Pomysł na romantyczny wieczór we dwoje

Odkąd temat zmysłowości przestał być tabu, kobiety i mężczyźni coraz śmielej sięgają po seksowną bieliznę i zmysłowe akcesoria, jednak teorii na temat ich skuteczności jest tyle, ilu użytkowników...
Pomysł na romantyczny wieczór we dwoje
15.03.2017

Czym jest seksapil?

Na pewno jest pojęciem bardzo enigmatycznym. Odnosi się do sposobu zachowania, do atrakcyjności zewnętrznej zarówno tej wrodzonej, jak i tej wypracowanej przed lustrem lub w gabinecie kosmetycznym, do stroju – w tym również bielizny seksownej, a nawet do preferowanych zmysłowych akcesoriów, ale wiąże się także z barwą głosu, gestykulacją, mimiką twarzy, a nawet z zapachem. Najlepiej jednak zdefiniowano to pojęcie w bardzo znanej piosence, której refren brzmi:

„Sex appeal to nasza broń kobieca. Sex appeal to coś, co was podnieca. Wdzięk, styl, szarm, szyk, tym was zdobywamy w mig!”

Jak zbudować seksapil?

Są tacy, którzy z dumą lub - wręcz przeciwnie – ze smutkiem w głosie stwierdzają:

– Albo się ma „to coś”, albo się „tego” nie ma!”

Na szczęście sprawa wcale nie jest tak kategoryczna i dziś każda kobieta może zbudować swój seksapil, by zwrócić na siebie uwagę mężczyzny lub rozpalić w partnerze przygasający ogień. Można to zrobić na wiele sposobów, są one jednak uzależnione od usposobienia, od podejścia do kwestii seksualności i od odwagi, nie bez znaczenia jest tutaj także charakter drugiej osoby, bo starania o zawrócenie komuś w głowie będą skuteczne tylko wówczas, gdy nie wywołają zgorszenia, niesmaku czy wręcz dezaprobaty. Zatem budując seksapil, nie można zapominać o takcie i subtelności, przynajmniej w fazie diagnozowania oczekiwań i preferencji partnera.

Przy takim założeniu najlepsza może okazać się klasyczna kolacja we dwoje. Kameralny lokal lub domowe zacisze, szampan lub ulubione wino, kwiaty, nastrojowa muzyka i filozoficzne rozmowy o życiu. Po tak romantycznym wstępie na pewno znacznie łatwiej będzie przejść do rozwiązań bardziej wyszukanych, odważnych i niepozbawionych pikanterii, bo właśnie takich doznania mają zapewnić sexy bielizna i akcesoria intymna.

Bielizna seksowna jako sposób na nudę

Zmysłowe komplety bielizny, rozpalające żądzę przebrania, kuszące biustonosze, zniewalające gorsety, podniecające koszulki, majteczki czy nasutniki to zaledwie kilka spośród dziesiątek strojów, które mogą rozprawić się z nudą i monotonią za drzwiami sypialni i sprawić, że seks znów zacznie sprawiać przyjemność, a fascynacja partnerów przerodzi się w wielkie i niezapomniane uczucie.

By jednak tak się stało trzeba przełamać tkwiące gdzieś głęboko stereotypy i wykorzenić lęki. Nie można bowiem traktować seksownej bielizny jako przejawu wyuzdania, ani chować się za pruderyjnością, ponieważ podejście do kwestii seksualności człowieka w ostatnich dekadach zmieniło się diametralnie i nie ma nic złego w tym, że kobiety chcą wyglądać pięknie, seksownie i elegancko, zaś mężczyźni pragną je takimi oglądać.

Nie ulega wątpliwości, że seksowna bielizna znacznie podnosi samoocenę jej użytkowniczek, ponieważ są to produkty bardzo wysokiej jakości, wykonane z najlepszych materiałów, zapewniające niewiarygodną wygodę i przyjemność, co tym bardziej poprawia samopoczucie i dodaje pewności siebie niezbędnej w udanych relacjach damsko-męskich.

Nie będzie też przesadą stwierdzenie, że kobieta nosząca bieliznę erotyczną staje się piękniejsza. Otóż odzież ta zaprojektowana jest z troską o każdy szczegół, a jednym z tych szczegółów jest krój, którego zadaniem jest ukrycie wszelkich mankamentów, zniwelowanie tego, co jest zbyt duże i wyeksponowanie tego, czego mogłoby być więcej... Ta cecha ma ogromne znaczenie także poza sypialnią, gdyż dzięki właściwościom „korekcyjnym” sexy bielizny nawet w ubraniach kobieca sylwetka zachowuje idealny kształt, giną niepożądane wałeczki tłuszczu, a biust nabiera wymarzony kształt i wielkość!

Zobacz także: Romantyczny wieczór 

Dziś żadna kobieta nie musi wstydzić się słabości do wyszukanej i niepowtarzalnej bielizny. W końcu budując swój styl, warto stawiać na komfort oraz atrakcyjność i nie ma nic złego w tym, że szuka się ich także w zaciszu alkowy.

O tym że nietrudno polubić sexy bieliznę nie trzeba się długo przekonywać. Wystarczy spróbować raz, a każdy inny strój wyda się nudny, szary i nieatrakcyjny, zaś spotkanie z sobą przed lustrem przestanie być ekscytujące i nie będzie już napawać taką dumą. Także w oczach partnera zgasną iskry pożądania i  pojawi się błysk tęsknoty za ukochaną w seksownym stroju. Zatem najlepsza rada zdaje się brzmieć: „Nie porzucaj tego, co było piękne!”

Sexy dodatki dla odważnej kobiety

Będąc już piękną, można sięgnąć jeszcze dalej i poczuć się kobietą silną, świadomą swoich zalet i odważną. Kobietą, dla której bariery nie istnieją, a jeśli są to tylko po to, by można je przekraczać.

To wyzwanie pozwala pójść jeszcze dalej i sięgnąć po sexy akcesoria dostępne w wielu sklepach miłosnych. Bogaty asortyment produktów o przeznaczeniu intymnym to efekt tysięcy lat doświadczeń, bo pierwsze zabawki intymne „konstruowali” już ludzie żyjący w starożytności. Były to wówczas gadżety wykonane z kamienia, marmuru, drewna lub z kości słoniowe przypominające dilda, worki z papirusu wypełnione pszczołami lub mrówkami, które miały być źródłem wibracji, lalki imitujące ciało kobiety, czyli tzw. „Dame de Voyage”.

Współcześnie bogaty asortyment sexy akcesoriów  otwiera przed każdym człowiekiem nowe możliwości. Decyzja o wyborze konkretnego przedmiotu będzie oczywiście kwestią bardzo osobistą. Jedni poprzestaną na afrodyzjakach, czy zmysłowej bieliźnie, inni sięgną po kostiumy czy szpilki, a najodważniejsi zainwestują w maski, kajdanki i pejcze. I nie ma w tym nic złego, jeśli te dodatki będą służyć lepszej zabawie i spełnieniu.

Jak widać nie jesteśmy obecnie odkrywcami w sztuce zmysłowości. Na przestrzeni tysięcy lat zmieniły się materiały, udoskonaliły technologie, zwiększyła się dostępność sexy akcesoriów i ich atrakcyjność, ale człowiek pozostał człowiekiem. Ciągle ma te same potrzeby i pragnienia, tyle że dziś chce je zaspokajać w pełni świadomie, z poczuciem obopólnej satysfakcji, czerpiąc z seksu radość i spełnienie. Czy można mu tego odmówić?

 

Największy wybór seksownej bielizny i zmysłowych dodatków dostępny w sklepie SiSi.pl

Polecane wideo

Komentarze (4)
Ocena: 4.5 / 5
gość (Ocena: 5) 16.03.2018 23:02
Jak ci sie podoba kobieta w seksownej bieliznie to jestes fetyszystom.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.03.2018 22:17
Nie ogladam i nie czytam na instagramie,fb,yt postow i zdiec wystawionych przez facetow,prosze nie wrzucac.
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 16.03.2017 15:06
bielizna na nic się nie zda, jeśli kobieta ma kompleksy. Po prostu nie włoży nawet najseksowniejszej bielizny i tyle. Seksapil zaczyna się w głowie - oto najlepsze stwierdzenie, jakie usłyszałam.
odpowiedz
Natalee (Ocena: 5) 16.03.2017 12:03
najlepszym pomysłem na spędzenie razem czasu po ciężkim dniu zaskoczył mnie mój własny mąż, co rzadko mu się niestety zdarza. pewnie za sprawą swojej siostry ;) ale grunt, że się wszystko udało. zabrał mnie, bo mieszkamy w Warszawie, do paradizzo na masaż dla par! Była nawet lampka wina, fantastyczna rzecz, wracaliśmy jak skowronki stamtąd :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie