniejsze dewiacje seksualne

Asfiksjofilia, pigmalionizm, podophilia... Poznaj najpopularniejsze ludzkie zboczenia na tle seksualnym!

Komentarze (75)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.12.2014 01:05
Koleżanko masz rację żuć go po co ci taki facet !! Na ulicy zarobisz kasę bendzesz zadowolona sex dużo razy dziennie i docenia twe ciuchy wiekszosc !!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.12.2014 00:51
Facet nie lubi się myc? Pewnie bo jak widzi zaniedbana kobietę umalowana jak obrazek pikasa ubrana jak dama a wyperfumowana jak kwat to zrobi wszystko żeby jeszcze w nocy nie śmierdzało starymi śledząmi
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.12.2014 00:40
Sprzątaniem się kobiety męczą jak chłop napierdala jak gurnik pralki nie mają więc praca ręcznie może :)) czy pszekreca pokrętłem e prawo lub w lewo i pewnie pranie ma 50 kg i czeba je dźwigi em zawiesić gotowanie to przyjemność dużo facetów lubi i najechtej by to robiło a kobietę by zamknął w galerii i świeciła by tyłkiem i po lnajpach bo wode przypali a on bendze zapierdal jak macie takich blachary do brawo
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.02.2013 17:12
typowy polak... nie chce się myć, kochać, sprzątać a jak mu się uwagę zwróci to potrafi nawet uderzyć. ich wymagania są bardzo duże. ich ulubiony tekst: ja ciężko pracuję a ty nic nie robisz. po ślubie zmieniają się momentalnie w starych dziadów
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.01.2013 09:14
Też mam pecha i mam klasycznego Polaka:leniwy,zero inicjatywy, caly dzień w polarze przy komputerze.Mam dosć pokazywania ciągle palcem, nieustannego proszenia o pomoc.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo