Zdzira vs. cnotka: O jakiej kobiecie marzą mężczyźni?

O kim tak naprawdę marzą mężczyźni? O przykładnej cnotce, czy może o może rozpustnej zdzirze?
Zdzira vs. cnotka: O jakiej kobiecie marzą mężczyźni?
20.10.2010

Jakie kobiety są marzeniem mężczyzn? Ideał to ponoć przykładna i jednocześnie cnotliwa pani domu, która w łóżku zamienia się w rozpustną zdzirę. Cóż, w rzeczywistości trudno pogodzić obie te role. Kim lepiej być w związku?

Choć nie można zmieniać się na siłę, warto czasem przyjrzeć się potrzebom swojego partnera. Na temat wyższości związkowej cnotki nad odważną zdzirą warto popatrzeć przez pryzmat osobowości twojego ukochanego. Od czego zacząć? Rozważ wszystkie za i przeciw!

Zalety cnotki

Cnotki to marzenie większości mężczyzn, szukających kandydatek na żony. Przykładna świętoszka z pewnością zadba nie tylko o idealny porządek w domu, ale i o codzienne obiadki, serwowane z zegarkiem w ręku. Szykowna, zawsze ładnie ubrana, zadbana piękność o niewinnej twarzyczce to partnerka, którą można pochwalić się wszystkim. Jej cnotliwe oblicze zrobi wrażenie zarówno na napalonych kumplach, jak i wymagających rodzicach!

Wady cnotki

Niewinność cnotek bywa intrygująca… niestety do czasu. Po okresie miłosnego zauroczenia, powściągliwość i brak wyobraźni zaczynają stawać się nudne. W najgorszych przypadkach można obawiać się zdrady. Dlaczego? Natura cnotki nie przewiduje ani szaleństw, ani świntuszenia, ani erotycznych eksperymentów, które tak kochają mężczyźni…

Kto wytrzyma z cnotką?

Kobiet, które przekroczenia pewnych granic boją się jak ognia, nie powinny mieć powodów do zmartwień. Wbrew pozorom, większość dojrzałych emocjonalnie mężczyzn woli kobiety ułożone i odpowiedzialne. W przypadku większości cnotek, ich pruderyjność bywa podyktowana brakiem dojrzałości i przeżytych doświadczeń. Czy ochota na odrobinę szaleństwa to kwestia czasu? Niezależnie od tego, warto być ostrożną! Nawet największy nudziarz potrzebuje choć odrobiny ekscytacji. Zadbaj o nią, postępując w zgodzie ze swoimi potrzebami!

jak znaleźć chłopaka

Zalety zdziry

Rozpustne, nieokiełznane charaktery odważnych kobiet oznaczają jedno: brak rutyny i nudy! Flirty, szaleństwa w łóżku i brak skrępowania. To mieszanka, którą mężczyźni wprost uwielbiają! Takiej kobiety będą zazdrościć nie tylko koledzy, ale i wszyscy mężczyźni, oglądający się za nią na ulicy. Jej posiadanie to dla faceta pewnego rodzaju nobilitacja, czyniąca z niego istnego samca alfa…

Wady zdziry

Każda zabawka może się szybko znudzić, a ryzyko przedmiotowego traktowania rozwiązłych dziewczyn przez mężczyzn jest najczęstszą przyczyną rozstań związków opartych na seksie. Nie każdy facet jest na tyle dojrzały, by zaakceptować naturę prawdziwej seks-bomby. Sama myśl o flirtowaniu z innym, którego może nieświadomie dopuścić się rozwiązła partnerka, przyprawia go o atak zazdrości!

Kto wytrzyma ze zdzirą?

Na to pytanie istnieją dwie zupełnie skrajne odpowiedzi. Czy przeciwieństwa się przyciągają? Oczywiście! Szalona osobowość zdziry może okazać się istnym skarbem w życiu każdego nudziarza. Warunkiem jest odpowiedni poziom cierpliwości bądź zakochania. Opanowany facet, który z zachwytem podziwia każdy ruch nieprzewidywalnej, wyuzdanej partnerki to idealny towarzysz każdej rozwiązłej dziewczyny.

Oliwka Mostowska

Zobacz także:

Jak poznać, ze to ten jedyny? Poznaj decydujące czynniki

Jak wygląda seks dwóch kobiet?

Polecane wideo

Komentarze (30)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.02.2022 15:01
lifestyle ździr to ich sprawa....tylko szkoda pozostawionych noworodków przez nie w szpitalu. Dla innych chwila uniesień w sypialni, romans, zabawa, a dla małego człowieka płacz, brak rodziców i samotność.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.10.2010 22:37
zdzira ale tylko dla niego xD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.10.2010 20:42
podoba mi się taki układ: przykładna żona, która podczas sexu zamienia się w BOGINIĘ i "szaloną dziewicę".... codziennie inny strój... inna pozycja...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.10.2010 21:20
w dzien zona a w nocy dzi.wka to jest ideał mojej zony
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 21.10.2010 19:42
yhy.. ale fajne określenie, zdzira, niezbyt obraźliwie odnośne w stosunku takich dziewczyn ?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie