PSYCHOTEST: Czy jesteś kochanką doskonałą?

21 Maja 2009

Jak sądzisz, czym powinna się wyróżniać kochanka doskonała? Przygotowaliśmy kilka pytań, dzięki którym dowiesz się, jak jesteś postrzegana przez mężczyzn.

PSYCHOTEST: Czy jesteś kochanką doskonałą?

Co to znaczy kochanka doskonała? Jak powinna zachowywać się kobieta, by wzbudzać w mężczyznach nieczyste myśli? Zanim dowiesz się, jaką jesteś kochanką, wykonaj minipsychotest, jaki dla ciebie przygotowaliśmy.

Na poniższe pytania odpowiadaj TAK lub NIE:

  1. Czy uważasz, że posiadanie dużego biustu, zgrabnej pupy i szczupłych nóg jest gwarancją udanego życia seksualnego?
  2. Czy podczas seksu z ukochanym nalegasz, aby zgasił światło?
  3. Czy po domu zazwyczaj chodzisz w domowym stroju (dres, luźna koszulka albo flanelowa piżama)?
  4. Czy uważasz, że spanie w koronkowej koszulce jest raczej niewygodne, więc tego nie praktykujesz?
  5. Czy mówienie o swoich fantazjach erotycznych cię peszy?
  6. Czy czujesz lęk przed eksperymentami w łóżku, nawet gdy prosi cię o nie twój ukochany?
  7. Czy gdy ukochany znienacka inicjuje zbliżenie (bez planowania, np. w przymierzalni w sklepie albo podczas pikniku na trawie), odmawiasz?
  8. Czy inicjowanie zbliżeń sprawia ci trudność?

Jeśli na przynajmniej siedem pytań odpowiedziałaś NIE, możesz być z siebie dumna! Jesteś niemalże doskonałą kochanką. Jeżeli natomiast na większość pytań musiałaś odpowiedzieć TAK, powinnaś nad sobą popracować - dzięki temu ty i twój partner będziecie szczęśliwsi.

Poniżej przyspieszony kurs dla przyszłej bogini seksu:

Lekcja 1. Obal stereotypy!

To nieprawda, że mężczyźni pożądają wyłącznie długonogich blondynek z wydatnym biustem i krągłą pupą lub drapieżnych brunetek o czekoladowych oczach! Ciało jak z rozkładówki "Playboya" nie jest gwarancją udanego seksu. Każda kobieta może budzić pożądanie, niezależnie od tego, czy ma perfekcyjne wymiary, czy może nieco bardziej odbiegające od ideału. Warto to zapamiętać, raz na zawsze obalając stereotypy!

Lekcja 2. Oswój się z własną nagością!

Gdy nie będziesz zwracać jego uwagi na swoje niedoskonałości (np. narzekając w jego towarzystwie na swoje nogi, zbyt duży nos albo nadmiernie zaokrąglony brzuszek), on na pewno ich nie zauważy. Przyjrzyj się sobie uważnie, stojąc przed lustrem, oceń się mniej krytycznie niż zawsze. Pamiętaj, że niektóre mankamenty można skorygować odpowiednio dobraną bielizną. Jeśli dodatkowo zadbasz o włosy, skórę, paznokcie, a na usta nałożysz odrobinę błyszczyka, możesz być pewna, że skutecznie odciągniesz jego uwagę od cellulitu na udach czy rozstępów po ciąży na brzuchu. W nowej, bardzo zmysłowej bieliźnie, skropiona perfumami, na pewno poczujesz się świetnie we własnej skórze!

Lekcja 3. Zacznij realizować swoje i jego fantazje!

Nie ma lepszej gry wstępnej niż rozmowa! Szczególnie jeśli jej tematem wiodącym są wasze fantazje. Posłuchaj, jakie brudne myśli kłębią się w głowie twojego kochanka, a jemu zdradź także kilka swoich. Z pewnością nabierzecie ochoty na ich realizację! Jedyny warunek - zapomnieć o wstydzie, porzucić skrępowanie, nabrać odwagi!

Lekcja 4. Poddawaj się emocjom!

Bądź spontaniczna. Sypialnia nie jest jedynym miejscem godnym zbezczeszczenia przez niegrzeczne igraszki. Podniecenie może pojawić się nagle, w bardzo nietypowych sytuacjach, np. podczas spaceru, wycieczki za miasto albo nawet na tylnym siedzeniu samochodu. Nie zastanawiaj się, czy to dobry moment na zbliżenie ani czy przypadkiem nie pognieciesz sobie sukienki, tylko po prostu zrób to!

Lekcja 5. Inicjuj zbliżenia!

Od czasu do czasu przeistocz się w królową namiętności - pokaż, jak bardzo pragniesz swojego mężczyzny, jak uwielbiasz się z nim kochać. Nie wiesz, jak to zrobić? Spójrz mu głęboko w oczy i wyszepcz, na co masz ochotę lub po prostu przejdź do rzeczy i zacznij go pieścić. Możesz być pewna, że szybko podłapie, jakie są zasady tej gry - twojej gry!

Lekcja 6. Okazuj miłość!

Nie samym seksem związek żyje, ale… wieloma innymi czułymi gestami, które pozwalają okazywać sobie miłość. To nieprawda, że tylko kobiety lubią się poprzytulać po stosunku, panowie także bardzo tego potrzebują, choć mało który ma odwagę się do tego przyznać. Czułość warto sobie okazywać na każdym kroku - czasem wystarczy pogłaskanie dłoni w zwykłej domowej sytuacji i wszystko staje się jasne. Bo prawdziwy seks to nie tylko sekwencja ruchów, spojrzeń i gestów, ale także miłość.

Gabriela Mostowicz-Zamenhof

Zobacz także:

Katolicka Kamasutra okiem księdza

Ksiądz Ksawery Knotz słynie z wygłaszania dość odważnych tez na temat miłości i seksu. Napisał nawet książkę o tym, jak powinni kochać się małżonkowie.

Czy można kochać dwóch mężczyzn jednocześnie?

Czy to możliwe, by żywić uczucia do dwóch mężczyzn? Jak sobie radzić, gdy przydarzy nam się taka sytuacja?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (276)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-04-16 19:20:36

re: PSYCHOTEST: Czy jesteś kochanką doskonałą?

U mnie to wyglądało tak, że ja się zmieniłam dla niego, w sumie ja byłam na poczatku bardziej z dystansem, on pragnął ode mnei ciepła, ciągłej bliskości, spedzania razem każdej wolnej chwili.... a teraz - ja pragne od niego tego same. Niestety on juz zmienil zdanie. Rzucił mnie. Zamowilam urok na urokmilosny24.pl żeby go odzyskać. I nagle dziś pojawił się u mnie z kwiatami. Dam mu szansę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-02 01:45:23

Hmm. Odpowiedziałam na 6 pytań TAK następnie wykonałam telefon do mojego partnera, przeczytałam mu pytania, udzieliłam odpowiedzi przy nim i zaczęłam czytać wyjaśnienie.. W momencie, gdy wypowiedziałam słowa ''powinnaś nad sobą popracować'' mój partner rozłączył się i zadzwonił 5 minut później mówiąc: ''Gdybyś odpowiedziała wszystkie na tak, gdybyś odpowiedziała wszystkie na nie, po prostu się tym nie interesuj. Kocham Cię taką jaką jesteś. Jestem z Tobą szczęśliwy, jesteś najlepszą kobietą świata''. Dlatego Wy, kobiety powinnyście się zastanowić czasami co robicie, mówicie.. Pozdrawiam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-18 19:06:49

9pm5pC vjxoxdnfpnxl

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-17 19:35:29

I spupose that sounds and smells just about right.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-17 17:25:43

I suppose that sounds and smlles just about right.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-17 17:02:31

Great thinknig! That really breaks the mold!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-17 16:36:29

I was looking eveyrwehre and this popped up like nothing!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-16 23:10:38

I might be baetnig a dead horse, but thank you for posting this!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-16 19:21:52

You’ve got it in one. Couldn’t have put it bteter.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-16 12:53:25

It’s really great that people are sharing this ionfrmation.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz