Kochana, nie tędy droga! (Praktycznie ZESTAWIENIE zachowań, które sprawiają, że ON CIEBIE NIE CHCE)

Facet rozpłynął się w powietrzu? Hmmm, powodów może być kilka...
Kochana, nie tędy droga! (Praktycznie ZESTAWIENIE zachowań, które sprawiają, że ON CIEBIE NIE CHCE)
03.06.2013

Wiele kobiet nie ma problemu z utrzymaniem zainteresowania mężczyzny na dłużej. Co jednak, jeśli dla ciebie już trzecia randka bywa tą ostatnią? Są dwa możliwe wytłumaczenia tej sytuacji:

a) facet po prostu nie jest tobą zainteresowany

b) (zupełnie nieświadomie) popełniasz błędy, które działają na niego jak spray przeciw insektom na te stworzonka...

Co zatem zrobić, by zatrzymać mężczyznę przy sobie na dłużej? Aby pomóc ci znaleźć odpowiedź na to pytanie przygotowaliśmy listę najczęściej popełnianych przez kobiety błędów, które mogą zniechęcić mężczyznę. Oto i one:

Narzucanie zbyt szybkiego tempa

Jeśli po dwóch randkach opowiadasz wszystkim wkoło, że jesteś zakochana do szaleństwa, to nie wróży dobrze temu związkowi. Pomyśl, że gdy twoje miłosne wyznania dotrą do faceta możesz mieć pewność, że więcej go już nie zobaczysz. Wszystko bowiem wymaga czasu, a takie szybkie `zakochanie` zakrawa na obsesję!

Czemu mi nie odpisujesz

Zbytnia natarczywość

Przejawia się ona przede wszystkim ciągłym wysyłaniem smsów, wiadomości na fejsie, czy dzwonieniem do swojego obiektu westchnień 1000 razy w ciągu dnia. Nikt nie lubi czuć się aż tak osaczony, więc jeśli nie chcesz by facet uciekał przed tobą gdzie pieprz rośnie, daj mu trochę swobody. To, że nie odpisuje od 20 minut nie świadczy, że o tobie zapomniał!

Jasne spotkajmy się

Zbyt duża dostępność

Jeśli ochoczo przystajesz na propozycję spotkania o każdej porze dnia i nocy, a potem biegniesz do niego na kiwnięcie palca dajesz mu jasno do zrozumienia, że nie masz życia osobistego! Ten fakt może przerażać – faceci nie lubią kobiet-przylep, które nie odstępują partnerów na krok. W końcu czasem potrzebna jest chwila wytchnienia od drugiej osoby, a najlepiej spędzać je w gronie przyjaciół. Sama pomyśl, co może o tobie świadczyć taka pełna dyspozycyjność.

Mój były miał małego

Mówienie o byłych

Jedną z poważniejszych gaf jakie możesz popełnić, jest przesadne wracanie do przeszłości, a konkretnie do swoich eks! Jeśli już poruszyłaś ten temat postaraj się zmienić go szybko, bez zbytniego wnikania w szczegóły. Użalanie się nad sobą i oczernianie poprzedniego partnera na pewno nie przysporzą ci sympatii u faceta, który może zająć jego miejsce. Ma on bowiem świadomość, że kiedyś możesz w ten sposób mówić… o nim.

Brak własnego zdania

Brak własnego zdania

Fajnie, że na każde słowo twojego faceta reagujesz z żywym entuzjazmem, zgadzając się z nim w 100%, ale taka jednomyślność jest prawie niemożliwa do osiągnięcia. Zatem, jeśli próbując przypodobać się mężczyźnie rezygnujesz z własnego zdania, musisz wiedzieć, że on prędzej czy później dostrzeże tę nieszczerość. Jednocześnie takim zachowaniem dajesz mu do zrozumienia, że nie masz w sobie żadnego pierwiastka indywidualności, którą tak ceni większość facetów.

Kochani poznajcie się

Zbyt szybkie przedstawianie go rodzinie i przyjaciołom

Twoi najbliżsi tworzą wraz z tobą zamkniętą, a wręcz intymną grupę, do której wpuszczasz tylko ważne dla ciebie osoby. Jeśli wasz związek jest dopiero w fazie początkowej nie powinnaś nalegać, by facet odwiedził wraz z tobą twoją dobrą przyjaciółkę, lub towarzyszył ci podczas niedzielnego obiadku u rodziców. Dla niego to poważny krok, który – wykonany zbyt szybko – może go skutecznie wystraszyć!

 

Pogadajmy o pierścionku

Dopraszanie się o kolejną randkę

Jeśli facet chce się z tobą spotkać ponownie - zadzwoni. Uwierz, zaproszenia nie przyspieszysz ciągłymi aluzjami i zarzucaniem go wiadomościami z podtekstem. Takim działaniem możesz wywołać reakcję wprost odwrotną od zamierzonej. A wolałabyś tego sobie raczej oszczędzić. Mężczyźni lubią wyzwania, dlatego tak desperackie sygnały, że jesteś nim zainteresowana mogą ostudzić jego uczucia. W tym przypadku o wiele lepsza jest postawa sztucznej obojętności, która zmobilizuje faceta do działania. Zobaczysz, że nie będziesz czekać długo na telefon z zaproszeniem.

Komentarze (58)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.11.2015 20:06
Jestem 28 letnią kobietą, która przeżywała wzloty i upadki. Jednak uczucie pustki po tym jak zostawia Cię ukochana osoba jest zdecydowanie gorsze aniżeli utrata pracy czy przyjaciółki. Dla mnie to był jakiś koszmar, masakra, przestało mi zależeć na czymkolwiek. Musiałam go jakoś odzyskać. Z pomoca przyszedł mi rytualista ze strony urok-milosny.pl spróbowałam rytuału na powrót partnera i rzeczywiście powrócił. Jednakże muszę stwierdzić, że pomimo iż widze jak mu zależy, ja już nie jestem tą samą ufną kobietą. Ślad po rozstaniu już na zawsze pozostanie w mojej psychice.
odpowiedz
.... (Ocena: 5) 05.06.2013 00:24
poradzcie co zrobic kiedy juz w ten sposob odstraszy sie chloapaka
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 04.06.2013 13:41
A co wtedy, jesli chłopak twierdzi, że kocha nad życie, a nie ma czasu spotkać się przez miesiąc ? To złe z mojej strony, że narzekam ?
zobacz odpowiedzi (1)
Urian (Ocena: 5) 03.06.2013 21:26
Co do tego eks... Ja z moim Chłopakiem siedlismy kiedyś porozmawiliśmy każdy pytał o co chciał dostał odpowiedź, i szczerze dużo z nim rozmawiam na wszystkie tematy i uważam, że to nas bardzo zbliżyło do siebie. Tajmenice? my ich nie mamy... Nie wydaje mi się by temat eks był jakoś drażniący.. Hmm za wyjątkiem ciągłego wspominania mozna porozmawiać raz i zamknąc temat w tedy wydaje mi się , że jest dobrze. Bynajmneij w moim przypadku jesteśmy bardzo szczęśliwi
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 03.06.2013 19:43
Dziewczyny doradźcie !! nie mogę rozgryźć faceta. Ostatnio kilka razy spotkałam się ze starym znajomym, była chemia, wiedziałam od dawna, że mu się podobam, mi on też teraz przypadł do gustu po bliższym poznaniu. Widziałam jak na mnie patrzyl, prawił komplementy. Nagle przestał pisać, nie rozumiem tego. Może wy wiecie co takiemu chłopakowi siedzi w głowie ?
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo