Jak pokonać kompleksy i pokochać każdy centymetr swojego ciała?

03 Grudnia 2010

Nie wiesz, jak zapomnieć o niedoskonałościach i cieszyć się swoją seksualnością? Aby przestać nienawidzić - trzeba pokochać!

Jak pokonać kompleksy i pokochać każdy centymetr swojego ciała?

Przepis na sukces w dziedzinie bycia seksowną jest niezwykle prosty. Aż dziw, że mimo to tak wiele z nas ma problem z uwierzeniem we własny urok i atrakcyjny wygląd. Kompleksy stanowią wielką przeszkodę nie tylko podczas szukania życiowego partnera lub romansu. To również duże utrudnienie w czerpaniu prawdziwej radości z… seksu. Jak to zmienić? Wystarczy polubić siebie!

Doceń każdy fragment swojego ciała!

Uważasz, że to nie takie łatwe? Cóż, jeśli próbowałaś już zaakceptować całą siebie, a ze wszystkich prób nie wyszło zupełnie nic, zmień taktykę! Pokochaj każdy pojedynczy element swojego ciała! Na początku spróbuj zrozumieć, jak mało jest sensu w marnowaniu cennego czasu na wyliczanie wad naszych ust, nóg, piersi, włosów i paznokci. Nie odmienisz ich wyglądu! Zmieni je dojrzałość, a potem starość, ale jak się domyślasz – wcale nie po twojej myśli... Co zrobić, by za 10 lat nie czuć się nieatrakcyjnie?! Nie masz wyboru. Od dziś zacznij naukę! Zobaczysz, jak bardzo odmieni się twoje życie erotyczne.

Dlaczego nie potrafimy zrozumieć siebie samych?

Kino, telewizja, sztuka i media. Choć o ich negatywnym wpływie na samoocenę kobiet mówiło się już naprawdę wiele, kolejne serie wykładów nie przynoszą żadnych rezultatów. Czas spojrzeć prawdzie w oczy – współczesna kobieta rzadko jest w stanie dopuścić do świadomości myśl o tym, że wygląd nie jest najważniejszy. Mimo że wiele z nas głosi podobne poglądy, nie wszystkie wierzymy we własne słowa. To duży błąd, bo mężczyźni wprost uwielbiają kobiety, które są przekonane o swoim pięknie – zarówno tym zewnętrznym, jak i wewnętrznym!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (99)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ANONIMEK:(POMOCY
(Ocena: 5)
2013-01-28 19:09:18

MAM 13 PRAWIE 14LAT I OKROPNE KAPLEKSY ALE TO NAPRAWE CHYBA NIKT NIEMA TAKICI JAK JA OPISZE JE:KIEDYS TO BYŁO ROK TEMU MIALAM TAKIE COŚ:MUSIALAM ROBIC WSZYSTKO PAŻYŚCIE ALBO NIEMOGLAM WRACAĆ INNA DROGA NIZ NP.SZŁAM DO SZKOŁY.ALE TO MI NASZCZESCIE PRZESZŁO.A TERAZ MAM TAKIE COS: 1.Recznik-tak nazymam ten kapleks polega na:jeśli ide spać to musze dotknać recznika i pomyśleć:kim bym chciała byc:nauczyciel,nauczycielka,kimś z rodziny (meżczyzna,kobieta)siasiad,sasiadka,osoba ze szkoły(-||-),gdzie chce mieszkać itp...jeszcze dlugo by pisać 2.Uwarzam ze jestes gruba ZACZELAM SIE CIAĆ PIERW OSTRZEM OD MASZYNKI A TERAZ TNE SIĘ ZYLETKA ALBO TNE KRESKI ALBO:DOŚĆ Z KAPLEKSAMI!. DO TEGO CHCE SIE ZABIC MAM DOSC PROSZE POMUŚĆIE MI PROSZE BO NIEDAM RADY POPROSTU NIEDAM RADY PROSZE O SZYBKA POMOC DAJCIE MI JAKIEŚ DOBRE RADY GDZIE MOGE PUJSC ALBO DO KOGO ALBO WY DAJCIE MI JAKIEŚ RADY TO CO NAPIRALAM TO TYLKO CZĘŚC MOICH KAPLEJSOW MAM NAPDZEJE ZE MI POMOŹECIE PROSZE:(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-25 18:57:51

Dodaj komentarz do Jak pokonać kompleksy i pokochać każdy centymetr swojego ciała?:

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-03 22:00:59

pasztet Z cieBIE !!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-07 22:19:34

ten artykuł jest po wuju

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-06 17:55:29

jak być sobą, jeśli nie jest sie kims inteligentnym, injteresujacym, poprostu zwykłym flegmatykiem, poprzestac na tym, czy zmagac sie z soba? jak skoro inni tego od nas wymagaja?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-05 15:43:12

anja rubik niby wszyscy mowia ze piekna ja w niej nic interesujacego nie widzę... ale gratuluję jej sławy i profesjonalizmu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-04 17:26:21

Wy się chwalicie czy żalicie? ;D A tak poza tym, nie ma to jak wyżalanie się na papilocie, zamiast cokolwiek próbować zrobić z sobą w życiu, to wy swoje wszystkie pretensje i kompleksy i żale wywalacie na portalach internetowych.. no zastanówcie się trochę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-04 15:27:26

"dorośniemy będą większe problemy niż oponka czy cellulit"- słowa pewnej osoby które nie wiem czy miały mnie zmotywować czy zdołować xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-04 14:05:36

zapraszam na mój PASAŻ , TANIO, MOŻLIWA NEGOCJACJA !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-04 13:43:31

Moim zdaniem każda kobieta jest sexy i nie powinnyśmy się wzorowac na wychudzonych modelkach!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz