14 podstawowych zasad, jak go zdobyć

09 Lipca 2009

Po otrzymaniu od niego SMS-a, odpisz minimum po 10 min. Sprawisz, że będzie z niecierpliwości...

14 podstawowych zasad, jak go zdobyć

1. Po otrzymaniu od niego SMS-a, odpisz minimum po 10 min. Sprawisz, że będzie z niecierpliwością zerkał w telefon, czekając na odpowiedź! Nie przepraszaj, że musial czekać.

2. Gdy będzie miał ochotę na buziaka, daj mu krótkiego (namiętnego) lub zamień to na kilka zwykłych całusów - sprawisz, że bedzie miał na ciebie ochotę.

3. Kiedy już zacznie się przechwalać (co ma, co lubi, co dostanie) słuchaj uważnie, udawaj zainteresowaną, pokaż że jesteś zdumiona.

4. Kiedy jesteście sami i rozmawiacie, staraj się patrzeć mu w oczy, kiedy zabłysną i będą zwrócone ku tobie dłuższą chwilę - złap go za rękę i powiedz, że cieszysz się ze spotkania.

5. Staraj się czymś zabłysnąć, najlepiej rozpocznij temat, w którym czujesz się pewnie. Spraw, by jego zainteresowanie było maksymalne, nie zanudzaj go historiami rodzinnymi.

6. Bądź dowcipna, ale nie żartuj z niego i jego kolegów (może się wkurzyć).

7. Pytaj o zainteresowania, pewnie będzie miał dużo do powiedzenia.

8. Jeśli to pierwsza randka, spóźnij się co najmniej 5 - 15 min. Każ na siebie czekać, następnie zrób dobre wrażenie, nie tłumacz się spóżnieniem. Przywitaj go ciepłym uściskiem dłoni.

9. Ubiór: zależy od pogody; najlepiej niezbyt wyzywający, choć może podkreślać twoje atuty (biust, nogi, pupa), ale nie pozwól, by tylko to przyciągało jego uwagę - twarz najważniejsza!

10. Przy delikatnym powiewie wiatru, zalotnie poprawiaj włosy (nie za często).

11. Delikatny makijaż! Podczas deszczu za mocny by spłynął, a efekt nie zabardzo by go zachwycił) Postaraj się zakryć wszelkie niedoskonałości korektorem, pudrem, podkładem. To sprawi, że będzie chciał na ciebie patrzeć, a ty będziesz miała pewność, że nic go nie zniechęci.

12. Nigdy nie wspominaj o jego byłej, nie porównuj do byłego; szybko go do siebie zniechęcisz najlepiej omijać takie temty!

13. Jeśli jest starszy i na pierwszej randce zaproponuje ci łóżko - wyśmiej go kpiąco, za nic nie daj się namówić (musisz pokazać, że się szanujesz). Taka propozycja może znaczyć tylko jedno - umówił się z tobą, bo miał ochotę kogoś przelecieć, nie łudź się, że to z miłości.

14. Bądź naturalna, czarująca, wyluzowana, zabawna, delikatna i ostra. Zależnie od partnera. Nie okazuj wielkiego zainteresowania, ale daj mu sygnał, że chcesz kolejnych spotkań.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-01-06 05:48:41

re: 14 podstawowych zasad, jak go zdobyć

Nasz związek trwał 8 lat do momentu kiedy on powiedział, że już nie chce ze mną być. Płakałam i cierpiałam niesamowicie… on zostawił mnie dla innej. To był dla mnie najczarniejszy okres w zyciu. Ale postanowiłam spróbować ostatniej deski ratunku – rytuału miłosnego z polecanej w Internecie strony urok-milosny.pl – to był strzał w dziesiątkę. On do mnie wrócił przywracając mi sens w zyciu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Cygi
(Ocena: 5)
2014-06-25 15:20:10

re: 14 podstawowych zasad, jak go zdobyć

1 do bani, nie odpisywanie przez 10 min- olewanie gościa, może się szybko zniechęcić 8pkt już widzę jak laska stoi z zegarkiem w ręku i czeka, bo muszę się spóźnić tak napisali w artykule :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-11-06 15:12:13

dobry artykuł ;DDD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-31 04:29:14

mi sie podoba super artykul'd

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-04 18:34:06

no, no, extra :) na pewno sie przyda. ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-10 15:34:23

Jak dla mnie niejeden facet by się wkurzył, gdyby dziewczyna się spóźniła i nawet "przepraszam" nie wydukała. Zresztą.. każdy jest inny, nie ma reguł, które spodobałyby się wszystkim facetom bez wyjątku.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-27 10:27:33

A mnie się podoba :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-08-30 13:53:23

ee tam ;D niektore podpunkty do dupy ;dd

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1