Co trzecia Panna Młoda złapała faceta na dziecko!

Sposobów na usidlenie faceta jest wiele – groźba odejścia, wynajęcie tajemniczego wielbiciela albo… udawanie ciąży! Zobacz, jakich sposobów chwytają się kobiety marzące o zamążpójściu!
Co trzecia Panna Młoda złapała faceta na dziecko!
20.02.2010

Biała suknia, welon i miesiąc modowy…  Psychologowie twierdzą, że o ślubie jak z bajki i zamążpójściu marzy zdecydowana większość kobiet. W dodatku, jak pokazują badania, jesteśmy w stanie zrobić naprawdę wiele, aby znaleźć, usidlić, a wreszcie zaciągnąć faceta przed ołtarz.

Z raportu opublikowanego przez „The Daily Mail” wynika, że jeśli chodzi o zmuszenie faceta do zaręczyn, chwytamy się wszystkich dostępnych sztuczek i metod. Aż 1/3 z ankietowanych 3600 kobiet (między 16. a 50. rokiem życia), które wyszły za mąż w ubiegłym roku, przyznała, że wymusiła ślub groźbą odejścia. Kolejne 17% respondentek zdradziło, że sprowokowała swojego mężczyznę do oświadczyn przy pomocy bukietu kwiatów z liścikiem od tajemniczego adoratora, który same wysłały. 18% najbardziej niecierpliwych pań, postanowiło wziąć sprawy w swoje ręce i nie czekając na pierścionek zaręczynowy, same poprosiły ukochanego o rękę.

Jednak najpopularniejszym chwytem stosowanym przez kobiety marzące o zamążpójściu jest…  udawanie ciąży. Jak zauważa „The Daily Mail", spośród dziewczyn między 16. a 20. rokiem życia, co trzecia albo naprawdę złapała faceta na dziecko albo okłamała go, mówiąc, że jest przy nadziei.

A Wy, drogie Papilotki, czy potrafiłybyście symulować ciążę, aby usidlić przystojnego i bogatego mężczyznę? 

Natasza Lasky

Zobacz także:

Młodszy partner? To nie problem!

Partner młodszy od ciebie o kilka, kilkanaście, a nawet... kilkadziesiąt lat to już nie tylko żaden problem, ale i świetny sposób na udany związek.

10 zwiastunów oświadczyn

Zaręczyny to dzień, na który czeka się całe życie. Jak poznać, że właśnie nadchodzi?

Polecane wideo

Komentarze (76)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.12.2015 17:17
Nie ma nic tragiczniejszego niż to że mężczyzna którego kochasz mówi Ci po 4 latach wspólnego mieszkania że już nie chce z Tobą być. I to wszystko z dnia na dzień. A robiłam dla niego wszystko, sprzątałam, gotowałam i wspierałam go jak tylko mogłam. Świat mi się zawalił. Mimo wszystko czułam że muszę go mieć. Zamówiłam rytuał ze strony urok-milosny.pl i na całe szczęscie udało się. Znowu mieszkamy razem a ja jestem przeszczęśliwa.
odpowiedz
anonimka (Ocena: 5) 20.03.2014 12:11
a ja teraz udaje ....musze
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.02.2012 14:14
Tutaj wpisz treść komentarza do Co trzecia Panna Młoda złapała faceta na dziecko!...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.04.2010 03:18
a w moim przypadku było na odwrót!! to mój chłopak chciał dziecka bo chciał mnie zatrzymać!! dobrze wiedział że planuje wyjazd więc gdyby nie dzidziuś pewnie dzisiaj spełniałabym swoje marzenia!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.03.2010 11:09
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie