Najgorsze randkowe faux pas

20 Marca 2009

Na pierwszym miejscu nie jest bekanie ani dłubanie w nosie, tylko…

Najgorsze randkowe faux pas

Podczas randek dochodzi do starcia dwóch osobowości, na podstawie obserwacji budujemy sobie obraz drugiego człowieka. Zwracamy uwagę na szczegóły, które czasem mówią o partnerze więcej niż to, co sam chciałby ujawnić.

Serwis Onepool.com stworzył ankietę, w której zapytał odwiedzających o randkowe faux pas. Pierwsza randka często bywa ostatnią, panowie zastanawiają się, co zrobili nie tak, a odpowiedź jest prosta - byli sobą, ze wszystkimi swoimi zachowaniami.

W głosowaniu na najgorsze faux pas na pierwszej randce wzięło udział 3000 osób. Na pierwszym miejscu listy zachowań dyskwalifikujących partnera znalazło się wzywanie kelnera w niegrzeczny sposób (chodzi o nowobogacki gest pstrykania palcami). Następne było dłubanie w zębach przedmiotem innym niż wykałaczka, potem oblizywanie noża i siorbanie zupy z talerza.

Oczywiście, na dalszych miejscach znalazły się zachowania, które są standardem braku jakiejkolwiek ogłady - bekanie, oblizywanie talerza, dłubanie w nosie, wypuszczanie gazów. Nie wolno też zapomnieć o jednej z największych bolączek randki, czyli nadużywaniu alkoholu.

Według was, jakie są najgorsze zachowania na randce, które potrafią na zawsze zniechęcić do mężczyzny?

Zobacz też:

„Zgugluj” go przed randką

Psychotest: Jaką jesteś imprezowiczką?

Niezbędnik randkowiczki - z przymrużeniem oka

Joanna Martel

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (340)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anaya
(Ocena: 5)
2013-03-05 23:15:42

re: Najgorsze randkowe faux pas

śmierdzące stopyy!! xD No sorka, ale są kremy i dezodoranty do stóp..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-07-31 03:21:04

niestosowne miny, i wygłupy przesadne !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-07 01:02:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] kurna, ja na randce nigdy nie byl ;/ to i se nie pod00pczylem ;( a na nasza-klasa i dopasowani.pl zadna nie pisze ;([/quote] buhahah to mnie rozwaliło xD Ludzie, on sobie przecież jaja z Was robi xD [quote][b]Gosc[/b] a moj zamowil limuzyne i pod restauracja wysiadl i nie podal mi reki tylko powiedzial` no chodz szybciej!` zamowilam taksowke i wrocilam do domu[/quote] to też jest zajebiste xD nie podał Księżniczce rączki jak wysiadał z limuzyny, to Księżniczka się obraziła i pojechała do domu?;> Weźcie dziewczyny zmieńcie trochę tok myślenia! Pozdro xD[/quote] [quote="Gosc"]ja bym jeszcze wpisała w listę- mlaskanie i smyranie się po genitaliach[/quote]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-06 18:45:00

ja bym jeszcze wpisała w listę- mlaskanie i smyranie się po genitaliach

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-07-07 01:04:32

hahahaha, ja tez

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-04-30 22:47:00

[quote="Gosc"]Ale głosicie herezje. Facet nie ma obowiązku płacić. Same chciałysmy równouprawnienia ;)) Poza tym. Zapłaci na 1 randce, na 80, na 200. A jak już zostanie męzem to rozumiem ze ma płacić rachunki, robic na kobiete, dziecko, zachcianki kobiety i na siebie? To jest życie, nie latynoska telenowela. Mnie tam obojętne czy płace ja czy facet. Na forsie się świat nie kończy. Poza tym usamodzielnijcie się księżniczki. [/quote] na pierwszej randce placi facet. na nastepnych ten kto zaprasza. proste nie?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-04-25 23:49:00

[quote="Gosc"]kurna, ja na randce nigdy nie byl ;/ to i se nie pod00pczylem ;( a na nasza-klasa i dopasowani.pl zadna nie pisze ;([/quote] buhahah to mnie rozwaliło xD Ludzie, on sobie przecież jaja z Was robi xD [quote="Gosc"]a moj zamowil limuzyne i pod restauracja wysiadl i nie podal mi reki tylko powiedzial` no chodz szybciej!` zamowilam taksowke i wrocilam do domu[/quote] to też jest zajebiste xD nie podał Księżniczce rączki jak wysiadał z limuzyny, to Księżniczka się obraziła i pojechała do domu?;> Weźcie dziewczyny zmieńcie trochę tok myślenia! Pozdro xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-04-16 18:14:00

[quote="Gosc"]kurna, ja na randce nigdy nie byl ;/ to i se nie pod00pczylem ;( a na nasza-klasa i dopasowani.pl zadna nie pisze ;([/quote] Nie dziwię się. Zmień tok myślenia i... słownictwo.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-04-11 19:23:00

http://szafa.pl/rejestracja,25.html?poleca=aniuja zapraszam Cię na portal szafa ! Tam możesz wystawiać za darmo swoje ciuchy, buty, i inne rzeczy i sprzedawać je lub się wymieniać. Jest możliwość również wystawiania swoich kreacji. Jest wiele szafowiczek, które służą radą i pomocą. Na prawdę przyjemna atmosfera :) zarejestruj się :) pozdrawiam ciepło :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-04-04 00:23:00

moja najciekawsza pierwsza randka... na cmentarzu! aa:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-29 23:25:00

Ale głosicie herezje. Facet nie ma obowiązku płacić. Same chciałysmy równouprawnienia ;)) Poza tym. Zapłaci na 1 randce, na 80, na 200. A jak już zostanie męzem to rozumiem ze ma płacić rachunki, robic na kobiete, dziecko, zachcianki kobiety i na siebie? To jest życie, nie latynoska telenowela. Mnie tam obojętne czy płace ja czy facet. Na forsie się świat nie kończy. Poza tym usamodzielnijcie się księżniczki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz