SONDA: Czy jeszcze raz poślubiłabyś swojego męża?

Biała suknia, obrączki i... wielkie rozczarowanie. Czy Ty też żałujesz decyzji o zamążpójściu?
SONDA: Czy jeszcze raz poślubiłabyś swojego męża?
04.04.2010
>

Wielu naukowców dowodzi, że stałość w uczuciach to wielka rzadkość, a biologiczna natura człowieka sklazuje go na bigamię. Mimo to, globalny sondaż miesięcznika Reader’s Digest  wykazał, że większość ankietowanych wybrałaby tę samą osobę, gdyby raz jeszcze miała stanąć na ślubnym kobiercu.  

Średnio (w 15 badanych krajach) aż 68% procent ankietowanych powiedziałoby magiczne „tak“ temu samemu mężowi lub żonie. Rekord biją Chiny – tam aż 83% ankietowanych, mając wolny wybór, odnowiłoby swoje śluby. Wysokie notowania mają również współmałżonkowie w takich krajach jak Niemcy czy Australia.  

W Polsce jednak sytuacja nie wygląda zbyt różowo. Co prawda, większość ankietowanych (dokładnie 57%) poślubiłaby jeszcze raz tę samą osobę, ale to wynik dużo słabszy niż w innych krajach. Może wiosna to dobra okazja, aby spróbować odnowić romans w stałym związku?  

Materiały prasowe 

Zobacz także:  

SONDA: W jakim wieku najlepiej wyjść za mąż?

Młodzi Polacy stawiają na rodzinę  – marzą o ślubie kościelnym i dwójce dzieci. Czy ty także? 

Czy jesteś narzeczoną idealną?

Co decyduje o udanym związku? Jaka powinna być kobieta, by mężczyzna czerpał radość z narzeczeństwa?

Polecane wideo

Komentarze (63)
Ocena: 5 / 5
Arletta Bolesta (Ocena: 5) 01.07.2021 13:29
Nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam również na mój blog. dr Arletta Bolesta adwokat kościelny, mail: [email protected]
odpowiedz
Natasza (Ocena: 5) 20.12.2018 23:27
Na pewno nie! I szkoda że czasu nie można cofnac. Kiedyś go pokochałam teraz nienawidze. Pokazał prawdziwą twarz chama i prostaka.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.11.2018 22:41
Nigdy w życiu, drugi raz bym takiego błędu nie popełniła, przynieś, wynieś i tak w kółko. A hrabia zastany przed telewizorem , bo on pracuje, świnia jedna. Telewizor tylko dla siebie i uważać na słowa ,żeby przypadkiem hrabiego nie urazić. A o szczerej rozmowie to nie ma mowy. Popieprzony samiec alfa.
odpowiedz
anonim (Ocena: 5) 02.08.2018 23:13
ja też nie
odpowiedz
ala (Ocena: 5) 16.06.2016 09:49
NIGDY, BO TO AGRESYWNE CHAMIDŁO.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie