Recepta na udany związek

Dzisiaj podpowiadamy, jak utrzymać gorącą temperaturę w związku!
Recepta na udany związek
29.08.2013

Gdy mija czar zakochania i patrzenia na siebie przez różowe okulary, nadchodzi czas budowania prawdziwego związku. Jak sprawić, by nie rozpadł się on jak domek z kart? Nie ma na to jednej, uniwersalnej recepty. Ale warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach.

Niespodzianki

Nie tylko kobiety uwielbiają niespodzianki. Faceci kochają je równie mocno. Zaskocz więc swojego partnera i np. zrób mu śniadanie do łóżka albo załóż bez specjalnej okazji seksowną bieliznę. Zobaczysz, jaki będzie za to wdzięczny!

Gra wstępna

Gra wstępna jest dla Ciebie ważna, ale Twój mężczyzna nie lubi tego rodzaju rozgrzewki i od razu zabiera się do roboty? Porozmawiaj z nim i powiedz mu, czego oczekujesz. Seks jest niezwykle ważnym elementem związku, dlatego powinien dawać satysfakcję obu stronom.

 

zakochani

Zaufanie

Zaufanie jest fundamentem każdego związku. Czymś, co budujemy przez cały czas jego trwania. Jeśli nie ma zaufania, związek staje się toksyczny, a my chcemy kontrolować każdy ruch swojego partnera. Takie zachowanie prędzej czy później prowadzi do rozstania.

Odrobina tajemniczości 

Okazuje się, że nic tak nie wpływa na temperaturę związku, jak odrobina tajemniczości. Warto zachować przestrzeń dla siebie i realizować swoje pasje. Dzięki temu możecie się nawzajem inspirować!

Drobne kłamstwa

Szczerość ponad wszystko nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Przykład? Kiedy pytasz swojego ukochanego: "Widać, że przytyłam?", jakiej odpowiedzi oczekujesz? Na pewno nie szczerej...

Prawda w związku to stan emocjonalny, a nie fakty. Małe kłamstwo jest czasem lepsze niż szczerość do bólu - oczywiście pod warunkiem, że nie dotyczy zdrady!

Kompromis

Kłótnie zdarzają się nawet w najlepszych związkach, jednak czasem - zamiast rzucać talerzami - lepiej pójść na kompromis. Wypracowanie wspólnego podejścia do kłopotliwych kwestii na pewno pozytywnie wpłynie na wasze relacje.

 

Czas spędzony razem 

Im więcej czasu spędzacie razem, tym lepiej dla waszego związku. Pamiętaj jednak, że wspólne wyjazdy, zakupy, restauracje i kino to nie wszystko. Spędzając czas we dwoje, starajcie się też podejmować nowe aktywności. Co powiesz na wspólne gotowanie? Albo na regularne wycieczki rowerowe?

Zazdrość bywa zdrowa

Zazdrość o partnera nie musi być zła - często pozwala ona utrzymać związek na właściwym poziomie emocjonalnym. Trochę zazdrości jest potrzebne w każdej relacji, bo to ona daje impuls do działania. Wyzwala pożądanie i nigdy nie pozwala na obojętność. Pamiętaj jednak o tym, żeby Twoja zazdrość nie przerodziła się w obsesję.

A Wy w jaki sposób dbacie o swój związek, dziewczyny?

Komentarze (16)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.11.2015 21:37
Jeżeli naprawdę było się zakochanym, to nie można tego zapomnieć ot tak. Jedynie czas może pomóc, choć i to nie zawsze. Byłam ze swoim chłopakiem ponad 4 lata więc coś o tym wiem. Było wspaniale, miałam dla kogo żyć, starac się, wracać do domu. Rozstanie przezywałam straszliwie, szukając wszelkich sposobów na Jego powrót. No i i udało się. Wszystko dzięki urokowi miłosnemu ze strony urok-milosny.pl , po 3 miesiącach oczekiwania i huśtawki nastrojów, mój misiek znowu jest mój: )
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.08.2013 09:35
on nie jeste o mnie zazdrosny ani ja o niego. czy to normalne? ;D
odpowiedz
Nataliaia (Ocena: 5) 29.08.2013 22:50
ROZMOWA, ZAUFANIE, CZASAMI CZAS TYLKO DLA SIEBIE, CZUŁOŚCI I DOBRY SEKS. To tyle.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.08.2013 20:03
zaufanie to podstawa tylko wez tu ufaj jak twoj ukochany co chwile wali w chu*** !!!
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 29.08.2013 11:31
Codziennie ze sobą rozmawiać, nawet o pierdach. Codziennie, a nawet jak czujemy potrzebę po kilka razy dziennie, mówić "Kocham Cię" (gwarantuję, nie spowszednieje!) Nie chować głęboko urazy za drobne nieporozumienia, strzelać fochem - owszem od czasu do czasu, ale na krótko. Kompromis ważna rzecz oczywiście. Na koniec dodałabym brak zahamować z obu stron w łóżku, mówić o swoich fantazjach, nawet tych najbardziej zakręconych (nawet jeśli nie da się ich spełnić, samo mówienie o nich nakręca) i seks raz dziennie. Co do niespodzianek, o których wspomina się w artykule - muszą być! O takich cechach jak zaufanie, wsparcie i troska nie wspominam, bo to jest oczywiste. Dzięki temu po ponad 8 latach w związku, nie obrzydliśmy sobie, temperatura w seksie wręcz wzrosła, po prostu codziennie od nowa zakochujemy się w sobie i wciąż moja połowa potrafi wywołać motyle w moim brzuchu! Pozdrawiam :)
zobacz odpowiedzi (6)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo