Czy zostanę modelką w przyszłości ?

29 Maja 2010

Młody wiek zawsze płata figle, i zadajemy sobie pytanie czy w przyszłości będziemy ładne....

Czy zostanę modelką w przyszłości ?
> -->

Młody wiek zawsze płata figle, i zadajemy sobie pytanie, czy w przyszłości będziemy ładne. Oczywiście decydują o tym nasze geny. Nastolatki często nie radzą sobie ze swoim wyglądem. Boją się, że w przyszłości będą niechciane przez mężczyzn. A to czasem nie jest odpowiednie rozwiązanie na pewno każda dziewczyna znajdzie w swoim życiu drugą połowę. Nie warto się przedwcześnie zamartwiać.

Wiele młodych panienek marzy, aby zostać modelką w przyszłości. Coraz częściej czytają artykuły o modelkach i chcą być takie, jak one..

Ma to swoje dobre i złe strony. Dziewczyny coraz częściej zaczynają dbać o siebie. Nowe kosmetyki, ubrania. Lecz, gdy dziewczyna zacznie się odchudzać, to już zaczynają się problemy.. Gdy patrzy w lustro widzi grubą i brzydką dziewczynę. Coraz mniej je, chce być taka chuda, jak modelki, a to we wczesnym wieku jest niebezpieczne. Może spowodować anoreksję i inne choroby..

Odchudzajcie się, ale mądrze. Zrezygnujcie z batona i lepiej zjedzcie jabłko. Wieczorem spożyjcie lekką kolację, minimum 2 godziny przed spaniem..

Pamiętajcie: bez względu na to, jak wyglądacie, zawsze macie szansę na zostanie modelką... sławną lub mniej sławną, ale modelką!

 

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (49)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-03 15:17:06

Mam 13 lat, 169, albo 170 cm wzrostu. Myślicie że się nadaje?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-27 17:45:04

mam 177 wzrostu moja waga to 54 kilo.myslicie ze sie nadaje

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-01 20:13:11

MAM 13 LAT I : -DŁUGIE NOGI -METR 167 WZORSTU - WG OPTYKA BARDZO DUŻE OCZY -I WG OPINII INNYCH JESTEM PIĘKNA ALE JA WOLĘ NIE ZAPESZAĆ ;P KAŻDY JEST PIĘKNY :p . . . AHA I WAŻĘ 40-NIE CAŁE 40 KG ;P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-03 16:21:48

Mam 12 lat, wzrost - 146, waga - 31.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-27 21:43:32

a ja mam 165 i ważę 50 kg chciała bym byc modelka ale nie wiem czy sie nadaję,od kiedy pamiętam zawsze sie tym interesowałam;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-03 19:30:06

mam 177 cm wzrostu i ważę 45 kg, dobrze się odżywiam, nie tyje bo mam dobry metabolizm. szefowa mojej agencji modelek kazała mi przytyć. Oo moja koleżanka pomimo tego, że nie miała za grosz figury (0 biustu, nadwaga) ma przepiękną twarz i na reklamach kremów do twarzy i kosmetyków do włosów zarabia całkiem sporo. moja kariera skończyła się wraz ze studiami ale gdybym pracowała do teraz jako modelka to i tak nigdy bym nie zarobiła tyle co ona. jeździła od agencji do agencji i w końcu ją wziął ktoś i wypromował. rada ode mnie: najważniejszą rzeczą jest nie dać się pochłonąć karierze modelki, bo ta kończy się z pierwszą zmarszczką. lepiej postawić na porządne wykształcenie a modeling traktować jako lekkie wsparcie finansowe albo hobby.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-28 16:01:06

a jeszcze chciałabym dodac że te wszstkie programy które tak zachęcają was do uczestnictwa z chasłem ,,i ty możesz zostać modelką spełn swoje marzenie,, sa złudne i lecą te wszystkie dziewczyny na kasting, męcza dietami ten organizm i psychike a potem sa nieszczęśliwe... a im chodzi tylko o kase no bo te wszystkie nastolatki to tak marza o tym modelingu to czemu by nie zrobić z tego kasy no i biznes sie kręci a nastolatki popadają w bulimie, anoreksję i inne skrzywienia psychiczne. nie wiem czy wy głupie jesteście czy slepe popatrzciie przeciez to żenująco wygląda, tu nie można powiedziec o dojżałości psychicznej. że tak powiem dajcie se siana, magazyny z modelkami można oglądać i podziwiać i kombinować z włanym wyglądem zapisując sie na aerobik i wyłapywac ładne ciuszki i je komponować

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-28 15:42:02

jak ktos myśli powaznie o karieże modelki to programy typu nex top models to test na wytrzymałośc psychiczną samozaparcie i dojżałość. To nie jest brama do świata modelingu. Ja chciałabym uczestniczyć w tym programie bo chce sprawdzić czy sobie poradzę w przysżłości. Modeling ten prawdziwy na światowych wybiegach to nie jest tylko jedzenie sałatek ubranie się w kreacje i przejście po wybiegu. to przedewszystkim silna osobowość, wytrzymałośc na stres odwaga i troche szaleństwa które trzeba po prostu mieć. a spełnienie wymogów typu wzrost, naturalność( nie farbowane włosy itp), charakterystyczna twarz i zarazem uniwersalna ... to drugi plan który też ma być spełniony. i teraz kiedy jest ten SZAŁ na modeling i wszystkie dziewczyny marza o tym że zotaną modelkami, zasypuja te portale typu maxmodels a znaja namiastke i powierzchownośc tego co dzieje sie w świecie showbiznesu. troche mnie to denerwóje że dziewczyna o wzroście 160 w ogóle siedzi w tym temacie. to dziedzina dla wyjątkowych i żadko spotykanych ludzi to nie tylko wygląd ale i charakter, szara myszka stając sie piękna modelka nigdy nie zmieni swojego charakteru a tu trzeba nmiec to przebicie to jest wyścig szczurów a nie latanie w sukieneczkach po wybiegu. dziewczyny opamietajcie sie. wile z was sa zauroczone tym światem i taka dziewczyna po solarce z tapetą i rozjaśnianymi włosami lub niska wychudzona z ładną buźka dziewczynka nie ma tutaj szans. to trzeba miec w sobie a nie ot tak jak sobie wymyśliły to czemu nie spróbowac i zasypuja portale kiczowatymi zdjęciami. wybaczcie ale pisze to dla dobra was wszystkich, jest wiele dziedzin w życiu ale czemu wszystkie ślepo do tego modelingu tak lecicie?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-15 16:20:52

ja mam 169 cm. waże 49 kg. mam 13 lat. za żadne skarby nie chciałabym wychudzać się na modelke ;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-11 10:39:14

zeby byc modelka trzeba miec 174;) kazda agencja wam to powie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz