Jacy mężczyźni produkują najlepsze plemniki?

Czy jakość plemników jest uzależniona od ilorazu inteligencji mężczyzny? Sprawdź (nawet jeśli na razie nie planujesz dzidziusia)!
Jacy mężczyźni produkują najlepsze plemniki?
24.10.2010

Wydawałoby się, że najlepszą jakością nasienia mogą pochwalić się przede wszystkim ci panowie, którzy na co dzień pełnią rolę typowych samców alfa. Tym czasem w wielu przypadkach ani postura, ani oblicze typowego macho nie gwarantują odpowiedniej ilości i kondycji produkowanych plemników. Okazuje się, że czynnikiem wyznaczającym poprawne parametry męskiego nasienia jest… stopień inteligencji.

Naukowcy z Instytutu Psychiatrii King’s College w Londynie zainteresowali się zależnością pomiędzy ilością szarych komórek u mężczyzny a jakością produkowanego przez niego nasienia. Okazało się, że inteligentniejsi faceci dysponowali o wiele lepszym nasieniem niż ci, którzy podczas testów wykazali się mniejszą bystrością.

Czy taka wiedza będzie przydatna? Zdecydowanie tak! Kobiety, którym zależy na założeniu rodziny, podczas poszukiwań kandydata na ojca swoich dzieci powinny zwracać uwagę przede wszystkim na inteligencję!

Czym tak naprawdę różniła się sperma panów o wysokim IQ i nieco niższym ilorazie inteligencji? Ci pierwsi dysponowali zdecydowanie większą ilością nasienia, charakteryzującego się zdrową kondycją plemników o wzmożonej ruchliwości. W jednym wytrysku badanych z niższym IQ zaobserwowano od 100 do 300 milionów plemników. Sperma panów dysponujących wyższym IQ składała się nawet z 500 milionów plemników, co stanowi górną granicę porcji gamet zawartych w nasieniu przeciętnego mężczyzny.

Oliwka Mostowska

Zobacz także:

Wszystkoco musisz wiedzieć o spermie!

Pigułka po dostępna na SMS!

Komentarze (31)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.11.2010 22:58
Żal mi was kobiety, naprawdę lepiej być mężczyzną, po co zaprzątacie sobie takimi rzeczami głowę. 1. Kto robił badania 2.Po co komuś takie badania 3.Ile za to wziął ... a tak naprawdę: kiedy jestem zajęty pracą, a od czasu do czasu dostaje bodźce od kobiet (lub tej jedynej), ale nie można się kochać 2-4 tyg.!!! to powstanie o wiele więcej nasienia niż przy codziennym seksie. Nie ma czasu na regeneracje!!! dlatego banki spermy mają specjalne wymagania. Jeśli chodzi o IQ to możliwe, że to prawda bo pracując umysłowo*często przenosimy pracę do domu, a seks jest na drugim miejscu (niestety), pracując fizycznie kochamy się częściej. *to akurat na moim przykładzie, gdy po ok.36h bez przerwy(fizycznie) położyłem się spać i dziewczyna się wtuliła ... siły powróciły (oczywiście 40 min później i tak spałem jak kamień), pracując fizycznie miałem czas wolny po przyjściu do domu, a po prysznicu "jak młody bóg" kadrypl@o2.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.10.2010 13:36
ty tez tu siedzisz mądralo
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.10.2010 19:27
a co powiecie na impotencta z nagroda nobla to tylko glupi artykul na stronie gdzie siedza glownie gowniarze z gimnazjum
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.10.2010 04:05
A mój facet jest inteligentny i zarazem ma dobrze zbudowane ciało :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.10.2010 23:40
po prostu koles napakowany jest impotentem od sterydow dlatego jego nasienie jest kiepskie :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo