Majtki dla cnotliwych

Bielizna ma pomóc w zachowaniu czystości. Amerykańscy obrońcy moralności próbują skłonić nastolatków do rozsądniejszego zachowania.
Majtki dla cnotliwych
06.08.2008

The Daily Christian wypuściło właśnie do sprzedaży w USA specjalną bieliznę dla kobiet i mężczyzn, mającą pomóc w zachowaniu największego daru, jakim jest dziewictwo. Dla panów zaprojektowano bokserki z napisem "Respect God. Respect yourself" (Szanuj Boga. Szanuj siebie) w cenie 15 dolarów, a dla pań stringi "Earn your right to wear white" (Zasłuż, by nosić biel) za 9 dolarów. Pod hasłami widnieje logo kampanii Abstain (Powstrzymaj się).

Bielizna celowo jest w białym kolorze. Ma on podkreślić czystość i proste kształty, nawiązujące do ascetycznego trybu życia.

The Daily Christian ma w swojej ofercie jeszcze koszulki z hasłem „I love God", z dziesięcioma przykazaniami.

Czy Bielizna może sprawić, że widmo utraty dziewictwa zostanie odsunięte i ktoś, widząc majtki z hasłem „Abstain", cofnie się przed seksem? Nie ma raczej na to szans. Manifestowanie swojej postawy za pomocą majtek to bardziej wewnętrzny pokaz dla siebie.

Polecane wideo

Komentarze (141)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.03.2009 09:59
fajna sprawa....szczegolnie gdy dlugo sie nie widzimy.........
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.10.2008 00:04
aaaa. rozumiem....Partner dobiera sie do ciebie ty milczysz..nagle widzi napis na majtkach i BUM! zniecheca sie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.10.2008 00:01
hymm.. ciekawa sprawa. Majtki i bokserki nosi sie dla wlsnej swiadomosci..ale nie rozumiem jak to moze zmienic sposob myslenia? w stosunku do seksu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.10.2008 00:01
a pozatym... oblesne sa te stringi.. nie zalozyla bym :p a kyszz
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.09.2008 00:48
[quote="Gosc"]Popieram czystość przedmałżeńską itd. ale bielizna z hasłami typu: I love God, Virginity itp. to ździebko przesada. Koszulki owszem, jak najbardziej. Po za tym to kto będzie zaglądał jakie majtki czy bokserki nosisz?[/quote] Popieram całkowicie. Bez czystości czyli panowania nad sobą nigdy nie zbudujesz miłości, bo możesz oddać siebie żonie/mężowi gdy tylko masz nad sobą kontrole. Bo z ludzka seksualnością jest tak, że to co robisz ze sobą dziś będzie miało wpływ w przyszłości wiec jak najbardziej wskazana jest praca nad sobą.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie