Plaster UV od La Roche-Posay- idealna ochrona przed słońcem!

12 Sierpnia 2016

Wypróbuj plaster i ciesz się latem!

La Roche Posay

La Roche-Posay wprowadziło na rynek nowatorski plaster UV, który pomaga korzystać ze słońca z rozwagą. To produkt dla najmłodszych, jak i doroslych, który uczy odpowiedzialnej troski o skórę.

Dbanie o skórę jest ważniejsze, niż ci się wydaje! Rocznie diagnozuje się ponad 230 tysięcy przypadków czerniaka. Jeśli chodzi o nieczerniakowego raka skóry, liczba zdiagnozowanych przypadków to  nawet 2-3 miliony *.

Mimo to problem nadal jest bagatelizowany…

Innowacyjny plaster UV-sprawdź go!

La Roche-Posay stworzyło interaktywny plaster UV, który pomaga racjonalnie korzystać ze słońca. Plaster składa się z kilku warstw tuszu wrażliwych na działanie promieni UV.  To idealna ochrona nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych!

Nowoczesność i prosta obsługa

Na początku należy założyć profil w dedykowanej aplikacji (dostępna na iOS i Android), określając fototyp i rodzaj skóry, a także lokalizację. Następnie należy zeskanować plaster, aby regularnie otrzymywać informacje o zagrożeniu promieniowaniem słonecznym, przypomnienia o nałożeniu kremu z filtrem, a także porady związane z bezpiecznym przebywaniem na słońcu.

Dodatkowa, niezbędna ochrona

Kolejnym niezbędnym produktem w walce ze słonecznymi zagrożeniami będą produkty Anthelios. Zawarte w nich filtry pomogą chronić twoją skórę na co dzień. W szerokiej gamie produktów dostępne są dermokosmetyki dla dzieci, dorosłych czy przeciw błyszczeniu się - na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Zostań skin-checkerem!

Nowoczesne plastry to tylko jeden z trzech elementów kampanii marki La Roche-Posay. Aby skutecznie zapobiegać czerniakowi, należy regularnie badać siebie, jak i bliskich. Skinchecker to akcja, dzięki której możesz dowiedzieć się, w jaki sposób przebadać swoje pieprzyki, aby dowiedzieć się, czy są dla ciebie zagrożeniem. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.

Przesłanie akcji La Roche-Possay jest bliskie każdemu z nas. Często to właśnie o bliskich dbamy bardziej niż o samych siebie. Teraz możemy im pomóc, przeprowadzając proste badania wykluczające zagrożenie raka skóry. Wejdź na www.laroche-posay.pl/skinchecker i dołącz do akcji!

 

* Badanie La Roche-Posay & Ipsos, 2015

 

Plastry UV marki La Roche-Posay są dostępne w wybranych gabinetach dermatologicznych, o których lokalizację można zapytać dzwoniąc na infolinię La Roche-Posay: 22 33 58 750*

 *opłata zgodna z taryfą operatora

 

Materiały Anthelios

 

 
 
 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz