Prawdziwe oblicze samca alfa!

03 Maja 2010

Choć zmieniają się poglądy, moda i trendy, prawdziwy samiec alfa jest wciąż taki sam. Choć swoją dominację wyraża w inny sposób, dla kobiet pozostaje niezmiennie atrakcyjny!

Prawdziwe oblicze samca alfa!

Kim jest prawdziwy mężczyzna? Co czyni go atrakcyjnym w oczach kobiet? Bynajmniej nie wygląd, pieniądze czy władza. Zdziwiona? Bez obaw! Okazuje się, że i te czynniki mają swój podtekst… Jaki? Cywilizacja dawno zanegowała prawa zwierzęcej natury człowieka. Tymczasem to właśnie instynkty podpowiadają nam to, co trudno analizować w kategoriach logicznego myślenia… Co kobietom podpowiada natura? Ważne jest przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Bogaty? Poważany? Samiec alfa to z pewnością odpowiedni kandydat… Jednak czasem, warto mu się przyjrzeć nieco dokładniej!

Dominacja. To cecha charakterystyczna każdego samca alfa, warunkująca wszystkie jego zachowania! Być może stwierdzenie, że właśnie tę cechę cenimy w mężczyznach najbardziej nie spodoba się większości z nas… Przecież epoka uległej białogłowej, której życie było całkowicie zależne od mężczyzny, bezpowrotnie się skończyła. Mimo to, nasze instynkty, choć osłabione, nie pozwalają o sobie zapomnieć. Kobiety wciąż marzą o silnym macho, który zapewni byt, obroni je przed każdym niebezpieczeństwem i uczyni z nich księżniczki… Brzmi znajomo?

Pewność siebie. Któż nie chciałby jej mieć? Nie wiedzieć czemu, to właśnie mężczyznom jako pierwszym przypisuję się tę właściwość. Co oznacza? Nie tylko komfort psychiczny i obiektywną ocenę własnego „ja”. W tym temacie mężczyźni posuwają się znacznie dalej. Pewność siebie w męskim wydaniu to zwykle duża przesada. Jednak to właśnie taki jej charakter podoba nam się najbardziej. Lubimy przeceniać naszych mężczyzn! Oni też to uwielbiają… i właśnie dlatego tak często popisują się swoimi atutami. Na drodze do statusu lidera napotykają wielu konkurentów. Swoje siły weryfikują poprzez porównywanie się do innych. Jeśli w kolejnych próbach wypadają nienajlepiej, poklasku szukają wśród płci przeciwnej… I znowu wszystko zależne jest od nas!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (63)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Hedon
(Ocena: 5)
2016-06-02 18:11:55

re: Prawdziwe oblicze samca alfa!

Prawdziwy samiec alfa,jakim ja jestem,chce rozsiewać swoje ziarno z waderami,samicami alfa.Żebym rozsiewał musi mi stać i musi to być widać.Dlatego lubię chodzić nago ze stojącym w plenerze.Oczywiście cały czas nie stoi.Ale dosyć często.Np.ostatnio na działce byłem nago i nie było kogoś kto by protestował.Miła atmosfera.Pozdrawiam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
300% pewności siebie
(Ocena: 5)
2015-12-03 18:02:04

re: Prawdziwe oblicze samca alfa!

Samiec alfa nie musi być duszą towarzystwa.... nie musi być super zajebistym twardzielem.... a już na pewno nie będzie udowadniał nikomu że jest zajebisty bo samiec alfa to wie ... i jeżeli on to wie to dziewczyny tak go widzą ;) pozdro

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-07-15 14:15:34

re: Prawdziwe oblicze samca alfa!

A ja nie miałam w ogole powodzenia u facetów, pomogły mi dopiero feromony ( zamawiałam z pherowin.pl) teraz w końcu moje Zycie seksualne wygląda tak jak zawsze chciałam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
juz wyleczona
(Ocena: 5)
2013-01-23 00:09:07

tylko z reguły samcowi alfa nie starcza juz energii w sprawach seksu ! ma tyle agresji w sobie bo bez wiagry ani rusz ! trzeba byc zerem , ofiara losu aby lubic taki despotyzm , agresje . Juz Wyleczona

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-29 18:58:54

Tutaj wpisz treść komentarza do Prawdziwe oblicze samca alfa!...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-25 20:17:56

Taki był mój były na wycieczce w ZOO to za małpami prawie latał ależ jemu się chciało,jednak mnie zostawił.Był niesamowity do tej pory rozpaczam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-23 19:36:26

A mój mnie rucha pod latarnią i pierze po pysku jak dziwke,uwielbiam go za to szczegolnie jak popije jest taki męski i ma taką wśiekłość że mu wszystkie ulegają.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-23 18:21:06

Ja mam podkategorie wyglądowo-charakterowe tzw. przetypki. 1.buchajów 2.odyńców 3..knurków 4.guźców 5.psów 6.kogutów 7.gołąbeczków 8.kanareczków 9.ogierków i ich samiczki

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-23 17:58:03

No taki samiec Alfa to wszystko wyrucha co nawet trupa czy ciepłą śpącą dziurkę nie ma co z nimi pogrywać chyba że jest się samicą alfa.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-03 22:12:45

Dość trochę śmieszne. Wpisz wynik równania jak chcesz być przeczytany. Dobra,przełknę to. W tych trzech zdaniach ujawniłem się jako samiec alfa. Jestem tego świadom, i jestem z tego dumny. Wyraziłem swoją, krytyczną opinię dotyczącą dodawania komentarzy, czego nie zrobił nikt pod spodem.Wyraziłem swoje zdanie, swoje niezadowolenie. Panie przeczytajcie mnie i określcie mnie. W towarzystwie dominuję, kiedy robię coś ze znajomymi, czasem jest tak że niewiadomo co robić. Należę do zespołu rockowego, kiedy do niego dołączyłem nie było wyraźnego lidera. Wgl robota jakoś się nie kleiła, to postanowiłem mimo niewielkiego stażu się wpietruszyć. No i teraz ja rządzę, nie tak do końca, naturalnie nie mam władzy autorytarnej, ale mój głos się liczy. Nic mi więcej do głowy nie przychodzi, idę pogram w gałę

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-21 21:34:03

no nie wiem, czy jesteś alfa, skoro walisz gruchę w samotności :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz