Podczas igraszek w zbożu zaatakował ich kombajn

Wakacyjna miłość rozpoczęta podczas dźwięków disco polo omal nie zakończyła się masakrą pod kombajnem.
Podczas igraszek w zbożu zaatakował ich kombajn
07.08.2008

Paweł poznał Klaudię podczas festiwalu muzyki disco polo w Ostródzie. Oboje byli fanami zespołu Boys. Jak opowiadają znajomi, od razu między nimi "zaiskrzyło", a przy piosence „Jesteś szalona" nie można ich było od siebie oderwać. Tak zaczyna się romantyczna historia opisana we wczorajszym „Fakcie", która prawie skończyła się tragedią.

Znajomość dwójki młodych ludzi rozwijała się owocnie. Ciepły dzień postanowili spędzić na pikniku w pszenicy. Paweł, jak przystało na gentlemana, zaopatrzył się w kocyk, nazrywał jabłek i poszedł do Klaudii. Oboje zakupili najpotrzebniejsze rzeczy do biesiady wśród kłosów i udali się na miejsce upatrzone przez kawalera:

„Wychowałem się na wsi, dla mnie najpiękniej pachnie pole dojrzałego zboża. Zabrałem tam Klaudię" – zdradził „Faktowi".

Zabawa trwała w najlepsze, młodzi byli pogrążeni w pocałunkach i pieszczotach. Upał dnia tak ich znużył, że zasnęli we własnych ramionach. Ze snu wyrwał ich warkot i złowrogi cień. Tragedia wisiała w powietrzu, tak przynajmniej twierdzi Paweł:

„Wielka, rozpędzona maszyna sunęła prosto na nas. Do dziś przed oczyma mam przerażający widok kręcącego się wrzeciona. Śmierć zajrzała nam w oczy".

Pszeniczni kochankowie w pośpiechu zbierali własne rzeczy i uciekali, ile sił w nogach. Z całej sytuacji Klaudia wyciągnęła jedną nauczkę:

„Już nigdy nie pójdę turlać się w zbożu. Może to znak od Boga, żeby nie gnieść tego, z czego robi się chleb".

A może to znak, aby miejsce igraszek wybierać bardziej starannie? historia nadaje się do tomiku opowiadań pod tytułem: „Sielskie przygody Polaków na wakacjach o zabarwieniu erotycznym".

Polecane wideo

Komentarze (184)

Ocena: 5 / 5
fs (Ocena: 5) 30.12.2013 23:31
Ta zobaczył rozpędzony kombJn hehe To jest nie moŻliwe bo ja sam kosze kombajnem co roku czy to u siebie czy na ussługach a kombajn podczas koszenia jezdzi dosyć wolno 2/3km/h
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.07.2012 13:27
sex
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.07.2012 13:25
Tutaj wpisz treść komentarza do Podczas igraszek w zbożu zaatakował ich kombajn...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.06.2011 22:45
Też myślałem o seksu w zbożu, a co do klasy... ludzie jakby się uprzeć to każde miejsce poza łóżkiem jest pozbawione klasy, ale tutaj nie o to chodzi. Chodzi o to żeby było inaczej, emocjonująco i ciekawie. Uważam że seks w zbożu musi być ciekawy no i w zasadzie nie ma opcji żeby ktoś taką parę zdemaskował (trzeba to robić poza żniwami). Chyba sam spróbuję. ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.08.2010 11:16
BRAK MI SŁÓW NA TEMAT TYCH PRYMITYWNYCH LUDZI. Komentarz tej dziewczyny na temat "znaku od Boga" już totalnie mnie powalił. Jak można być tak głupim i ograniczonym??? Z resztą tez sobie wybrali miejsce na amory. Zero klasy. Dobrze ze przynajmniej wyszli z tego cało...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie