Masz niższego chłopaka? Mamy dla Ciebie kilka wskazówek

Masz niższego chłopaka? Mamy dla Ciebie kilka wskazówek
fot. unsplash
28.05.2019

Jedną z cech faceta, którą większość kobiet uznaje za istotną jest jego wzrost. Marzymy o wysokim, dobrze zbudowanym mężczyźnie, którego postura daje nam poczucie bezpieczeństwa. Okazuje się, że w przeciwieństwie do facetów, kobiety mają większy problem z podrywaniem niższych od siebie. Na szczęście uczucie okazuje się silniejsze niż presja społeczeństwa, tak jak w przypadku jednej z gorętszych par showbiznesu Sophie Turner i Joe Jonas'a, którzy kompletnie nie przejmują się swoją różnicą wzrostu. Jeśli jesteś wyższa od swojego faceta, mamy dla Ciebie kilka istotnych wskazówek.

Zobacz też: Ten sposób uratował już wiele związków. Tak oczyścisz atmosferę między wamifot. unsplash

Potraktuj wzrost jak swój atut

Nie ma nic złego w tym, że jesteś wyższa od faceta. Wysokie kobiety są uważane za bardziej atrakcyjne, dlatego traktuj swój wzrost jako atut. Popatrz na chociażby słynne modelki, które zazwyczaj mają niższych partnerów. Takich par jest wiele, jeżeli, więc uważasz, że ktoś z tego powodu będzie Cię osądzał, uwierz, że nie robi to na nikim wrażenia.

Noś niskie buty

Jeżeli różnica wzrostu wprawia Cię w pewien dyskomfort, unikaj noszenia obcasów, kiedy wychodzisz ze swoim chłopakiem. Dzięki temu, różnica wzrostu nie będzie tak zauważalna.

Nie drażnij swojego faceta

Łapiesz się czasami na tym, że winisz swojego faceta, że to on jest niższy? Tylko mu tego nie mów! Jeśli jest on niższy od przeciętnego chłopaka, na pewno w przeszłości dokuczano mu z tego powodu. Dlatego ugryź się w język i nie dokuczaj mu.

Nie komplementuj wysokich facetów

Mężczyźni, nawet Ci niskiego wzrostu, doskonale zdają sobie sprawę, że każda kobieta marzy o wysokim partnerze. Jeżeli Twój facet jest niski, nie komplementuj innych w jego obecności, to może sprawić mu przykrość. Chyba nie chcesz, żeby czuł się gorszy?

Pochyl się, gdy chce Cię przytulić lub pocałować

Nie każ mu stawać na palcach, kiedy chce skraść Ci buziaka, może go to krępować. Pomagaj mu, w końcu kochasz go i akceptujesz.

Stawaj z tyłu na zdjęciach

Do wspólnych zdjęć przyjmij specjalną pozę. Jeżeli stoicie przodem do kamery, stawaj tuż za plecami partnera, dzięki czemu zachowacie proporcję. 

Nie pokazuj mu, że to Cię martwi

Jeżeli różnica wzrostu jest dla Ciebie pewnym dyskomfortem, nie mów o tym partnerowi. Faceci są na to dość wyczuleni i mogą obwiniać siebie. 

 

Różnica wzrostu nie jest w rzeczywistości aż tak istotna. Najważniejsza jest wzajemna akceptacja. A wy ile ma wzrostu?

Zobacz też: Istnieje 11 rodzajów związków. W którym z nich jesteś Ty i Twój partner?

Twierdzi, że jest lepsza od chudych dziewczyn. „To o mnie marzą faceci!”
Twierdzi, że jest lepsza od chudych dziewczyn. „To o mnie marzą faceci!” - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie