Fantazje seksualne kobiet – o czym marzą twoje koleżanki?

Utarło się, że kobiety brzydzą się seksem oralnym, rzadko oddają się fantazjom, a orgazm to dla nich temat tabu. Naukowcy postanowili obalić te mity i sprawdzić, czy naprawdę jesteśmy takimi niewinnymi istotkami…
Fantazje seksualne kobiet – o czym marzą twoje koleżanki?
23.01.2010

Utarło się,  że kobiety brzydzą się seksem oralnym, rzadko oddają się fantazjom, a orgazm to dla nich temat tabu. Naukowcy postanowili obalić te mity i sprawdzić, czy naprawdę jesteśmy takimi niewinnymi istotkami…  Dominacja, to jedna z najpopularniejszych fantazji seksualnych kobiet. Zarówno ta, kiedy dominujemy my, jaki i ta, kiedy dominuje facet. W pierwszym przypadku kobieta ma pełną kontrolę nad tym, co za chwilę się stanie i czerpie z tego niebywałą przyjemność.  Zwłaszcza, kiedy na co dzień poświęca się pracy, w której ma mniejszą siłę oddziaływania, niż gorliwa modlitwa na pogodę. W drugim - źródłem jej przyjemności jest znalezienie w zalewie metroseksualnych mężczyzn faceta, który jako jeden z nielicznych nie będzie miał bardziej wypełnionego wizytami u kosmetyczki terminarza niż ona. 

Seks z nieznajomym

Każda z nas marzy o szalonej chwili uniesienia, bez żadnych hamulców i zobowiązań. Jednak wyrzuty sumienia rankiem następnego dnia (gdy budzisz się  w nieswoim łóżku i zastanawiasz się, kim jest ten facet obok ciebie?!) mogą się okazać dużo większe, niż doznania ostatniej nocy. W dodatku seksuolodzy twierdzą,  że kobieta, która decyduje się na Seks na pierwszym spotkaniu, to zagubiona, niepewna siebie i samotna istota. Często, umawiając się z mężczyzną, kierujemy się potrzebą bliskości, przytulenia lub po prostu seksualnego zaspokojenia – ale wtedy, po co iść na randkę… Można spotkać się na sam niezobowiązujący seks.

Trójkąt   

Kobiety wymieniają  jednym tchem trójkąt w dwóch konfiguracjach:

2 panie i pan

2 panów i pani

Oba wymagają  niebywałego zaufania partnerów. Oba mogą powodować nieprzewidziane skutki dla związku… Jednak perspektywa choćby jednorazowej takiej przygody jest niezwykle ekscytująca dla wielu z nas. Jeśli zdecydujesz się na tę formę seksu, pamiętaj, aby osoby, które wezmą udział we wspólnych igraszkach, nie były przypadkowe. Zaproś do zabawy najlepszą przyjaciółkę (o którą nie będziesz później zazdrosna) albo… przystojnego kumpla swojego ukochanego (o którego on nie będzie zazdrosny).  Jesteś spragniona naprawdę nieziemskich wrażeń? Wynajmijcie z chłopakiem ekskluzywną prostytutkę – damską czy męską – wszystko zależy od waszej fantazji!

Źródło: Hanter.pl

Zobacz także:

Co to jest dogging?

Całkiem nowe, ale już bardzo popularne zjawisko w Wielkiej Brytanii powoli wkracza do Polski. Czy zyska zwolenników?

Jak zemścić się za zdradę?

Jest wiele sposobów, ale ten, który wybrała młoda Włoszka, zyskał aprobatę kobiet z całego świata!

Polecane wideo

Komentarze (90)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.02.2010 17:58
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.01.2010 00:01
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.01.2010 23:43
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.01.2010 22:11
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.01.2010 20:53
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie