Jak pokonać kompleksy i pokochać każdy centymetr swojego ciała?

03 Grudnia 2010

Nie wiesz, jak zapomnieć o niedoskonałościach i cieszyć się swoją seksualnością? Aby przestać nienawidzić - trzeba pokochać!

jak znaleźć chłopaka

Wiara w siebie nie czyni cudów. Po prostu pozwala żyć!

Uwaga! Im mniej wierzysz w siebie, tym mniej w twoją urodę będą wierzyć twoi znajomi. Nie pozwól byś sama siebie zamieniła w kogoś, kto za wszelką cenę chce dorównać innym. W życiu nie chodzi o to, by być kobietą tak eteryczną jak modelka, tak seksowną jak koleżanka, czy tak piękną jak gwiazda na czerwonym dywanie. Najważniejsze jest to, by swój czas przeżyć w pełni! Bez udawania kogoś innego, kto w rzeczywistości również gra… Tylko taki sposób myślenia pozwoli uwierzyć w siebie i pokazać innym kim jesteś. Wiara we własny styl, typ urody i urok osobisty to twoja tarcza i najskuteczniejsza broń, która sprawi, że to inni zaczną zastanawiać się jak być tobą! Takiej kobiecie nie oprze się żaden facet

Dlaczego warto zapomnieć o kompleksach?

Co przyniesie nowy stosunek do życia i postrzegania samej siebie? Zamiast wiecznego skrępowania, kontrolowania własnego wyglądu i analiz potencjalnych ocen wystawianych przez mężczyzn, zyskaj czas, energię i przestrzeń na spełnianie własnych potrzeb, a przede wszystkim na postrzeganie i interpretację własnych doznań.

Odtąd czuły dotyk lub namiętny pocałunek zyskają nowy, pełniejszy i prawdziwy wymiar! Jesto co walczyć!

Oliwka Mostowska

Zobacz także:

Stop druzgocącej samoocenie!

Czy porównujesz się do innych? Zbyt częste analizowanie swojego Ja na tle otaczających cię osób prowadzi do kompleksów i samodestrukcji. Sprawdź, czy ten problem dotyczy również ciebie.

Największe kompleksy gwiazd – RANKING!

Poznajcie największe koszmary gwiazd – mankamenty urody, które spędzają im sen z powiek, a nam, zwykłym kobietom… poprawiają humor!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu