Wolne dni - NAJLEPSZY TEST DLA ZWIĄZKU!

14 Stycznia 2011

Podczas wspólnych wyjazdów zamiast cieszyć się odpoczynkiem, skaczecie sobie do gardeł? Sprawdź, jak pokonać ten problem!

Wolne dni - NAJLEPSZY TEST DLA ZWIĄZKU!

Według badań w zeszłym roku ponad połowa Polaków nie wyjechała na wakacje, a przeciętny rodak poza domem (i pracą) spędził jedynie 6 dni! Aż 68% badanych jako przyczynę braku wakacji wskazuje brak pieniędzy.  

Zgubne oczekiwania

Właśnie dlatego, każda okazja na odpoczynek, paradoksalnie zamienia się w stres. Jest tak szczególnie wtedy, gdy czas wolny chcemy spędzić z partnerem. Jak to możliwe? Każdy wyczekiwany wyjazd staje się prawdziwym wydarzeniem, a my tworzymy setki planów, drżymy o pogodę, obmyślamy program zajęć, a z samym urlopem wiążemy niekończącą się liczbę oczekiwań…

Początki bywają najtrudniejsze…

 Wszystko ma być idealne, my wreszcie znów będziemy szczęśliwi, a nasze siły witalne wrócą do stanu sprzed kilkunastu lat. Do tego brak problemów, zero wad codzienności i spełnianie własnych fantazji… Tymczasem w rzeczywistości już nawet zanim ruszymy w drogę, dziwnym trafem natykamy się na mnóstwo złośliwości losu, zaczynamy się kłócić i najchętniej zrezygnowalibyśmy z całego głupiego pomysłu, jakim był wyjazd. Jak to możliwe? 

Zbyt wiele wolnego czasu

Okazuje się, że codzienność nie jest wcale taka zła, jak nam się wydaje. Szereg obowiązków, brak czasu i praca w efektywny sposób dozują chwile, które możemy spędzać razem, chociażby dzieląc się naszymi zwykłymi problemami. Nic więc dziwnego w tym, że podczas urlopu, świąt, czy zimowych ferii trudno nam wytrzymać z naszym własnym partnerem. Spędzane ze sobą niekiedy całe 24 godziny na dobę, obnażają nowe wady i przypominają o tym, co irytowało nas od zawsze...

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-15 12:38:36

to ja chyba jakas dziwna jestem. jak ja i moj facet mamy wolne, to wlasnie dogadujemy sie idealnie, na dwutygodniowych wakacjach poklocilismy sie raz i to bardzo lajtowo. natomiast na codzien zremy sie jak psy i klocimy o byle co.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-15 11:53:16

kolejny artykuł który mnie rozczarował ;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-14 22:22:51

Ale obrzydliwy facet na zdjeciu xP

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-14 21:07:03

opisaliście jak to wszystko wygląda...okey...ale nie znalazłam ani jednej rady jak ewentualnie się z tym uporać albo jak zaradzić .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-14 19:24:17

E tam, ja się z tym nie zgadzam. Gdy spędzam wolny weekend u chłopaka czy wyjeżdżamy gdzieś we 2 to super spędzamy czas i rzadko kiedy się kłócimy. No ale może jestem taką szczęściara po prostu :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-14 09:40:36

Bardzo trafny artykuł !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-14 07:35:20

Hehe dobry temat.Mieszkam z moim chlopakiem juz jakis czas i nawet jak mamy pare dni wolnych od pracy to zawsze sie klucimy...heh nie wiadomo czemu:/Chyba z nudow:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1