Porady na zdrady: Detektywistyczne triki, które pomogą Ci odkryć zdradę!

Pierwszy prawdziwie profesjonalny, praktyczny poradnik dla kobiet, które żywią uzasadnione podejrzenia, że ich mężczyzna ma kochankę...
Porady na zdrady: Detektywistyczne triki, które pomogą  Ci odkryć zdradę!
Porady na zdrady
12.02.2010

 „Porady na zdrady”, to pierwszy prawdziwie profesjonalny, praktyczny poradnik dla kobiet, które żywią uzasadnione podejrzenia, mają rozmaite wątpliwości, wolałyby się upewnić, decydują się  wkroczyć na wojenną ścieżkę… albo chcą wiedzieć, jak się zabezpieczyć.

Z męskiego punktu widzenia, bez owijania w bawełnę i z humorem – znany detektyw, od lat w branży, specjalista od zdrady, rozwodów i kwestii majątkowych, Marcin Popowski wyjaśnia, jak nie dać się zrobić na szaro oraz wyjść na swoje. Pomaga mu w tym dziennikarka śledcza i pisarka, Iwona Konieczna. 

Autorzy w rzeczowy sposób pokazują, jak uporać się z problemem zdrady małżeńskiej. Detektyw przedstawia między innymi, jakie konkretnie materiały mogą posłużyć za dowód w sądzie. Uczy też, jak je zdobyć domowym sposobem, przy użyciu własnej inteligencji, z pomocą niedrogiego sprzętu, przyjaciół i fachowców. „Porady na zdrady” mają wymiar praktyczny – uwzględniają realia polskich przepisów prawnych oraz zasad działania rodzinnego systemu sądowniczego.  

Książka zawiera wskazówki dla żon, które podejrzewają, że w małżeństwie źle się  dzieje, ale także dla tych kobiet, które nigdy by swego partnera o zdradę nie posądzały. Popowski i Konieczna prezentują listę cech potencjalnych zdrajców i najczęstsze okoliczności sprzyjające skokom w bok, udzielają również porad, jak zapobiec męskiej niewierności, gdy kobiecie zależy na partnerze i rodzinie. 

Przesłanie poradnika jest jasne: jeśli mąż cię zdradził, nie rozpaczaj i nie załamuj się! Pomyśl o przyszłości swojej i dzieci. Przed Tobą nowe życie! Łatwiej je rozpocząć, czując grunt pod nogami i wiedząc, w jaki sposób walczyć o swoje prawa. 

Materiały prasowe 

Zobacz także:  

Dlaczego faceci zdradzają? 

Hormony, geny czy instynkt zdobywcy? 

Kochanie, zróbmy sobie trójkącik! 

Ty, twój mężczyzna i ktoś  jeszcze – co powiesz na taki układ?

 

Polecane wideo

Komentarze (28)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.08.2018 08:52
Mam 33 lata . Mój partner jest tylko 24 kom od mnie cały czas inne zdania mówi i też jego była żona mieszka na przeciwko jego domu . Teraz nie dawno mialismy iść do znajomych razem moje i jego dzieci mieli byc nagle inne zdanie zmienił że moje nie przyjedzie po nas tylko po mnie . Powiedział jak jego była się do wie to będzie zła że są moje dzieci śpią u nie go a jego nie , tłumaczyłam jemu że nie mam z kim zostawić dzieci on powiedział nianię sobie wynajmni przy mnie w tam tyg pisał do niej jak jego syn się czuje drugi i cały czas bierze tel z sobą ni gdy nie brał . Co mam myśleć chce do nie go napisać że nie chce być trzecia wiem że on powie mi że ja jestem najważniejsza Kocha mnie .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.04.2010 12:09
Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu. to z tej okazji kup sobie tą książkę bo pewnie Ci się przyda to „Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.02.2010 23:15
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.02.2010 23:01
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 12.02.2010 17:20
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie