Poznaj sekrety instagramowych gwiazd fitnessu na idealną sylwetkę

14 Września 2016

Zastanawiacie się, jaki jest magiczny sekret na idealną sylwetkę? Koniecznie sprawdźcie kilka najlepszych sposobów znanych, polskich blogerek fit!

 

Polskie blogerki fit na wszelkie sposoby próbują zaistnieć w wielkim, internetowym świecie. Uchodzą za autorytety do spraw promowania zdrowego stylu życia, a nawet czasami również za ikony mody, tak jak w przypadku sióstr Bukowskich. Jakiś czas temu na Istagramie, blogerki zaczęły też promować różnego rodzaju produkty, które wykorzystują do swojej codziennej diety. Zwłaszcza, zdrowe produkty, które mogą szybko i bezproblemowo wypróbować np. dzięki zamówieniu ich przez internet, tak zwane zielone boxy zdrowia. Oceniają je, recenzują i przede wszystkim pokazują, co warto jeść aby zachować zdrową sylwetkę na lata.

Szczególnym zainteresowaniem wśród internautek stały się zielone boxy, pełne przeróżnych zdrowych przekąsek oraz suplementów diety. Gwiazdy zakochały się w nich od pierwszego otworzenia, stad też wielkie zainteresowanie wśród ich obserwującyh. W zatrważającym tempie na Instagramie zaczęły pojawiać się zdjęcia i filmiki z procesu odpakowywania zielonych boxów i recenzje ich zawartości. Fitlovebox, bo o nich mówimy rozkochały w sobie takie gwiazdy fitness jak Natalia Gacka Dessler, czy Adrianna Palka. Dziewczyny chętnie dzieliły się swoimi przemyśleniami na temat zawartości zielonych pudełek i zachęcały do wypróbowania ich. Szczególnie do gustu przypadły im małe opakowania ich ulubionych produktów spożywczych i nowe, zupełnie im nieznane. Dzięki tym produktom ich dieta stała się o wiele bardziej bogatsza w zdrowe i ekologiczne składniki, a ich sylwetka mniejsza i kilka  zdrowych centrymetrów.  

Wypróbuj i zakochaj się w zielonych boxach, tak samo jak zrobiły to gwiazdy polskiej blogosfery fit! 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz