Niezbędnik fałszywej dziewicy

Chcesz, żeby on uwierzył w Twoją niewinność? Oto pięć sprawdzonych trików, które staną się Twoim dziewiczym alibi.
Niezbędnik fałszywej dziewicy
10.11.2010

Czy faceci wolą dziewice? Choć niektórzy z nich twierdzą, że satysfakcję seksualną można osiągnąć jedynie z doświadczoną kobietą, każdy z nich jest zdobywcą, pragnącym przecierać nowe szlaki i zdobywać to, czego wcześniej nie udało się zdobyć nikomu innemu. Jeśli twój wybranek należy do owych fanatyków, a ty nie możesz pochwalić się niewinną przeszłością, twoją jedyną szansą jest… niewinne oszustwo. Jak sprawić, by on uwierzył w deklarację na temat dziewictwa? Oto 5 skutecznych rad!

Porzuć wzorce

Charakterystyka dziewicy? Gdyby istniał jeden, określony wzorzec wiecznej cnotki, zadanie podszywania się pod owe niewiniątko, byłoby banalnie proste! Tymczasem ślepe udawanie wyznaczonego we własnym zakresie dziewiczego wzorca (najczęściej nieśmiałej szarej myszki), to najkrótsza droga do niechybnej porażki! Dziewice nie zawsze należą do grona sparaliżowanych strachem przed światem, młodych dziewczynek, bez cienia makijażu na twarzy… Bywają również przebojowe, zabawne, figlarne i zalotne. Aby odnieść sukces, musisz być sobą! Krępowanie się i wieczna kontrola sposobu bycia nie wzbudzi zaufania, a dziwaczne zachowanie odstraszy lub wzbudzi podejrzenia!

jestem dziewicą

Przyznaj się ze zdecydowaniem

Bądź dumna ze swojej pseudoniewinności! Udawanie zawstydzenia, z reguły towarzyszącego deklaracji o byciu dziewicą, nie jest dobrym pomysłem. Najprawdopodobniej wypadnie fałszywie i żenująco. Zaalarmuje rozsądek twojego wybranka, bądź wywoła dobrotliwy śmiech… Aby tego uniknąć, wymyśl wytłumaczenie, które decyzję o zatrzymaniu dziewictwa uczyni historią niezależnej, nowoczesnej i pewnej siebie kobiety, która wie co robi. Początkowo twoja opowieść może zdziwić, jednak starania o przekonanie cię do odstąpienia od swojego przekonania szybko podkręcą pożądanie każdego faceta. Dodatkowo wiarygodność gwarantowana. A wraz z nią – niechybny sukces!   

Kuś, nie pozwalając na więcej

Bądź filuterna i ulegaj pożądaniu… Nie pozwalaj sobie jednak na zbyt wiele! Kuś swojego wybranka, stopniowo pozwalając mu na coraz więcej. Każde starania powinny przekraczać kolejne granice, trwać coraz dłużej i korcić coraz bardziej. Korzystaj do woli, a kiedy uznasz, że czas przerwać kolejną scenkę, obfitującą w apetyczne czułości, bezwzględnie ją przerwij, zostawiając rozpalonego faceta samemu sobie. Uwaga! Szczególną uwagę zwróć na to, w jaki sposób mu odmawiasz. Jak najszybciej zapomnij o chichocie speszonej dziewczynki, ucieczce do toalety czy histerii przestraszonej istotki. O wiele skuteczniejszą bronią jest figlarny żart, seksowne spojrzenie, lub szept do ucha, wzbogacone o sporą dawkę rozbudzanej nadziei i obietnic pod tytułem: „następnym razem”.  

 

utrata dziewictwa

Ciesz się odpowiednim momentem

Kiedy uznasz, że oczekiwanie twojego wybranka zdążyło rozgrzać go do czerwoności, a granice jego cierpliwości zbliżyły się na niebezpieczną odległość, zatrać się w pożądaniu i… ulegnij! Spraw, by twój mężczyzna poczuł się naprawdę wyróżniony. Taki efekt uzyskasz udowadniając mu, że tylko on mógł doprowadzić cię do podobnego stanu podniecenia. To podniesie jego samoocenę, a w łóżku doda pewności siebie. Zapomnij o swojej „niewinnej” przeszłości i całym kłamstwie z nim związanym. Dziewica, doprowadzona do takiego stanu uniesienia? To marzenie każdego faceta! 

Boisz się, że podczas stosunku twój partner zorientuje się, że nie jesteś dziewicą? Porzuć podobne obawy. Błona dziewicza, wszystkie odczucia oraz symptomy, związane z jej przerwaniem w przypadku każdej kobiety wyglądają inaczej! Jedne z nas intensywnie krwawią, w przypadku innych krwi nie ma prawie wcale. W niektórych przypadkach błona dziewicza jest na tyle elastyczna, bądź delikatna, że jej przerwanie może nie być odczuwalne – tym bardziej dla tego „pierwszego”.

Oliwka Mostowska

Zobacz także:

Im wcześniej pierwszy raz, tym większe ryzyko raka

Błona dziewicza - 10 intymnych pytań

Komentarze (68)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 31.12.2011 02:40
czego to już ludzie nie wymyślą ;O
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.07.2011 11:46
pani ze zdjęcia ma żółte stopy
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 13.12.2010 17:56
ja nie jestem dziewicą i każdy kolejny o tym wie żeby nie było nieporozumień xD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.11.2010 12:31
A co to mnie obchodzi, że on wie? Niech wie, mam to w du***
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.11.2010 22:07
I po co okłamywać partnera? ;/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo