Sekretna mowa piersi

Czy kształt biustu świadczy o charakterze jego właścicielki? Dowiedz się, jak twój biust jest interpretowany przez mężczyzn?
Sekretna mowa piersi
21.10.2010

Każda kobieta jest inna. Podobnie jak odmienna jest każda para kobiecych piersi. Wie o tym chyba każdy mężczyzna, bo to właśnie panowie najczęściej przyglądają się naszym biustom. Ci najbardziej zainteresowani tematem uważają się za prawdziwych znawców problematyki i to właśnie oni stworzyli teorię, mającą sprawdzać się w każdej sytuacji i każdym przypadku. Ponoć charakter każdej z nas, można zinterpretować na podstawie wyglądu naszych biustów!

Czy wiesz, jaką wiadomość o tobie samej, męskiemu światu śle twój dekolt?

Jak panowie klasyfikują kobiece biusty? Cóż w tej dziedzinie trudno mówić o damsko-męskiej odmienności postrzegania świata z jedną małą różnicą… Panie interpretują kształt swoich sylwetek, porównując je do owoców, panowie robią to samo z… piersiami. I tak, kobiece biusty można podzielić na gruszki, jabłka, cytrynki i wisienki. Czy owa prosta klasyfikacja może być wyznacznikiem skomplikowanej kobiecej natury?

Piersi w kształcie gruszek

Najczęściej posiadają je puszyste panie, bądź szczęśliwe posiadaczki zgrabnej sylwetki, podkreślonej obfitymi krągłościami. Nie od dziś wiadomo, że duże rozmiary piersi na mężczyzn działają jak magnes, ale co one same mówią swoich właścicielkach? Według naszej „męskiej” teorii, posiadaczki piersi, przypominających gruszki są prawdziwymi romantyczkami! To osoby niezależne i trudne do okiełznania, a jednocześnie… niegrzeszące wysokim IQ. Nie są jednak ani typem rozkojarzonych szczebiotek, ani uroczych głuptasków. Ich brak bystrości jest raczej czymś w rodzaju seksownego braku sprytu, czyniącym z nich łakome kąski dla kobieciarzy.

Piersi w kształcie jabłek

Kobiety posiadające okrągłe piersi według panów są równie seksowne, co właścicielki kształtów przypominających gruszki. W męskich oczach jabłka to jeszcze doskonalsza odmiana kształtnego biustu! Ich właścicielki to w dziedzinie podrywu prawdziwe wyzwanie dla większości mężczyzn! Dlaczego? Ponoć, jeśli piersi kobiety są idealnie okrągłe, to niemal pewne, że ich posiadaczka jest oddana w łóżku. Kobieta z piersiami w kształcie jabłek jest skłonna zrobić wszystko, by zadowolić swojego mężczyznę, a obcowanie z nią to niepowtarzalna okazja, by sprawdzić się jako mężczyzna. Czy właścicielkę ponętnych krągłości trudno zadowolić? Według większości panów zdecydowanie tak!

zwiazki i seks

Piersi w kształcie cytryn

Właścicielki biustów, przypominających parę cytryn najczęściej są szczupłe i pozbawione kompleksów. Nic dziwnego, że wszystkie posiadaczki niedużych piersi przez mężczyzn są uważane za osoby energiczne i optymistycznie nastawione do świata. Oprócz tego według panów lubią wieść uporządkowany, spokojny tryb życia. Tej rutyny na szczęście nie wykazują w łóżku. Żywiołowość bywa pełna sprzeczności, dlatego panowie to właśnie cytrynom najczęściej przypisują asymetrię piersi . Czy słusznie? Cóż... męskie ego nie zwykło znosić porażek…

Piersi w kształcie wisienek

Czas na ostatnią kategorię biustu. Jakie są kobiety, obdarzone wyjątkowo małymi biustami? To świetne towarzyszki – partnerki do tańca i do różańca. Męska teoria przewiduje jednak jeden mankament… Ze względu na małe piersi, ich właścicielki nie są wybitnymi kochankami, ale jeśli tylko ktoś je zdradzi, stają się naprawdę niebezpieczne! Związek z nimi jest swego rodzaju ryzykiem, wartym poświęcenia.

Oliwka Mostowska

Zobacz także:

Trudna sztuka rozbierania

Męskie fantazje ertotyczne - to ich kręci najbardziej!

Polecane wideo

Komentarze (103)

Ocena: 4.98 / 5
Ja (Ocena: 3) 18.01.2015 20:18
Taa, przypisujmy ideologię do gapienia się w dekolt.... i do tego opinia, że kobiety z najmniejszymi biustami to jednocześnie najgorsze kochanki.... gratulacje, no gratulacje.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.02.2012 13:36
Kurcze jest tyle metod innych, naturalnych od ziół do specjalistycznych kuracji. Ja stosuje BUST UP. Działą na mnie bardzo dobrze. Piersi sie powiększyły i utrzymuje efekt. Polecam www.joyusa.eu
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2011 13:27
paulina ma melony takie wielkie idziemy sie kochac a potem dogadzac ustami i jezyczkiem
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2011 13:25
a ja mam pindola
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.10.2010 17:58
ja mam cytrynki hehe xD
odpowiedz

Polecane dla Ciebie