Jesteśmy śmiertelnie zazdrosne o swoich mężczyzn!

To płeć determinuje nasze zachowania, w tym również panowanie nad emocjami. Okazuje się, że zupełnie nie potrafimy ich okiełznać w obliczu zagrożenia ze strony… rywalki!
Jesteśmy śmiertelnie zazdrosne o swoich mężczyzn!
21.04.2010
> -->

Od dawna wiadomo, że  postrzegamy świat zupełnie inaczej niż mężczyźni, a płeć determinuje nasze zachowania i emocje. Faceci uważani są za bardziej zrównoważonych i twardych, a kobiety - wręcz przeciwnie – kierują się głównie emocjami. I nie ma w tym zupełnie nic złego, bo dzięki temu tak dobrze się uzupełniamy.

Kilka tygodni temu amerykańscy naukowcy dokonali jeszcze jednego bardzo ciekawego odkrycia. Grupa pań miała za zadanie przyjrzenie się prezentowanym na monitorach zdjęciom. Wśród nich znalazły się fotografie naturalnych krajobrazów, charakterystycznych budynków oraz szokujących zjawisk. Szczególną uwagę respondentki miały jednak zwrócić nie na bulwersujące zdjęcia, a na rajskie widoki i obrazy architektury. Dzięki takiemu zróżnicowaniu można było określić neutralny poziom ich koncentracji. W tym momencie radziły sobie całkiem dobrze.

W międzyczasie badane kobiety dowiedziały się, że w sąsiednim pomieszczeniu ich partnerzy oglądają zdjęcia ponętnych pań i na tej podstawie oceniają ich wdzięki. Po przekazaniu tej informacji, ankietowanym zaprezentowano kolejną porcję fotografii. Niestety, większość pań nie była już w stanie skoncentrować się na prezentowanych obrazach, które miały uważnie obserwować. Były tak rozgoryczone, że skupiały się głównie na szokujących fotografiach, zupełnie zapominając o sielskich widoczkach.

Naukowcy, na podstawie tej wyraźnej zmiany postrzegania faktów, doszli do wniosku, że zaniepokojone kobiety tracą naturalną zdolność wyłapywania wskazanych informacji. Są tak złe, że ich uwaga skupia się jedynie na emocjonalnym przekazie. W ten sam sposób działa podejrzewanie partnera o zdradę. W tym momencie przestają się liczyć racjonalne wyjaśnienia, górę bierze frustracja oraz negatywne emocje…

Źródło: Hanter.pl

Zobacz także:

Pogotowie Erotyczne: Wzwód na odległość

Co zrobić, by mimo dzielących kilometrów wciąż być sobie bliskimi? Wirtualna (i nie tylko) rzeczywistość daje wiele możliwości kontaktu, również seksualnego…

Orientalne triki seksualne

Dziś odkryjemy przed wami kulisy orientalnego świata zmysłów – zdradzimy sztuczki arabskich kobiet, zaprezentujemy bezwstydne triki! Uwaga, ten tekst przyprawia o rumieńce!  

Polecane wideo

Komentarze (40)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.12.2015 17:14
Nie ma nic tragiczniejszego niż to że mężczyzna którego kochasz mówi Ci po 4 latach wspólnego mieszkania że już nie chce z Tobą być. I to wszystko z dnia na dzień. A robiłam dla niego wszystko, sprzątałam, gotowałam i wspierałam go jak tylko mogłam. Świat mi się zawalił. Mimo wszystko czułam że muszę go mieć. Zamówiłam rytuał ze strony urok-milosny.pl i na całe szczęscie udało się. Znowu mieszkamy razem a ja jestem przeszczęśliwa.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.06.2010 18:03
Mam tak samo, nie nawidzę imienia OLA....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.05.2010 14:53
Oj mój chłopak jest śliczny nawet moje koleżanki mówią ze jest piękny ..... Bardzo go kocham ale gdy słyszę imię Agnieszka to mi nie dobrze jestem o nią bardzo zazdrosna :(( Nie na widzę jej !!...... Chętnie popisze z kimś na gg (10032820)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.04.2010 00:25
hmm...a ja nie jestem zazdrosna bo mój facet nie grzeszy urodą i żadnej się nie podoba...
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 22.04.2010 12:08
wszystko z hanter.pl
odpowiedz

Polecane dla Ciebie