Przez 100 dni jadł głównie surowe mięso. Wyniki eksperymentu przerosły jego oczekiwania

Mężczyzna przebieg wyzwania relacjonował w Sieci.
Przez 100 dni jadł głównie surowe mięso. Wyniki eksperymentu przerosły jego oczekiwania
Fot. Pexels (Markus Spiske)
16.09.2023

Ten 30-latek podjął się ciekawego eksperymentu – przez 100 dni jadł głównie surowe mięso. Jego menu uwzględniało m.in. steki czy zwierzęce serca. Rezultaty tego wyzwania przerosły jego oczekiwania.

Zobacz także: Post warzywno-owocowy: prawdy i mity

Ten mężczyzna przez 100 dni jadł głównie surowe mięso. Efekt? Ciężko uwierzyć 

30-letni Pauly Long podjął się nietypowego wyzwania – jadł gównie surowe mięso. Po 100 dniach zauważył rezultaty, które go zaskoczyły. Long przyznał:

Chciałem poeksperymentować i zobaczyć, jak będę się czuć, a także pokazać społeczeństwu, że jedzenie surowego mięsa jest całkowicie bezpieczne.

Po upływie 100 dni, Tiktoker stwierdził, że efekty eksperymentu przerosły jego najśmielsze oczekiwania. Wcześniej zmagał się z różnymi problemami żołądkowymi. Po wprowadzeniu diety opartej na surowym mięsie, twierdzi, że nigdy nie czuł się lepiej. Zaznaczył, że największą zmianę odczuł już ok. 30 dnia wyzwania.

Pod materiałami publikowanymi przez Pauly Longa pojawiło się mnóstwo komentarzy, które wyrażały krytykę. On jednak się nimi nie przejmuje: 

Oczywiście wszyscy myślą, że zwariowałem. Podczas wyzwania wszyscy mówili mi, że zachoruję albo umrę, ale dla mnie to tylko rozrywka. Nie zwracam uwagi na hejterów.

Rozumiecie takie ryzykowne eksperymenty z własnym zdrowiem?

Zobacz także: Śniadanie, które pomaga schudnąć. Wystarczy połączyć ze sobą płatki owsiane, mleko i…

Źródło: radiozet.pl 

@paulylong Chef’s kiss🤌 #steak #steaktiktok #steaktok #howtotiktok #cook #cooking #recipes #food #foodie #eating #eatingshow #eatingsounds #eatingasmr #eatingshowasmr #foodtiktok #foodlover #foodreview #asmrfood #asmreating #foodshow #fyp #viral ♬ Chopin Nocturne No. 2 Piano Mono - moshimo sound design

Polecane wideo

Pięć ślicznych kolorów włosów na jesień. Zapanuje na nie prawdziwy szał
Pięć ślicznych kolorów włosów na jesień. Zapanuje na nie prawdziwy szał - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie