MIŁOŚĆ TUCZY: Zakochani przybierają na wadze! Im intensywniejsza znajomość, tym więcej!

Wspólne kolacje, podjadanie na kanapie, niezdrowe przekąski podczas randek w kinie… Związek z partnerem sprawia, że tyjesz!
MIŁOŚĆ TUCZY: Zakochani przybierają na wadze! Im intensywniejsza znajomość, tym więcej!
05.03.2011

Udany związek, odwzajemniona miłość i gorące uczucie bez wątpienia mają wpływ na nasze szczęście oraz pozytywne postrzeganie świata i siebie. Istnieje jednak także druga strona medalu, a mianowicie… rosnąca tkanka tłuszczowa.

miłość sprzyja tyciu - do takiego wniosku doszli specjaliści, którzy przeprowadzili ankietę wśród 3 tysięcy dorosłych osób na zlecenie sieci Subway. Aż 75% ankietowanych przyznało, że szczęśliwy związek wiąże się dla nich z przybieraniem na wadze.

Z badania wynikają też konkretne liczby: w czasie pierwszego roku znajomości partnerzy stają się ciężsi statystycznie o ok. 3 kilogramy. Ponad 65% ankietowanych przyznało również, że już w czasie pierwszego półrocza przytyli o ponad 2 kilogramy.

Większość z nich twierdzi także, że udana relacja z partnerem nie sprzyja rygorystycznemu dbaniu o siebie. Stąd rosnąca waga. Coraz częściej pozwalamy sobie na wspólne kolacje, podjadanie na kanapie, czy wypady do kina, wiążące się z wyjątkowo niezdrowymi przekąskami.

Jeśli zatem ktoś zarzuci ci, że nie wyglądasz tak dobrze, jak kiedyś - wytłumacz, że to wszystko z miłości. A ta, jak dobrze wiemy, wymaga poświęceń.

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl 

Zobacz także:

MAGIA MIŁOSNYCH SZEPTÓW

Okazji do wyrażania słowami miłości jest bardzo wiele: od porannych wyznań, przez miłosne dialogi podczas wspólnych posiłków, aż do słownych igraszek na dobranoc.

Mailowe flirtowanie w pracy: TAK czy NIE biurowym romansom?

Psycholodzy stanowczo odradzają flirty ze współpracownikami poprzez pocztę elektroniczną i komunikatory internetowe. Ile może kosztować chwila szaleństwa?

 

Komentarze (20)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.03.2011 22:23
no zgadzam sie z tym.. przesadzone to ale prawdziwe
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.03.2011 11:22
No może faktycznie coś w tym jest:) Na początku znajomości staramy się wyglądać jak najlepiej,ale z czasem nam przechodzi. Czujemy się bezpiecznie itp. A przecież nie ma nic przyjemniejszego niż wspólne przygotowywanie posiłków a potem pałaszowanie tego:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.03.2011 21:31
to prawda jednak. byłam z kolesiem 3 lata i przytyłam kilka kg, a teraz chudnę gdy się rozstaliśmy bo nie jem tyle przekąsek ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.03.2011 18:39
ja jestem z chlopakiem 1 rok mimo zjadania przezemnie czekolad ktore mi kupuje i tak schudlam 3-4kg ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.03.2011 19:07
Ja tak pół na pół się zgodzę - jestem z moim chłopakiem 2 lata, od początku naszego związku zrzuciłam z dwa rozmiary, jednak zauważam, że waga bilansuje +/- 1-2kg. Ale zauważyłam również po koleżankach, które postanowiły zamieszkać ze swoim partnerem, że parę kilogramów i centymetrów gdzieniegdzie doszło ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo