Zobacz, z jakimi ciachami spotykają się te babcie! (Fotki Was zszokują)

Co ci faceci w nich widzą?
Zobacz, z jakimi ciachami spotykają się te babcie! (Fotki Was zszokują)
12.01.2014

Kiedy mamy do czynienia z prawdziwym uczuciem, wiek przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie. Przynajmniej dla samych zakochanych, bo pary, w których parterów dzieli wiele lat, narażone są na niewybredne komentarze. Młodsza dziewczyna u boku dojrzałego mężczyzny z miejsca staje się nierozgarniętą utrzymanką, a chłopak w objęciach starszej kobiety to na pewno jej chwilowa zachcianka. Uwielbiamy oceniać innych, a takiej wyjątkowej sytuacji po prostu nie można odpuścić. A jeśli to jednak prawdziwa miłość?

O ile do widoku par, w których partnerka jest znacznie młodsza od ukochanego, zdążyliśmy się przyzwyczaić, tak doświadczone kobiety szukające szczęścia u boku mężczyzn, którzy mogliby być ich synami (a nawet wnukami), to wciąż dla większości z nas sytuacja mocno ekstremalna. Warto jednak uświadomić sobie, że takie związki są i mają nawet szansę na szczęśliwe życie...

Dzięki programowi „One wolą młodszych” („Extreme Cougar Wives”), emitowanemu w telewizji TLC, możemy ich bliżej poznać. Opowiada on historię mocno dojrzałych kobiet, które gustują w znacznie młodszych partnerach. Różnica wieku to często 20, a nawet 40 lat. Pomarszczone panie obejmujące młode męskie ciała wzbudzają sporo emocji, ale bohaterowie niespecjalnie się tym przejmują. Niektórzy z nich są na etapie pierwszych randek, inni powiedzieli już sobie sakramentalne „tak”.

Zobaczcie, jak się prezentują. Czy powinni mieć prawo do szczęścia, pomimo wielu krytycznych głosów? Niektóre z nich są przecież w wieku babć swoich partnerów...

różnica wieku

54-letnia Kathy nie przejmuje się metryką. Ma sporo energii, lubi dobrze wyglądać i gustuje w młodszych mężczyznach. Twierdzi, że znalazła miłość swojego życia.

różnica wieku

Jej wybrankiem jest przystojny Brad. 25-latek czuje się doskonale w jej towarzystwie i wiąże z nią swoją przyszłość. Różnica wieku wynosi 29 lat.

różnica wieku

Jeraldine z rozbawieniem patrzy na swoje rówieśnice, które przestały cieszyć się życiem. Dla niej prawdziwa zabawa zaczęła się po osiemdziesiątce. Dzisiaj ma 89 lat i jest bardzo zakochana.

różnica wieku

Jej partner nie jest już nastolatkiem, ale dla Jeraldine to wciąż młodzieniaszek. Donaldo ma 46 lat i kocha nad życie starszą o 43 lata wybrankę.

różnica wieku

Gale dopiero po pięćdziesiątce zaczęła układać swoje życie. Odcięła się od przeszłości i jako 55-latka pozostaje w związku z mężczyzną, który mógłby być jej synem...

różnica wieku

Miłością jej życia okazał się 23-letni Ian, który zdecydowanie nie traktuje jej jak własną matkę. To intymny związek pełen akceptacji, pimimo 32 lat różnicy.

różnica wieku

Jane to 59-letnia kobieta pozbawiona jakichkolwiek kompleksów. Na jej drodze stanął równie zadowolony z życia mężczyzna, z którym połączyła ją szczególna więź...

różnica wieku

27-letni Andrew jest tak zakochany, że zrobi dla niej wszystko. Zajmie się także pielęgnacją paznokci u stóp partnerki starszej o 32 lata.

różnica wieku

Trudno w to uwierzyć, ale ta urocza blondynka ma już 70 lat! Loma nie wygląda, ani nie czuje się na swój wiek. Dzięki temu miała śmiałość, by poderwać znacznie młodszego faceta.

różnica wieku

Larius nie czuje się jeszcze na tyle pewnie, by zdradzić swój wiek, ale spora różnica jest raczej oczywista. Zapewne nie ma jeszcze trzydziestki, więc dzieli ich ponad 40 lat!

różnica wieku

32 lata różnicy to nic wielkiego dla 53-letniej Jude i 21-letniego Kevina. Pomimo sprzeciwu rodziców chłopaka, para zdecydowała się na ślub. Czy będą szczęśliwi?

Polecane wideo

Komentarze (33)

Ocena: 5 / 5
Marsjasz (Ocena: 5) 19.01.2014 20:22
żadnych spejałów
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.01.2014 10:58
Współczesne młode kobiety chyba czasami mają zbyt wygórowane oczekiwania i wiem po wielu swoich koleżankach, że nie doceniają żadnych starań. W związku o takiej różnicy wieku kobieta zazwyczaj już coś osiągnęła , ma swój status i nie oczekują od Panów "złotych gór". Przypuszczam, że to może być jakiegoś rodzaju psychologicznym podłożem takich zjawisk..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.01.2014 16:04
ci faceci wcale nie są przystojni
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.01.2014 12:36
Jakieś dziwne? Mieszkam w Anglii i wierzcie mi , nie raz widziałam parę : ona stara on młody i se szli za rękę jak młodzi i zakochani....Takie czasy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.01.2014 12:34
Mam kolegę przystojniak ,ciacho,sportowiec 30lat....Właśnie wychodzi za mąż za kobietę która ma przeszło 40 lat i nie jest wcale atrakcyjna ....;p Można? Można! Na pocz ątku wszyscy patrzyli na to negatywnie ,ale cóż miłość nie wybiera....Skoro ja kocha....
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie