Okropna Pochwica

10 Lipca 2009

Choruję na pochwicę i chciałabym się dowiedzieć, jakie cwiczenia...

Okropna Pochwica

Witam Serdecznie!

Nazywam sie Anka, choruję na pochwicę i chciałabym się dowiedzieć, jakie ćwiczenia trzeba wykonywać przy tej chorobie. Bardzo proszę o opublikowanie mojego listu, bo nie wiem, co robić w tej sytuacji. Z góry dziękuję i pozdrawiam gorąco.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-24 02:34:12

polecam Andrzeja Setmana - pomógł już wielu takim jak Ty (i ja (: ) www.setman.pl Trzymaj się cieplutko, i głowa do góry - pochwica jest uleczalna (:

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-08-18 10:44:39

Dasz radę. Ja choruję na pochwicę ponad 4 lata. Na początku nie wiedziałam co to jest, jednak za namową męża..tak tak, mam meża - poszłam do ginekologa, który stwierdził, że moja budowa ciała jest w jak najlepszym porządku i że problem leży w mojej psychice. Doradził pójście do seksuologa. Od ponad 2 miesięcy chodzę na terapię z mężem, ostatnio żeby 'przyspieszyć' powrót do zdrowia poszłam do innego sekusologa i chodzę teraz do dwóch. Żaden z nich nie wie o tym drugim. Dostałam różne ćwiczenia do wykonywania i narazie jest dobrze, bo mąż jest w stanie włożyć 'główkę' penisa, a dawniej nie było o tym mowy. Ten problem jest u mnie bardzo bardzo duży i powoduje że nie jestem tak naprawdę szczęśliwa, ale wiem że dochodzę do półmetku tej mojej choroby i jestem coraz bardziej szczęśliwsza. Dlatego radzę Ci, idź na wizytę do sekuologa - naprawdę warto!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-07-16 16:43:36

to sie nie spinaj .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-07-15 22:52:09

y?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1