Tak nie chce być podrywana żadna z nas! (Najgorsze teksty uwodzicieli)

Panowie powinni przestać czytać poradniki dla podrywaczy. Okropne teksty!
Tak nie chce być podrywana żadna z nas! (Najgorsze teksty uwodzicieli)
06.02.2014

Sztuka flirtowania to wyższa szkoła jazdy. Przekonujemy się o tym na każdym kroku, kiedy zauroczony nami mężczyzna próbuje nas uwodzić oklepanymi komplementami. Wystarczy wspomnieć kilka nieśmiertelnych tekstów, które dla większości z nas wydają się bardziej żenujące, niż urocze.

„Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia, czy mam przejść przed tobą jeszcze raz?”, „Bolało, jak spadałaś z nieba?” czy „Masz mapę? - Po co ci mapa? - Bo zagubiłem się w twoich oczach” zwyczajnie na nas nie działają. Ewentualnie wywołują uśmiech politowania. Wiele wskazuje na to, że panowie jeszcze o tym nie wiedzą.

 

zakochani

Co, poza mało oryginalnymi i żenującymi tekstami wprost z podręcznika taniego uwodziciela, nas odstrasza? Na pewno nie mamy ochoty wysłuchiwać wspomnień o jego byłej partnerce. Jej postać w ogóle nie powinna pojawić się w rozmowie. Dla niemal co drugiej kobiety dyskwalifikująca jest kiepska kondycja faceta, który najwyraźniej za dużo wypił. Co czwarta nie akceptuje poruszania tematu polityki. Połowa z nas woli zakończyć rozmowę, kiedy zorientuje się, że mężczyzna dąży wyłącznie do tego, by zaciągnąć nas do łóżka. 15 proc. czuje się fatalnie, kiedy wybranek nagle przerywa spotkanie, bo musi załatwić coś niezwykle ważnego. To wyraźny znak, że nie przypadłyśmy mu do gustu.

W Wielkiej Brytanii, gdzie odbyło się badanie, co drugi singiel nie był na randce w ostatnim roku. Trudno się temu dziwić, gdy słyszy się o podobnych tekstach. A oto najgorsze z nich...

zakochani

Ranking najgorszych tekstów na podryw obejmuje wiele dziwnych kwestii. Wśród nich szczególnie wyróżniają się m.in.:

„Czy twój tata jest złodziejem? Bo musiał skraść twoje oczy wprost z nieba”

„Szukam skarbu, czy mógłbym się rozejrzeć po twoim ciele?”

„Jesteś zmęczona? Bo przebiegałaś po moich myślach przez całą noc”

„Jeśli mógłbym na nowo napisać alfabet, umieściłbym U (ty) obok I (ja)”

Znacie jakieś gorsze? A może same usłyszałyście komplement, o którym wolałybyście zapomnieć? Panowie mają tendencję do przesady!

zakochani

 

Z przeprowadzonego w Wielkiej Brytanii sondażu wynika, że najgorszym tekstem na podryw jest „Podoba mi się twoja sukienka, ale wyglądałaby jeszcze lepiej na podłodze mojej sypialni” - donosi „Daily Mail”. I specjalnie nas to nie dziwi, bo to kwestia przynajmniej tak samo mało wyszukana, jak wspomniane polskie przykłady. Niemal 95 procent kobiet przyznało, że reaguje alergicznie na podobne komplementy i przestaje traktować uwodziciela poważnie. Zaledwie co 20 ankietowana uważa, że nawet najbardziej oklepany tekst jest lepszy, niż żaden.

Wbrew pozorom, wcale nie liczymy na słowne fajerwerki i poetyckie wyznania miłości. Zadowalają nas najprostsze teksty. Jakie?

 

zakochani

Ponad połowa ankietowanych kobiet przyznaje, że najlepiej sprawdzają się naturalne i proste komplementy. Nieśmiertelne „ślicznie wyglądasz” czy „masz piękne oczy” to przepustka do naszego serca. Jeśli wdajemy się we flirt w klubie czy restauracji, 45 proc. pań przyznało, że wystarczającym komplementem będzie propozycja drinka, za który zapłaci oczywiście mężczyzna.

Badanie potwierdziło także naszą obsesję na punkcie wagi i budowy ciała. Jesteśmy wdzięczne i szczęśliwe, kiedy amant stwierdzi, że wyglądamy „fit”, jesteśmy szczupłe i zgrabne. Zdaniem pań, najlepszym sposobem na rozpoczęcie rozmowy i przełamanie lodów będzie niezobowiązujący żart.

Polecane wideo

Komentarze (36)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.02.2014 22:21
A co tak sama siedzisz.... - mimo grupy osób koło mnie, popularne w moich okolicach
odpowiedz
i. (Ocena: 5) 07.02.2014 10:26
Jak dla mnie, to tekst o oczach dyskwalifikuje na miejscu (zwłaszcza do mnie brzmi jak kpina, bo mam małe oczka, takie troszkę eskimoskie) Najlepsze teksty? Zapytać mnie o zdanie na jakiś temat - to jest klucz uniwersalny ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.02.2014 09:54
"hej mala jestes bezpanska ? Bo mam tu smycz na takie suczki" hahah
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 07.02.2014 00:50
Mój były chłopak kiedyś ciągle rzucał tymi beznadziejnymi tekstami, dwa które najbardziej mi zapadły w pamięć i utwierdzają mnie w przekonaniu, że dobrze zrobiłam, gdy go zostawiłam: szarpałbym jak Reksio szynkę oraz będę lizał twoje kroczę tak jak surowy boczek. Po prostu żenada... Na początku nie miał takich super tekstów na podryw, to mu przyszło z czasem.
zobacz odpowiedzi (1)
Syl (Ocena: 5) 06.02.2014 22:21
tak , usłyszałam coś gorszego... a mianowicie " jesteś piękna bo masz wszystkie zęby " no to mnie po prostu powaliło...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie