Kto zdradza najczęściej?

Nie dla każdego przygodne znajomości i zdrady małżeńskie są grzechem.
Kto zdradza najczęściej?
25.11.2011

Chociaż wielu z nas uważa się za gorliwych katolików, to jednak jeżeli chodzi o życie intymne, wszelkie zakazy religijne najzwyczajniej... wyrzucamy w kąt. Nie bardzo bierzemy sobie do serca takie przykazania, jak „Nie cudzołóż” czy „Nie będziesz pożądał żony bliźniego swego”. Małżeńskie zdrady czy uwodzenie cudzych żon do dla wielu katolików nic nowego.

Jak wynika z sondażu opublikowanego na portalu The Daily Mail - katolicy są najczęściej zdradzającą partnerów grupą religijną w Wielkiej Brytanii. To właśnie oni stanowią największy odsetek użytkowników portali randkowych dla małżonków szukający okazji do „skoku w bok”. Wśród katolików notuje się także największą liczbę rozwodów.

Co ciekawe, wyznawcy innych religii nie są już tak bardzo chętni do romansów. Jak pokazują badania, najbardziej wiernymi małżonkami są wyznawcy judaizmu oraz metodyści. O zdradzie nie myślą również anglikanie.

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Najpopularniejsze HASŁA w Internecie (Możliwe, że Ty też masz jedno z nich!)

Łatwo być hakerem.

Niech to dunder świśnie, o kurna Olek & psiajucha, czyli jak przeklinać PO BOŻEMU?

Lista przekleństw akceptowanych przez Kościół.

Komentarze (53)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.12.2015 19:20
Jeżeli naprawdę było się zakochanym, to nie można tego zapomnieć ot tak. Jedynie czas może pomóc, choć i to nie zawsze. Byłam ze swoim chłopakiem ponad 4 lata więc coś o tym wiem. Było wspaniale, miałam dla kogo żyć, starac się, wracać do domu. Rozstanie przezywałam straszliwie, szukając wszelkich sposobów na Jego powrót. No i i udało się. Wszystko dzięki urokowi miłosnemu ze strony urok-milosny.pl , po 3 miesiącach oczekiwania i huśtawki nastrojów, mój misiek znowu jest mój: )
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.12.2011 03:02
najczęściej zdradzają faceci xD nie zależnie jakiej wiary są hehehe
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.11.2011 20:29
Genialny artykuł! Nikt chyba nie myśli z tych co piszą... Powinno się WSZYSTKO liczyć w procentach, a nie liczbach, bo przecież katolików jest dużo więcej niż metodystów -.-
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.11.2011 00:19
haha a ja wiem dlaczego katolicy zdradzaja... bo ta religia zabrania tego;/ ja piernicze... ale tekst
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.11.2011 00:15
To ważne! Sytuacja jest tragiczna. Zapadła decyzja o likwidacji schroniska w Józefowie, 600 psów i 30 kotów ma być UŚPIONYCH! Błagam was rozpowszechniajcie te wiadomość. Może ktoś wziąłby na dom tymczasowy jakiegoś zwierzaka. Będziemy tez zbierać karmę, pieniądze na hoteliki, by choć trochę ich uratować Artur Starosz nr tel. 668249268 Ula Kurek 880822051 Proszę was wklejajcie to gdzie się tylko da
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo