ŚLUB JAK Z BAJKI: W powietrzu, pod wodą, na bezludnej wyspie

08 Maja 2010

Ślub w Wielkim Kanionie tuż nad przepaścią, a może w czasie zorzy polarnej na Kamczatce?

ŚLUB JAK Z BAJKI: W powietrzu, pod wodą, na bezludnej wyspie
>

Jeszcze do niedawna na uroczystości weselne państwo młodzi wybierali tradycyjne miejsca, takie jak domy weselne, bądź organizowali kameralne przyjęcia w domu. Zmieniły się jednak czasy, a wraz z tym możliwości aranżacyjne takich przyjęć. Dzień ślubu i wesela to szczególny dzień, który ma zapisać się nie tylko w pamięci państwa młodych, ale również wszystkich gości.

Jednym wesele kojarzy się z romantyzmem, kwiatami, blaskiem świec. - Braliśmy ślub kościelny w strojach ludowych i było super, oczywiście bryczka musiała być… potem krótkie przyjęcie-obiadek, plener wśród kwiatów i zieleni i ucieczka we dwoje do domku na wsi w lesie - wyznaje jedna z forumowiczek kobiecego portalu. Inni pragną przeżyć wesele hucznie, z dużą dawką adrenaliny i szaleństwa. Tak jak zrobiła to z jedna z brytyjskich par, biorąc ślub w przestworzach. Może nie byłoby w tym nic aż tak szalonego, gdyby nie fakt, że para młoda była przywiązana do skrzydeł dwóch lecących obok siebie samolotów, 300 metrów nad ziemią.

Wiszące stoły

Dla tych, którzy chcą połączyć przyjęcie weselne z niezapomnianymi przeżyciami, możliwości jest wiele. Co powiecie na wesele odbywające się na platformach zawieszonych na wysokości 50 metrów nad ziemią? Zwolennicy tego typu zabawy dodają żartobliwie, że poza ekstremalnymi przeżyciami to również doskonała okazja, aby w tym szczególnym dniu znaleźć się bliżej aniołów. „Marriage In the Sky” (małżeństwa w niebie) praktykowane są już w ponad 15 krajach. Wybór miejsca zależy od fantazji pary młodej. Jedynym warunkiem spełnienia marzenia jest powierzchnia ok. 500 m² i możliwość jej zabezpieczenia. Czemu nie powitać gości skokiem na bungee prosto z platformy? Na specjalne życzenie pary można doczepić kolejne platformy, na których wystąpi np. zespół muzyczny. Podczas takiej uroczystości do podniebnego stołu może zasiąść ponad 350 osób. Wszyscy goście weselni są przypięci specjalnym pasami, na wypadek, gdyby szampańska impreza zakręciła im zbyt mocno w głowach. Przerwy na skorzystanie z toalety są jak najbardziej przewidziane, lecz odbywają się grupowo, tzn. na dół zjeżdża cały 22-osobowy stół. Dla tych jednak, którym wesele w chmurach kojarzy się ze zdecydowanie zbyt szaloną opcją, a przede wszystkim dla tych, którzy cierpią na lęk wysokości, pozostają inne, równie atrakcyjne alternatywy.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (23)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-14 11:48:15

dla mnie to totalna głupota...ślub w powietrzu????goście mogą czuć się nie komfortowo,tym bardziej że są przypięci pasami...i toalete mają wyznaczoną w jakiś odstępach czasowych!!!!a może ktoś z gości ma lęk wysokości???poroniony pomysł!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-13 16:47:19

DOŁADOWANIA ZA OGLĄDANIE REKLAM! Wejdz na strone www.otineo.pl i zarejestruj się (trzeba zadzwonic, jest to polaczenie trwające 5 sekund wiec kosztuje tylko 5 gr, istotne jest żeby dzwonic z tego nr na który założyło się konto!! Aby potwierdzic, prawidłowośc numeru ). Oglądasz krotkie reklamy (nawet ciekawe) i już po około 15 minutach możesz doładować tel za 5zł!!! Za darmo!!! Podczas rejestracji jako nr osoby polecającej podaj: 48 726847938 (warunkiem otrzymywania doladowań jest POPRAWNE wpisanie nr, inaczej nie uzyskamy pelnego dostępu do serwisu) PIENIĄDZE ZBIERA SIĘ LATWO JAK JUZ MOWIŁEM TEN SERWIS DZIAŁA NA 100% SPRAWDZONY! NAJLEPSZY NA ZARABIANIE ZA FREE

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-09 20:41:12

DZIEWCZYNY! Potrzebuje namiary na striptizera w szczecinie. prosze o nr tel albo stronki na kfj7@o2.pl z gory dziekuje bardzo :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-09 17:19:53

...............Jakiś czas po weselu dostawaliśmy pojedyncze życzenia z rożnych części kraju. Miłe to było. ..................... czy to jest możliwe. ja uważam ze to trochę , a nawet mocno przesadzone

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-17 20:22:12

a mnie sie bardzo podoba:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-09 01:30:59

nie rozumiem czemu padają zawistne komentarze przeciw tym, którzy nie robią ślubu grzecznie w kościółku. Ślub na świeżym powietrzu, w ciepłych krajach itd to piękna sprawa. I tylko błagam, nie piszcie mi tu np. o pogodzie...jasne. Akurat w ten dzień zacznie padać jak nigdy. Wszystko da sie przewidzieć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-08 19:54:49

zapraszam na nowy portal o modzie WWW.NA-SZPILKACH.PL

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-08 19:54:01

Miłość szczęśliwa. Czy to jest normalne, czy to poważne, czy to pożyteczne - co świat ma z dwojga ludzi, którzy nie widzą świata? Wywyższeni ku sobie bez żadnej zasługi, pierwsi lepsi z miliona, ale przekonani, że tak stać się musiało - w nagrodę za co? za nic; światło pada znikąd - dlaczego właśnie na tych, a nie na innych? Czy to obraża sprawiedliwość? Tak. Czy to narusza troskliwie piętrzone zasady, strąca ze szczytu morał? Narusza i strąca. Spójrzcie na tych szczęśliwych: gdyby się chociaż maskowali trochę, udawali zgnębienie krzepiąc tym przyjaciół! Słuchajcie, jak się śmieją - obraźliwie. Jakim językiem mówią - zrozumiałym na pozór. A te ich ceremonie, ceregiele, wymyślne obowiązki względem siebie - wygląda to na zmowę za plecami ludzkości! Trudno nawet przewidzieć, do czego by doszło, gdyby ich przykład dał się naśladować. Na co liczyć by mogły religie, poezje, o czym by pamiętano, czego zaniechano. Miłość szczęśliwa. Czy to jest konieczne? Takt i rozsądek każą milczeć o niej jako skandalu z wysokich sfer Życia. Wspaniałe dziatki rodzą się bez jej pomocy. Przenigdy nie zdołałaby zaludnić ziemi, zdarza się przecież rzadko. Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdy nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie i żyć, i umierać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-08 23:57:59

co ty p*erdolisz????

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-08 19:38:13

http:/ /allegro.pl/item 1027427951. html

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-08 18:44:38

a ja jestem GEJEM oraz chce miec piekny slub kosciele a noc poślubną w hoteklu pieciogwiazdkowym (oczywiscie łoże ma być usłane płatkami róz) i chce sie kochac z moim partnerem całą noc... a moj wymarzony prezent to wibrator.!!! uuu lubie to

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-08 18:40:04

„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz