7 dziwnych rzeczy, które podobają się facetom w kobietach (a nam wręcz przeciwnie)

Uważają je za bardzo atrakcyjne.
7 dziwnych rzeczy, które podobają się facetom w kobietach (a nam wręcz przeciwnie)
fot. unsplash
10.08.2019

Wiele razy pisałyśmy o rzeczach, które podobają się facetom w kobietach. Zazwyczaj były to elementy garderoby, części ciała czy włosy. Okazuje się, że mężczyźni są dość wybredni, nie lubią przepychu i sztuczności. Tym razem przedstawiamy wam listę bardzo dziwnych rzeczy, które faceci uznają za atrakcyjne w kobietach. My jesteśmy bardzo zaskoczone i nie miałyśmy pojęcia, ze takie rzeczy mogą ich kręcić...

Zobacz też: 17 myśli, które przebiegają facetowi przez głowę, gdy widzi Cię pierwszy raz

Dziwne rzeczy, które podobają się facetomfot. unsplash

1. Strach

Brzmi absurdalnie, prawda? Jak strach może być atrakcyjny i dlaczego faceci chcą, żeby ich kobieta czuła strach czy lęk? Okazuje się, że nie należy odbierać tego tak dosłownie. Panowie po prostu lubią okazywać wsparcie swoim kobietom, zapewnić im komfort i poczuć się jak prawdziwi bohaterowie. 

2. Nieokiełznany wygląd

Z jeden strony faceci uwielbiają zadbane kobiety, ładnie ubrane, umalowane, ze starannie ułożoną fryzurą. Od czasu do czasu jednak lubią widzieć swoją partnerkę bez makijażu, z roztrzepanymi włosami i w rozciągniętej koszuli nocnej. Pociąga ich to, że mogą zobaczyć prawdziwe, nieokiełznanie piękno. 

3. Okulary

Okulary albo się kocha albo nienawidzi. Podczas, gdy dla wielu kobiet noszenie okularów jest koniecznością, faceci uważają to za bardzo atrakcyjne. Uwielbiają okularnice i uważają, że są niezwykle seksowne. Czyżby wizerunek seksownej nauczycielki tak bardzo utkwił w ich ideologii?fot. unsplash

4. Motyw moro na ubraniach

Większości facetom ubrania moro kojarzą się z wojskiem lub myślistwem. Faceci upodobali sobie ten motyw, ponieważ kojarzy im się z pewną walecznością. W kobietach, które noszą tego typu ubrania widzą kompankę, z którą mogliby nawiązać nić porozumienia. To ich bardzo kręci!

5. Robienie makijażu

W życiu nie przyszłoby nam do głowy, że faceci mogą być zafascynowani oglądaniem naszego porannego makijażu. Okazuje się, że zadziwia ich to, jak dokładnie wykonujemy swój makijaż i jednocześnie dbamy o swój wygląd. Spodziewałyście się tego? My jesteśmy zaskoczone!

6. Akcent

Pochodząc z różnych części Polski, nasze akcenty często się od siebie różnią. Panowie nie określili konkretnego akcentu, gdyż jest to bardzo indywidualne. Generalnie ładny głos z ciekawym akcentowaniem może być dla nich bardzo atrakcyjny.fot. unsplash

7. Rozstępy po porodzie

To zmora wielu kobiet, zwłaszcza ciężarnych! Jednak okazuje się, że panom wcale nie przeszkadzają nasze rozstępy, wręcz przeciwnie podobają im się i przypominają o cudzie narodzin. Mężczyźni choć często nie mówią tego głośno podziwiają kobiety i są im wdzięczne za danie życie nowemu człowiekowi.

Zobacz też: Już nie ma się czego wstydzić. 3 wizualne „wady”, które faceci w nas pokochali

Polecane wideo

5 ubrań, dzięki którym każdy facet obejrzy się za tobą na ulicy
5 ubrań, dzięki którym każdy facet obejrzy się za tobą na ulicy - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.10.2021 09:22
Zajebiste
odpowiedz
analna (Ocena: 5) 10.08.2019 05:56
ja bym jeszcze dodała kûtas w buzi lub dûpie a najlepiej wyjęty z dûpy i włożony zaraz do buzi 🥰
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie