Kręcisz zalotnie pupą? Masz większe szanse na orgazm niż twoje koleżanki (!!!!)

Panie, które stawiają dłuższe kroki i energicznie kołyszą przy tym biodrami, mają większe predyspozycje do orgazmu!
Kręcisz zalotnie pupą? Masz większe szanse na orgazm niż twoje koleżanki (!!!!)
26.02.2011

Brytyjscy i belgijscy naukowcy zbadali, które kobiety mają większe predyspozycje do osiągania orgazmu pochwowego. W tym celu poprosili 16 studentek z Belgii o wypełnienie ankiety, dotyczącej erotycznej sfery ich życia. Następnie filmowali ankietowane kobiety z ukrycia, np. kiedy spacerowały po parku lub po kampusie.

W dalszej kolejności materiał filmowy trafił do seksuologów, którzy mieli określić na podstawie sposobu poruszania się kobiet, czy te przeżywają orgazm pochwowy, czy też nie. Lekarze doszli do wniosku, że panie, które na spacerze stawiały dłuższe kroki i energicznie poruszały biodrami, mają większe predyspozycje do osiągania przyjemności z seksu. Okazało się, że ich diagnozy w 80% pokryły się z wynikami wcześniejszej ankiety.

Czy sposób chodzenia faktycznie wiąże się z przeżywaniem orgazmu? – Chód odzwierciedla swobodny, odblokowany przepływ energii od nóg poprzez miednicę do kręgosłupa – tłumaczą badacze i dodają: - Zablokowane mięśnie miednicy mogą świadczyć o zaburzeniach psychoseksualnych.

Co sądzicie na ten temat? Zbadanie 16 kobiet to chyba stanowczo za mało do wyciągania tak radykalnych wniosków?

Maja Zielińska

Zobacz także:

SAVOIR-VIVRE W ŁÓŻKU

Nawet figlując w łóżku niczym dzika kotka, możesz zachowywać się z klasą. Uprawiając seks warto pamiętać o dobrych manierach. Przed Wami SYPIALNIANY Bon ton!

Dlaczego mężczyźni z nami zrywają? Poznaj PRAWDZIWE POWODY ich decyzji!

Oto szczere wyznania facetów. Dowiedz się, jak uniknąć związkowych pułapek skutecznie niszczących uczucie.

Komentarze (20)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.03.2011 15:40
ej...a ja zgadzam się w tym ,ze to wina faceta. jak nie jest egoistą i nie myśli tylko o sobie to nie ma siły ,żeby nie zaspokoił partnerki.poszukajcie sobie na rama pl ile jest technik przedłużenia stosunku i zaspokojenia obojga. trzeba tylko chcieć.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.02.2011 15:39
To na postawie facet.wp.pl.. Nic nowego tu nie ma.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.02.2011 12:39
Ciekawy artykuł. Nie do końca zgadzam się z poprzednią wypowiedzią. To nie jest zawsze wina partnera, czasami to kobiety maja blokadę fizyczna lub psychiczna, która nie pozwala im osiągnąć tego stanu. istnieją nawet takie urządzenia jak lady który - który pełni funkcję biostymulacyjną, polegającą na zwiększeniu wrażliwości łechtaczki, co pozwala kobiecie łatwiej osiągnąć orgazm.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.02.2011 15:50
Dziewczyny jeśli macie problem z orgazmem to jest to niestety wina partnera. Mój wczesniejszy chłopak nie potrafił doprowadzić mnie do orgazmu, a seks nie był dla mnie jakąś wielką przyjemnościa. Gdy zmieniłam partnera wreszcie jestem szczęsliwa, teoretycznie seks nie ejst w zyciu najwazniejszy no ale nie oszukujmy się że jest w jakims stopniu ważny. Sądze że kręcenie tyłkiem ma niewiele z tym wspólnego ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.02.2011 16:49
Takie kręcenie niestety, niezależnie od wieku i figury, wygląda komicznie. A im bardziej faluje, tym jest to śmieszniejsze. Taka prawda.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo