Męskie fantazje erotyczne - to ich kręci najbardziej!

Aż 37% facetów jest gotowych uprawiać seks publicznie, a co trzeci chętnie związałby partnerkę dla podkręcenia atmosfery!
Męskie fantazje erotyczne - to ich kręci najbardziej!
04.10.2010

Wyniki sondażu przeprowadzonego przez portal Kink.com są zadziwiające. Ankieta zbadała erotyczne fantazje 315 mężczyzn w wieku od  25 do 54 lat. Okazało się, że tabu, które otaczało nietypowe zachowania seksualne zostało złamane.

Faceci nie tylko chętnie związaliby swoje kobiety, ale też sami zgodziliby się na łóżkowe zniewolenie. Jednocześnie aż 79% ankietowanych uważa, że dobrze jest mieć jakiś fetysz i deklaruje, że nie ma niczego złego w używaniu zabawek z sex shopu! 

Dalsze wyniki nie cieszą już tak bardzo, bo blisko 53% mężczyzn zdradziło, że podnieca się na widok nagiego ciała, które nie należy do  ich  partnerki, a 52 % lubi podglądać innych, gdy uprawiają seks. Co ciekawe, niemal połowa facetów wskazujących na te odpowiedzi, to osoby wierzące i praktykujące.

Wyniki sondy nie pozostawiają złudzeń - faceci wprost uwielbiają finezyjne igraszki i erotyczne nowości. Jest tylko jeden warunek: partnerka musi wyrazić na nie zgodę. Tak uważa aż 88% mężczyzn, którzy zanim zaproponują swojej wybrance wycieczkę do sex shopu, zabawę z kajdankami albo seks w publicznej toalecie, sprawdzą, czy ich kochanka ma ochotę na to samo.

Oliwia Podlecka

Zobacz także:

10 rzeczy, których nie lubimy w facetach!

Panowie lubią popadać w skrajności – niektórzy stoją przed lustrem godzinami i nałogowo kupują ciuchy. Inni – zapominają o umyciu rąk po wyjściu z toalety.

To był błąd, ale nie może zaważyć na całym Twoim życiu!

Jedna z naszych Czytelniczek uważa, że nagranie seks video było szczytem nieodpowiedzialności, ale teraz nie należy płakać nad rozlanym mlekiem…

Komentarze (38)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.10.2012 14:07
Tutaj wpisz treść komentarza do Męskie fantazje erotyczne - to ich kręci najbardziej!...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.10.2010 13:55
toście się rozpisali, i to jak odkrywczo...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.10.2010 15:07
dlaczego dzis nie ma żadnych nowych artykułów?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.10.2010 12:45
Martwa kochanka - szczyt jego marzeń Nocami zwiedzał pobliskie cmentarze Miejscowi grabarze skitrali się w krzakach Już nie porucha, powinęła mu się łapa Jak już dał się złapać nikt nie chciał dać wiary, Że lokalnym trupoj.ebem okazał się wikary AMEN
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 05.10.2010 12:42
Moi drodzy... bo najważniejsze w kochaniu zwłok jest to, że nie marudzą... hahaha
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo