Sypiam z żonatym facetem. Wyrzuty sumienia? Nie mam

22 Listopada 2017

Jeśli kochasz żonatego mężczyznę, powinnaś wiedzieć, jakie zakończenie może mieć ta historia – i czy możesz być szczęśliwa.

on jest żonaty

Gdyby to zależało wyłącznie od nas, z rozwagą lokowałybyśmy uczucia. Z rozwagą to znaczy w odpowiednich kandydatach. Żonaci na pewno by do nich nie należeli. W miłości troje to tłok, zwłaszcza jeśli dwoje związanych jest tak poważną deklaracją jak akt ślubu. A jednak zdarza się, że w życie małżeńskie wkracza trzecia osoba.

Dlaczego żonaci nas pociągają? Z takich samych powód, co wolni. Jeśli on jest atrakcyjnym facetem, zarówno fizycznie, jak i psychicznie, a ty czujesz się samotna, trudno winić cię, że lokujesz uczucia w kimś takim. Najrozsądniej byłoby tego nie robić, ale uczucia często są silniejsze od nas. Co więcej, niekiedy mężczyzna dopiero po czasie przyznaje się, że ma rodzinę – zbyt późno, by z dnia na dzień przekreślić tę znajomość.

Kobiety, które nawiązują romanse z żonatymi, zazwyczaj czują się adorowane. Pikanterii takiej relacji dodaje fakt, że muszą się ukrywać albo wręcz udawać nieznajomych. Spotykają się w hotelach, wynajętych mieszkaniach (jeśli on może sobie pozwolić na taki luksus). Czasem u niej, nigdy u niego. Młodej kobiecie może też zaimponować fakt, że dojrzały, ustatkowany facet stracił dla niej głowę do tego stopnia, że decyduje się na życie w kłamstwie. Seks bywa wspaniały, potajemne randki bywają wspaniałe, prezenty i inne dowody adoracji również.

W pewnym momencie pojawia się jednak fundamentalne pytanie: dokąd zmierza ten związek? A to, co na początku wydawało się fascynujące, zaczyna coraz bardziej męczyć i irytować. U młodej dziewczyny mogą pojawić się wyrzuty sumienia i dylemat moralny, czy powinna brnąć w to dalej. Zanim poszukamy odpowiedzi na pytanie, czy ta historia może być happy end, przeczytaj, z czym musisz się liczyć jako kochanka żonatego faceta.

Zobacz także: Opowiem Wam o moim najdziwniejszym romansie (18+)

Ta relacja była, jest i będzie trudna
Nawet jeśli stanie się tak, że on zostawi dla ciebie rodzinę, nie będzie wam łatwo. Kobiety, które odbijają mężów, skazane są na społeczny ostracyzm (patrz: Angelina Jolie). W żadnym wypadku nie można powiedzieć, że historia Brada i Angeliny miała happy end, szczególnie gdy Brak opowiada teraz w wywiadach, że związek z Jolie był „trwającym 12 lat piekłem”. Do Angeliny na stałe przylgnęła natomiast etykietka złodziejki mężów. Kobieta, która wiąże się z żonatym, będzie w ogniu krytyki, szczególnie jeśli on zostawi dla niej rodzinę. Zauważ, że w takim układzie rzadko kiedy wini się mężczyznę.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (13)
ocena
4.4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-23 19:16:10

To nie bzdury, tylko naiwność i wiara ze mamy ideał.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-22 19:33:43

Nie ma ideałów, a na pewno pod tym względem. Natura i ich temperament wygrywa z nimi samymi, chodz oni będą zawsze myslec inaczej i się tego wypierać, ale rzeczywistość jest okrutna nawet dla facetow. Tacy, sa i będą .A my wierzymy i chcemy wierzyc, ze ten nasz jedyny jest w porządku i swiata poza nami nie widz, ale widzi i to bardzo dobrze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-22 14:14:36

Kazda kobieta myśli, ze ma idealnego faceta i on jej takiego swinstwa nie moglby zrobić. Drogie Panie przykro, ale tak nie jest i nie będzie. Im nikt nie musi wlazic do łóżka, oni tylko czekaja na takie okazje. Facet nigdy nie powie nie, zadnej kobiecie To nie jest winna tej kobiety, winny jest ten co zdradza swoja niby ukochana bez której nie widzi sensu zycia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-22 16:40:55

Bzdury.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-22 23:04:07

Bzdury 2. Zgadzam się, że w sytuacjach jak opisana nie ma, że "zła kobieta skusiła naszego misia" - jak misio nie ma mózgu... to ja go nie chcę ;) ale, że niby każdy to świnia? Nie wierzę :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
On
(Ocena: 1)
2017-11-23 05:40:14

"To nie jest winna tej kobiety". To stwierdzenie bardzo mi się podoba! Panie nigdy nie są winne. To takie delikatne, zwiewne istoty, one nigdy nie zdradzają, nigdy nie ... itd, itp, (proszę, dopiszcie sobie drogie panie co tylko chcecie, jest tylu chętnych idiotów którzy wam uwierzą).

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-25 22:11:53

Sam jesteś idiotą bo nie zrozumiałeś tego co ona napisała. Nie chodzi o to, że kobiety nie zdradzają - chodzi o to, że obca baba która się buja z czyimś facetem jest często darzona nienawiścią jako ta co rozbiła związek - owszem, jest świnią jeśli wie że on kogoś ma - ale to przede wszystkim osoba w związku zachowała się podle wobec tej z którą jest. Często jest tak, że ten nasz/nasza druga połówka niby ofiara złej osoby spoza związku. Już łapiesz, czy jeszcze jaśniej wytłumaczyć?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-22 06:32:43

Podawajcie źródła badań naukowych, którymi się popieracie w artykułach. Ponieważ badania naukowe dowodzą, że artykuły, pod którymi są zamieszczane źródła, są lepiej odbierane przez czytających. Potwierdzone info. Kolega mi mówił. To znaczy badania naukowe są na ten temat. Serio. I teraz pytanie: Czy będziecie to robić?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-22 10:56:51

Kobieta kobiecie najgorszym wrogiem.Zycze aby wszystkim rozbijajacym rodziny,zgnily macice.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-22 12:03:20

Sranie w banie. kiedy się nauczycie, że to wina waszych misiaczków, że was zdradzają a nie innych kobiet? Nikt go gwałtem i przemocą nie zaciągał. Dla mnie oczywiście nie jest spoko, że kobieta chce się pakować w romanse z zajętymi facetami, ale w tym wypadku jeżeli ktoś rozbija rodzinę to właśnie on sam, podejmujac takie decyzje. Gdyby był ok to choćby mu się pchały drzwiami i oknami to by nic nie zrobił.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-22 13:13:44

biedni bezbronni mezczyzni wielokrotnie gwałceni przez przebiegle kochanki... kiedy w koncu otworzycie oczy, ze to nie kochanka jest winna, tylko mąz. Jak nie ta to inna!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-11-22 03:27:12

Bardzo smutne (a nawet przerażające) jest to, że niektórzy ludzie(?) nie używają mózgu (może go nie mają?).

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-22 23:06:44

myślą, że mają - ale to atrapa :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz