Czy on Tobą manipuluje? Męskie zachowania, które powinny dać Ci do myślenia!

10 Kwietnia 2016

Mężczyźni to sprytni manipulatorzy. Przekonaj się, czy masz powód do niepokoju.

manipulacja w związku

Trudno jest zdefiniować wymarzony związek, bo prawdopodobnie każda z nas powiedziałaby coś innego. Jednak na pewno da się określić zdrową relację – z pewnością jest to taka, w której nie dochodzi do żadnych nadużyć, zarówno fizycznych, jak i emocjonalnych. Wbrew pozorom te ostatnie wcale nie powodują mniejszego uszczerbku na zdrowiu i na wiele lat mogą pozostawić ślad w kobiecej psychice, uniemożliwiając tym samym utrzymanie kolejnej znajomości.

Niestety dość często zdarza się, że mężczyźni manipulują swoimi partnerkami. Najbardziej szokujące jest to, że wiele z nich nie zdaje sobie z tego sprawy i ciągle doszukuje się winy w sobie. Faceci - pod pozorem troski - potrafią kręcić. Tak naprawdę tworzą wokół kobiety psychologiczną, manipulacyjną sieć i rujnują jej życie.

W oparciu o doświadczenia niektórych kobiet zebrałyśmy sygnały, które każdej dziewczynie powinny dać do myślenia. Przekonajcie się, czy przypadkiem nie znajdujecie się w grupie ryzyka.

Zobacz także: Zamieszkać z nim czy... nie?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
2.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Patrycja
(Ocena: 2)
2016-08-06 13:51:34

Niewiem

Hehe

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
D
(Ocena: 1)
2016-04-10 14:11:15

re: Czy on Tobą manipuluje? Męskie zachowania, które powinny dać Ci do myślenia!

Przecież opisane zachowania nie mają nic wspólnego z manipulacją. Myślałam, że dowiem się czegoś wartościowego :/ a przeczytałam jak zwykle o zazdrości i chęci kontroli w związku.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1