Oto, dlaczego przyciągasz toksycznych facetów. Jak najszybciej oducz się tych zachowań!

15 Marca 2018

Niech każdy mężczyzna wie, że nie będzie mógł tobą manipulować.

mężczyzna w kapturze

Od destrukcyjnych ludzi trzeba się odcinać, a najlepiej w ogóle nie dopuszczać ich do siebie. Niestety pewne zachowania działają na nich jak magnes, dlatego zobacz, czy swoim zachowaniem przypadkiem sama nie ściągasz ich do swojego życia.

Nie zasługuję na szczęście

Od lat tkwisz w przekonaniu, że to co dostajesz od życia jest najlepszym, co mogło ci się przytrafić. Nie bierzesz pod uwagę tego, że od partnera można, a nawet powinno się wymagać lojalności i szacunku. Podejście może wynikać z tego, w jakiej rodzinie dorastałaś. Jeśli matka tolerowała złe zachowania ojca, to ty też teraz możesz nawet nie do końca świadomie powielać jej błędy.

Wiem, że robię źle, ale i tak nic nie zmieniam

Zdajesz sobie sprawę z tego, że danie facetowi dziesiątej szansy jest bezsensowne. Za każdym razem rozczarował Cię, a ty jednak i tak zgadzasz się znowu wpuścić go do swojego życia. Brak umiejętności przekuwania planów w czyny, to cecha, która przyciąga toksycznych ludzi. Twój „oprawca” widzi, że może tobą manipulować i doskonale to wykorzystuje. Nabierz więcej odwagi i zacznij w końcu mówić „nie”, a nie tylko o tym myśleć.

Zobacz również: Historia Oli: „Skończyłam 30 lat i nie mam faceta. Jestem tak zdesperowana, że wezmę każdego, który mnie zechce”

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz