Pokrzywa indyjska i papryka roczna. Odchudzanie zgodne z naturą

21 Października 2017

Pokrzywa indyjska i papryka roczna efektywnie wspomagają proces odchudzania. Osobno działają doskonale, w jednym preparacie jeszcze lepiej – zwłaszcza, gdy są wspierane przez kompozycję dodatkowych składników aktywnych.

Pokrzywa indyjska jest znana jako źródło cennej forskoliny, która wspomaga proces odchudzania. Papryka roczna nie cieszy się jeszcze tak dużym zainteresowaniem jako środek wspierający utratę masy ciała i zmniejszenie tkanki tłuszczowej.

Ekstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej

Pokrzywa indyjska jest cennym źródłem forskoliny – substancji, która zwiększa intensywność rozkładu tłuszczu w adipocytach tworzących tkankę tłuszczową. Proces ten nosi nazwę lipolizy, a od jego efektywności zależy w dużej mierze tempo odchudzania. Wspomagające właściwości forskoliny w zakresie odchudzania zostały potwierdzone badaniami klinicznymi. Najwięcej forskoliny znajduje się w korzeniach pokrzywy indyjskiej.

Ekstrakt z papryki rocznej

Bardzo dużo mówi się w ostatnich latach o kapsaicynie, ale rzadko kiedy wspomina się o jej źródle. Kapsaicynę często pozyskuje się z papryki rocznej (inaczej: pieprzowca rocznego, pieprzu chilijskiego). Roślina wywodzi się z tropikalnych terenów Ameryki, ale w Polsce również jest uprawiana, głównie jako warzywo, a nie surowiec do pozyskiwania kapsaicyny. Kapsaicyna będąca głównym składnikiem aktywnym ekstraktu z papryki rocznej wspomaga utrzymanie prawidłowej masy ciała oraz zwiększa wydzielanie soków trawiennych. Dodatkowo, regularna suplementacja ekstraktu z papryki rocznej prowadzi do zablokowania powstawania nowych komórek tłuszczowych i przyspieszenia tempa metabolizmu. Kapsaicyna podobnie jak forskolina skutecznie wspiera proces odchudzania – dla uzyskania optymalnych rezultatów lepiej stosować je jednocześnie.

Źródła występowania i sposoby suplementacji

Żeby dostarczyć organizmowi odpowiednią dawkę forskoliny i kapsaicyny należy korzystać z dostępnych na rynku farmaceutycznym ekstraktów z wymienionych wyżej roślin. W praktyce dostarczenie właściwej dawki aktywnych substancji poprzez spożywanie naparu z pokrzywy indyjskiej oraz zjadanie dużych ilości papryki jest niemożliwe.

ShapeUp pomoże Ci schudnąć

Preparat ShapeUp posiada recepturę opartą nie tylko na cenionych ekstraktach z papryki rocznej i pokrzywy indyjskiej. W skład tego środka wchodzą również inne substancje aktywne naturalnego pochodzenia. Ich zawartość w jednej dawce odpowiadającej 2 kapsułkom została podana niżej. Kompozycja naturalnych składników obejmuje:

  • ekstrakt z papryki rocznej (20 mg)

  • ekstrakt z pokrzywy indyjskiej (50 mg)

  • l – tyrozyna (400 mg) urzymująca prawidłowe tempo metabolizmu

  • winian l – karnityny (250 mg) wspierający redukcję tkanki tłuszczowej

  • ekstrakt z nasion guarany (100 mg) zwiększający spalanie tkanki tłuszczowej

  • ekstrakt z owoców Garcinia cambogia (100 mg) przyspieszający odchudzanie kwasem HCA

  • kofeinę bezwodną (78 mg) działającą wyszczuplająco

  • ekstrakt z owoców pomarańczy gorzkiej (50 mg) zwiększający tempo metabolizmu za pomocą synefryny

  • witaminę B6 (1,40 mg) podnoszącą poziom energii i uczestniczącą w przemianach białek i tłuszczów

  • chrom (40,00 μg) zmniejszający łaknienie na słodycze

Głównym efektem systematycznego zażywania ShapeUp jest przyspieszenie odchudzania poprzez zwiększenie termogenezy organizmu, podniesienie poziomu energii potrzebnej podczas ćwiczeń, a także efektywne oczyszczanie ciała z toksyn. Zażywanie preparatu Shape Up pomaga uniknąć efektu jo – jo – aktywne składniki zawarte w tym suplemencie diety przywracają tempo metabolizmu na właściwy, wysoki poziom, a do tego zmniejszają apetyt.

Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i w okresie laktacji, z uwagi na wysoką zawartość kofeiny.

Suplement diety ShapeUp firmy Grinday dostępny jest na stronie producenta pod adresem https://www.grinday.com/pl/sklep/10-shape-up-thermogenic.html

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz